Фірма super73 випустила електробайк на честь класичного porsche 935

92

Каліфорнійська компанія super73 займається випуском електричних велосипедів і днями представила свій новий проект — унікальний байк, побудований на базі моделі super73-s2.

Останній був створений на честь гоночного спорткара porsche 935, а саме екземпляра команди «kremer racing», який в 1979 році здобув перемогу на 24-годинному марафоні в ле-мані.

Представлений байк нагадує згадану двухдверку схожою лівреєю. Зокрема, він звертає на себе увагу бірюзово-помаранчевої рамою і цілим рядом інших яскравих компонентів, серед яких золотиста ланцюг і фіолетові ручки. Також не можна не відзначити пофарбовані в червоний колір педалі і вогнегасник.

За словами фахівців super73, сидіння даного велосипеда знову ж розроблено з оглядкою на крісла класичних гоночних машин. Сидушка тут оброблена чорною алькантарою і має контрастну білу прострочку.

Велосипед примітний також наявністю золотистих коліс, при цьому “взутих” в покришки apache fattyslick. У рух його приводять електричний мотор і 960-ватна батарея. З такою “начинкою” він здатний розвивати швидкість до 25 км/ч.

Зауважимо, що даний байк побудований в єдиному екземплярі і не призначений для продажу, при цьому стандартний донорський super73-s2 можна купити за ціною від 2 695 доларів (196 500 рублів за нинішнім курсом).