Фольксваген Бітл ніколи не стане електричним: кінець моделі

324

Немає електричного Жука!

Про це заявив генеральний директор Volkswagen Group Герберт Дисс. «Жук», легендарний Beetle (в німецькому варіанті – Käfer) – одна із знакових моделей бренду. Випускається з 1938 року, на сьогодні це найбільш тиражируемое авто в історії – сумарне число екземплярів перевищує 21 мільйон. Остання його ітерація побачила світ у 2011 році.

Здавалося б, маркетологи повинні були врахувати останні світові тренди загальної «електромобілізаціі». Однак перетворення класика в EV не буде.

Фольксваген Бітл ніколи не стане електричним: кінець моделі

Глава концерну був лаконічний: «ми не можемо охоплювати історичну лінійку Volkswagen електромобілями, і ми не будемо».

Втім, це не відноситься до інших моделей VW.

Насамперед мова йде про мікроавтобусі ID Buzz, вперше показали на автосалоні в Детройті два роки тому. Герберт Дисс відзначив роль універсальної платформи MEB. На її основі будуть розроблятися всі е-мобілі групи Фольксваген. «На такому фундаменті будівництво похідних моделей стає простіше в порівнянні зі стандартною платформою. Використовуючи MEB, ви отримуєте плоску батарею, і у вас є маса творчої свободи. Вам простіше зробити масу дуже емоційних автомобілів», – говорить гер Дисс.

Фольксваген Бітл ніколи не стане електричним: кінець моделі

Також він розповів про прийдешніх прем’єрах, в тому числі про те, що весь модельний ряд ID Buzz з’явиться у Сполучених Штатах. За винятком хетча. Справа в тому, що «хетчбеки є відносно невеликим сегментом у США», саме тому ми вирішили запропонувати його тільки в Європі і Китаї».

Дивіться також: VW закупив досить батарей, щоб побудувати 50 мільйонів електромобілів

Також він підтвердив відомий факт, що європейські продажі преміального лифтбэка Arteon Фольксваген запустить в кінці 2019 року.