Genesis підтвердила конкурента «трійки» BMW і C-класу для Росії

235

Авто новости

Компанія Genesis, находящеяся у власності Hyundai, підтвердила поява на російському ринку седана G70. Ця модель побореться за клієнтів з Mercedes-Benz C-класу BMW 3 серії, Audi A4 і Infiniti Q50.

Офіційна презентація моделі для російського ринку запланована на 12 квітня. Поряд з цим у компанії Genesis «Мотору» важко відповісти, в той час, коли почнеться прийом замовлень. Ціна повнопривідною її комплектації та моделі крім цього поки не уточнюються.

Дебют Genesis G70 пройшов у вересні 2017 року. Седан збудували на тій же задньопривідною платформі, що лежить в базі Kia Stinger. 55 відсотків компонентів шасі виготовлені з високоміцної сталі.

У грудні того ж року в базі Росстандрта здалося схвалення типу транспортного засобу для Genesis G70. У документі зазначено, що модель буде пропонуватися в Російській Федерації лише з дволітровим турбомотором з трьома ступенями форсировки: 197, 247 і 251 кінська сила.

Шукайте кращий інтернет-магазин кріплення і металовиробів в Москві, тоді ми вам допоможемо. Зараз продаж будівельного кріплення оптом в http://krepserp.ru магазині здійснюється. Заходьте і купуйте все, що вам потрібно.

  • Березень 22, 2018
  • Коментарів немає
  • admin
  • Авто новини