FDA схвалює лікарський засіб холестерину Аеджерайона Juxtapid

194

Научно

Аеджерайон Фармакеутикэлс оголосив, що американське Управління з контролю за продуктами і ліками схвалило використання таблеток Juxtapid (lomitapide) як супроводжуючий симптом до дієти з низьким вмістом жиру та іншого знижують ліпід лікування.Juxtapid для пацієнтів з гомозиготною родинною гіперхолестеринемією (HoFH), критичним, незвичайним генетичним захворюванням, інгібуючим функцію рецептора, що усуває поганий холестерин з тіла. Ця втрата функції рецептора ЛПНЩ викликає високий рівень холестерину в крові.HoFH характеризується несвоєчасним атеросклерозом, блокуванням артерій і може призвести до серцевих нападів в ранньому віці.

Кетрін Вилемон, президент і засновник Фонду FH. каже:«Схвалення FDA JUXTAPID є важливим кроком вперед для пацієнтів HoFH та їх сімей, довго чекали нових методів лікування. Нове лікування, поєднане з подальшим розумінням і усвідомленням цієї хвороби, може принести дуже необхідну надію спільноти HoFH».Juxtapid має етикетку попередження, відому як «поміщений в коробку попередження», найсильніше попередження, що лікарський засіб може нести і тільки буде доступно через обмежену програму через її ризиків пошкодження печінки.Схвалення ґрунтувалося на дослідженні Фази III Аеджерайона, досліджувало ефективність і безпека Juxtapid.

Коли використовується у поєднанні з поточною зменшує ліпід терапією, Juxtapid допоміг зменшити холестерин ЛПНЩ з середнього числа 336 мг/дл до 190 мг/дл, 40-процентного зниження.Найбільш поширені побічні ефекти були шлунково-кишковими проблемами.

Часті реакції включали:тошнотарвотадиареядиспепсиязапорметеоризмболь в грудигриппусталостьжелудочно-кишковий дискомфортЭти ін’єкції лікарського засобу могли коштувати до 300 000$ кожен рік і зажадають суворих заходів щодо забезпечення безпеки.

Цим лікарським засобом є Аеджерайон спочатку на ринку, і FDA вирішить, чи прийняти подібне лікарський засіб, зроблене Sanofi and Isis Pharmaceuticals Inc. по імені Kynamro.Ризики, пов’язані з високим холестериномсужение артерийболь у грудях або дискомфортинсульт або миниинсультсердечный приступболее високий ризик розвитку ішемічної хвороби серця

лекарственныйодобрятьсредствохолестерин

 • Жовтень 2, 2018
 • коментарів 9
 • admin
 • Науково

коментарів 9


 • Muzahn

  Який привіт така відповідь:) Що по твоєму я повинен був отвеить типу, який на нейтральний пост почав розводити срач про своє бачення як ми повинні жити?


  02.10.2018 в 14:32
  Увійдіть щоб відповісти


 • Andrordred

  Не, з Дніпра Доктор Зло, ти мене з ним мабуть сплутав , я з Києва. Але все одно спасибі ? У нас теж дощ йде, але поки не сильний


  02.10.2018 у 20:31
  Увійдіть щоб відповісти


 • Ельвіра Антониновна

  І ти, Бід! :))


  03.10.2018 до 06:00
  Увійдіть щоб відповісти


 • Чесноков Семен

  Звичайно, ні на шо більше таке лайно як ти від мене розраховувати не може :)))


  03.10.2018 у 17:17
  Увійдіть щоб відповісти


 • Лассмана Оксана

  матриця не відключена, у сруских свиней паралельний манямирок де все добре, а Пукин все зробить за них


  03.10.2018 у 21:22
  Увійдіть щоб відповісти


 • Домышева Ганна

  начебто дорослі люди, а такі ебанутые як і какцапы


  04.10.2018 в 10:54
  Увійдіть щоб відповісти


 • Thunderbearer

  анекдот знаю:)


  04.10.2018 в 12:03
  Увійдіть щоб відповісти


 • Лєсков Леонід Титович

  Це правильно. А то всяке гівно може спробувати зіпсувати свята


  04.10.2018 у 22:49
  Увійдіть щоб відповісти


 • Matus

  та при чому тут на папері-не на папері. Головне те, що ці дипломи не визнаються ніде крім ДНР. А фахівця з іноземним мовам там нема чого робити


  05.10.2018 в 10:58
  Увійдіть щоб відповісти