Французький граф сперми показує стійке зниження

281

Научно

Нове дослідження показує стійке зниження у французькому графі сперми чоловічої статі і як з 1989 до 2005, відображаючи докази, які передбачають, що це — общеефеномен. Дослідники закликають, щоб органи охорони здоров’я зміцнили свою дію на ендокринних руйнівників, процитованих в якості можливого экологическогопричина.Створення звітів про їх результати дослідження в газеті видало онлайн спочатку в журналі Human Reproduction 4 грудня, дослідники відзначають що наскільки онизнайте, це — перше дослідження, яке знайде «важке і загальне зменшення концентрації сперми і морфології в масштабі цілої країни за существенномупериод», переконуючи, що:«Це становить серйозне попередження охорони здоров’я».

Вони пропонують, щоб подальші дослідження шукали можливі екологічні причини.32.2 Пониження % концентрації сперми

Для їх дослідження створіть у співавторстві Joelle Le Moal, епідеміолога здоров’я довкілля в Institut de Veille Sanitaire, Сен-Морисе, і колег, використовуваної спермеаналитические дані за 26 600 чоловіків, які відвідують 126 центрів, що належать французькій базі даних Fivnat технології відтворення, якій допомагають, (ART).Незважаючи на те, що дані про спермі прибутку з Центрів мистецтв, у самих чоловіків не було лікування: саме їхні партнери жіночої статі пройшли лікування, головним образомдля заблокованих або відсутніх Маткових труб.Дослідники знайшли, що за ці 17 років до і включаючи 2005, було значне і безперервне зниження на 32,2% концентрації сперми в аустойчивая ставка 1,9% в рік.У чоловіків середнього віку 35 років концентрація сперми (або кількість сперми, сума сперми в об’ємі сперми) впала від середнього числа 73,6 мільйонів заml в 1989 до 49,9 мільйонів за мл 2005.

Було також значне зниження на 33,4% зазвичай сформованої сперми за той же період. Автори відзначають це, в той час як були зміни в дорозі спермаформа (морфологія) вимірюється, їх недостатньо, щоб пояснити все це число.

Тим не менш, вони не можуть бути впевнені, що це є представницьким для генераланаселение.Дослідники знайшли, що було невелике збільшення рухливості сперми (як добре вони рухаються). Пропорція рухомий сперми підвищилася від 49,5% у 1989 к53.6% в 2005.Нижче Порогу, який Час Впливів Задумати

Le Moal каже пресі в заяві, що незважаючи на те, що рівень кількості сперми 2005 року все ще в межах діапазону, Всесвітня організація охорони здоров’я визначає як «безплідні», це«просто середнє число, і було чоловіками в дослідженні, що впали нижче, ХТО оцінює».І вона зазначає:«Значення 2005 року нижче, ніж 55 мільйонів за поріг мл, нижче якого концентрація сперми, як очікують, буде впливати на час, до якого требуетсязадумать.”

Ілюстрації могли бути ще Гірше для населення в целомНесмотря на те, що дослідники взяли до уваги як багато змінних, які могли впливати на результати, які вони могли знайти, не всі можливі фактори былидоступный.

Наприклад, у той час як вони змогли пристосуватися для віку, під час року, і центру, де зразок сперми було дано плюс метод запліднення, вони могли не пристосовуються для соціально-економічних факторів, таких як образ життя, вага і куріння, яке може впливати на кількість сперми і якість.Але в їх дискусії про це пропонують автори навіть при тому, що МИСТЕЦТВО доступне всім у Франції, це має тенденцію бути використовують людьми з великою кількістю років образованияэто, і вони, менш ймовірно, будуть курити і важити більше норми.

Таким чином, вони сперечаються:«… реальні значення параметрів сперми у населенні в цілому могли бути трохи нижче, ніж ті, яких ми представляємо, і зменшення могли можливо бытьболее сильний.”Потреба дослідити можливі екологічні причини, такі як ендокринні разрушителиАвторы закликають, щоб більше дослідження вивчило можливі причини цього зниження чоловічої плодючості.Деякі дослідження запропонували багато можливих факторів зовнішнього середовища, такий як ендокринні або гормональні руйнівники, які можуть змінити спосіб, яким генывыраженный і як клітини ведуть себе.

«Погіршення якості людських гамет (чоловіча сперма і жіночі яйця) можна розглянути як критичні біомаркери ефектів для екологічних стресів,включаючи ендокринні руйнівники», пояснює Le Moal.Вона каже, що гамети є самими першими клітинами, з яких зроблені люди, і існують припущення що ранні виділення (перш ніж і незабаром після народження, і возможнодаже перед концепцією), може вплинути на більш пізній доросле здоров’я.

Вона дає приклад «тестикулярної dysgenesis гіпотези синдрому», дуже дебатировалтеория, в даний час досліджувана, який пропонує пренатальне виділення до ендокринним руйнівникам, призводить до патологій в чоловічих органах розмноження.Інша причина, яка буде порушена, каже Le Moal, є чи існують докази, що відносяться до різних поколінь ефекти у людей і тварини можуть відбутися після ембріональної стадії, дляслучай через «епігенетичні зміни, що змінюються, як гени ведуть себе:«Якщо такі виділення і ефекти відбуваються в послідовних поколіннях, накопичені результати вірогідні. Таким чином, спостережувані тенденції могли бути результатом несколькихизменения поколінь», говорить вона.Автори кажуть, що ми повинні бути стурбовані здоров’ям майбутніх поколінь.

Le Moal каже, що вони сподіваються, що їх «охорона здоров’я, попередження», спонукає органи охорони здоров’я «зміцнювати свої дії на ендокринних руйнівників, треба сподіватися в европейцеуровень, і витримувати дослідження, а також системи моніторингу».Вона каже у Франції існують плани здійснити національну систему моніторингу з владою, тепер керує національним реєстром МИСТЕЦТВА (БиомедицинаАгентство). Вона сподівається, що інші країни будуть наслідувати приклад і завершують:«Міжнародні системи моніторингу могли бути гарною ідеєю зрозуміти те, що відбувається на людських репродуктивних результати по всім світі, та оцініть общественностьмероприятия в області охорони здоров’я в майбутньому.”

У червні 2012 Ендокринне Суспільство в США зробило заяву принципів наэндокринные руйнівники і захист охорони здоров’я націлилися на зміцнення спроможності поточних екрануючих програм ідентифікувати ендокринне разрушениехимикаты.

графпоказыватьспермаустойчивыйфранцузский

 • Квітень 3, 2018
 • коментарів 9
 • admin
 • Науково

коментарів 9


 • Shakalrajas

  Фігасе, глянув струму шо — нафта впала до 45.48


  03.04.2018 в 23:40
  Увійдіть щоб відповісти


 • Ксенія Ніколаєва

  Я про цей рік. Керівництво заводу не за свій рахунок напевно ж поїхало? ?


  04.04.2018 в 05:00
  Увійдіть щоб відповісти


 • Катерина Всеволодівна

  Від типу депутатів депилов немає ?


  04.04.2018 в 12:17
  Увійдіть щоб відповісти


 • Dalazar

  сруский з Криму?


  05.04.2018 в 01:28
  Увійдіть щоб відповісти


 • Шамякіна Орися Мефодіївна

  Вони мені не побратими, вони уипаны навіть крутіше вас, добре тільки що живуть не на кордоні з нами


  05.04.2018 в 11:10
  Увійдіть щоб відповісти


 • Hugidi

  демократію вимагай у Мацкве


  05.04.2018 у 16:28
  Увійдіть щоб відповісти


 • Delandis

  подарували ?


  05.04.2018 в 22:39
  Увійдіть щоб відповісти


 • Tozragore

  Петя безумовно не отадал нічого. Крім 300 лямів гривень у минулому році. Але стан його порівняно 2013-го впало. Ну а що всера я тобі езе вчора писав — постапрайся просетится що по ввп є два різних показника


  06.04.2018 у 03:12
  Увійдіть щоб відповісти


 • В’ячеслав Аксьонов

  Сеня, ти це кому-небудь іншому втирай :))


  06.04.2018 у 16:05
  Увійдіть щоб відповісти