Фотозйомка автомобілів з поляризатором змінить ваше життя

239

Ось як звичайний поляризатор зробить фотографії автомобілів шедевром.

Для багатьох з нас фотографія є чимось більшим, ніж просто буденна зйомка навколишнього світу на смартфон. Для деяких з нас фотографія – це хобі, а може бути, навіть професія. На жаль, не всі ми знаємо, як правильно фотографувати.

Особливо якщо ми любителі. Адже в цьому випадку нам нема чого купувати спеціальне дороге обладнання для фотозйомки. Але коли питання стосується зйомки автомобілів, багато хто з нас починають розуміти, що, щоб зробити навіть більш-менш якісний знімок, потрібні не тільки знання, але і додаткове обладнання. У підсумку ми миримося з тими знімками, які в підсумку виходять як є. Але чи знаєте ви, що ви можете кардинально змінити якість фотознімків автомобілів, витративши на це невеликі гроші? І що найцікавіше, вам не потрібно буде мати тонною знань у галузі фотомистецтва.

Деякі з нас, напевно, в дитинстві захоплювалися камерою Polaroid. Особисто я в дитинстві любив ходити з цим диво-фотоапаратом по вулиці і фотографувати все підряд. Це була справжня магія. Пізніше у мене з’явилася перша напівпрофесійна дзеркальна камера, яка занурила мене у світ аматорського фотомистецтва. Потім у мене з’явився більш дорогий фотоапарат.

Дивіться також: Десять порад для успішних фотографій автомобілів

Але знаєте, незалежно від класу фототехніки є тільки одна річ, яка справила значний вплив на мою зйомку. Особливо автомобілів. Мова йде про поляризационном фільтрі. Коли я вперше купив цю річ, я був вражений, як може змінитися якість знімків. В особливості при фотографуванні автомобілів.

Сьогодні я навіть не уявляю зйомку без цієї штуки. Шляху назад немає.

Фотозйомка автомобілів з поляризатором змінить ваше життя

Поляризаційний фільтр, або поляризатор в основному впливає на те, як камера фіксує відображення і відблиски. Якщо ви знімаєте світловідбиваючі предмети, такі як вода або автомобілі, ефект від відблисків може бути жахливо драматичним. На практиці ж, встановивши поляризатор на вашу камеру, ви не тільки отримуєте захист від відблисків, але додатково захищаєте оптику фотоапарата від бруду та подряпин.

Фотозйомка автомобілів з поляризатором змінить ваше життя

Автомобілі зазвичай найважче знімати опівдні, коли сонце знаходиться прямо над дахом машини. Так, звичайно, теоретично можна вибрати для зйомки інший час. Але коли немає вибору, то відблиски на фотографії автомобіля, знятого в полудень, вам гарантовані. Також якщо чистий автомобіль, вам гарантоване на фотографіях відображення неба на стеклах і лакофарбовому покритті кузова.

Фотозйомка автомобілів з поляризатором змінить ваше життя

До купівлі поляризатора я прийшов не відразу. Спочатку я спробував, як знімати з цим гаджетом, взявши фільтр у знайомого фотографа. У підсумку результат перевершив всі мої очікування.

Ось приклад фотографії автомобіля, знятого за допомогою поляризаційного фільтра:

Фотозйомка автомобілів з поляризатором змінить ваше життя

А ось фото без нього:

Фотозйомка автомобілів з поляризатором змінить ваше життя

Цей фільтр змінив мій світ фотографій. Раптово дратівливі «гарячі» відображення в лобових стеклах автомобілів зникли. По суті, лобове скло автомобіля на знімку стає практично невидимим. З’являється глибина.

Дивіться також: Найкращі фотографії автомобілів на Instagram

Якщо у вас немає фільтра, придбайте недорогий. Повірте, ви будете здивовані, як зміняться ваші знімки автомобілів. Це схоже на чаклунство. Хочете зняти інтер’єр машини через закриті вікна? Не проблема. З поляризатором ви легко знімете салон будь-якої машини так, щоб на знімках не було відблисків, які завжди дають закриті вікна при зйомці в будь-який час року, дня і ночі і в будь-яку погоду.

Фотозйомка автомобілів з поляризатором змінить ваше життя

Мало того, фільтр, який кріпиться на об’єктиві камери, являє собою додатковий «страховий поліс» для оптики, який буде захищати її від бруду, крихт і пошкоджень.

Але головне – це, звичайно, якість зйомки. Адже з цим фільтром тепер все одно, чи заважає вам сонце для зйомки автомобілів. Купивши фільтр, ви отримаєте більший контроль над вашими автомобільними знімками.

До речі, навіть якщо ви не професіонал, ви тепер можете легко дізнатися, чи використовувався поляризаційний фільтр при зйомці автомобіля. Багато з вас на це, напевно, ніколи не звертали уваги, а деякі не знали, чому їх знімки виглядають не ідеально. Тепер ви знаєте.

Фотозйомка автомобілів з поляризатором змінить ваше життя

У вас, звичайно, можуть бути проблеми з тестуванням оптичного фільтру перед покупкою. Адже я розумію, що у вас може і не бути знайомого, який вам позичить для тестування фільтр. Але не переживайте. Сьогодні ринок завалений дешевими поляризаторами. Особливо їх багато на EBAY, AliExpress. Там ви можете купити фільтр менше ніж за 1000 рублів. Так, це буде не ідеальний поляризатор, але повірте, для якісних напівпрофесійних знімків автомобілів вам підійде.

Дивіться також: Як зробити гарні фотографії автомобіля в нічний час

Так що ви обов’язково повинні спробувати поляризаційний фільтр для вашої камери, якщо у вас досі немає такого дешевого гаджета.