Энзайм Хелпс-Драйв агресивний рак простати

248

Научно

Дослідники в клініці Майо у Флориді виявили, що фермент під назвою PRSS3 або mesotrypsin, може допомогти вести агресивний рак простати.Незважаючи на те, що вони не вважають, що це — єдиний фактор, вони припускають, що це пропонує нову мету лікування і самостійно розвинуло прототипный складу этоингибирует здатність ферменту викликати метастатичне поширення хвороби.

Вони пишуть про їх дослідженні, перше, щоб зв’язати фермент з раком простати, в онлайновій проблемі 18 грудня журналу Molecular Cancer Research.Фермент може допомогти виділити ракові клітини від тканини Surrouding

Головний слідчий, Эветт Радиски, біолог раку в Онкологічному центрі клініки Майо, пояснює в заяві для преси, що PRSS3 є «протеази, що означає егопереваривает інші молекули».Вона каже, що їх результати дослідження припускають, що фермент викликає злоякісне розвиток та інвазивність шляхом зміни середовища навколо клітин раку простати, можливо выделяяих від навколишньої тканини, але вона додає:«Я не думаю, що PRSS3 є єдиним чинником, залученим до водіння агресивного раку простати, але це може бути значно для певної субпопуляції цього раку — вид, який являетсяпотенциально летальний.”

Зв’язок, знайдена шляхом пошуку виданих клінічних данныхДля їх дослідження Radisky і колеги шукали загальнодоступні дані клінічних досліджень, що мали інформацію про молекули, «регульованих позитивно», який являетсявключенный, при раку.

PRSS3 був уже пов’язаний з грудьми, легким і раком підшлункової залози. Фактично це була команда Радиского, виявивши зв’язок з грудьюрак, але в цьому останньому розслідуванні, яке вони хотіли бачити, був фермент патологічно виражений при якому-небудь іншому раку, і в якій стадії.

Радиский каже:«Зв’язок між активністю PRSS3 і агресивним раком простати вискочила в нас».Вона продовжує описувати, як їх аналіз показав «точну тенденцію збільшити вираз PRSS3 з розвитком раку».PRSS3, важливий для метастази, але також і можливий выключитьЧтобы підтвердити, що вони знайшли в здійсненні збору даних, команда зробила деякі аналізи у мишей лабораторії, розлучених, щоб мати людський рак простати.

Вони знайшли, що вираз PRSS3 було важливо для метастази раку простати. Це не поширювалося у мишей, де PRSS3 був вимкнений.Коли вони кристалізували і досліджували структуру ферменту, вони знайшли місце, де вони могли вставити маленьку молекулу лікарського засобу, що руйнує здатність ферменту кчасть інші молекули.«Протеаза має активну зону, ламаючу інші білки, і наш гнітючий агент дотримується місця, закриваючи її», пояснює Радиский.

Потенціал для діагнозу і леченияИсследователи бачать два шляхи вперед від їх відкриття.Кожен — діагностичний шлях: може бути можливо перевірити пацієнтів раку простати на наявність PRSS3, і це може допомогти ідентифікувати тих у високому ризику дляагрессивный рак.Інший шлях лікування: прототипних ліки, яке розробила команда, могло сформувати основу, «щоб побудувати речовина, яка може використовуватися, щоб лікувати їх то жепациенты», говорить Радиский.

«Наш інгібітор не має особливостей, яких ми потребуємо для клінічно корисного лікарського засобу. Але це поміщає нас на правильний шлях, щоб розвинутися один», додає вона.В їх статті вона і її колеги завершують:«Це дослідження визначає mesotrypsin як важливий медіатор розвитку раку простати і метастази, і припускає, що гальмування mesotrypsin активності можетобеспечьте нову методику для лікування раку простати.”

Фонди від Bankhead-вугільної риби Флорида Біомедична Програма досліджень, Міністерство оборони і Національний Онкологічний інститут допомогли финансироватьисследование.У лютому 2012 дослідження повідомило онлайн в журналі Cell, описує какфермент, знову запечатувальні ковпачки на пошкоджених хромосомах, дозволяє злоякісних клітин раку простати ухилятися від деструкції і отримувати більш смертельныйособенности.І пізніше, в серпні 2012, дослідники в Джона Хопкінса запропонували нове отчастилечение для раку простати, знаходить і вбиває злоякісні клітини при економії здорових.

Метод, названий theranostic відображенням, цілями і следамиметоды лікування сильнодіючого лікарського засобу безпосередньо і тільки до раковим клітинам шляхом зв’язування спочатку неактивної форми хіміотерапії лікарського засобу, з ферментом, до певних білків на опухолиповерхность клітин.

агрессивныйпростатарака простатыхелпс-драйвэнзайм

 • Липень 31, 2018
 • коментарів 10
 • admin
 • Науково

коментарів 10


 • Єрофєєв Артур

  Схоже шо у них скоро буде різанина як у сусідній Руанді в 94-м


  01.08.2018 в 01:35
  Увійдіть щоб відповісти


 • Коломійцева Надія

  Мадам, я поїв часнику, дозвольте впендюріть :)))


  01.08.2018 у 05:40
  Увійдіть щоб відповісти


 • Gozilkree

  вся сім’я? від тебе ушлепка поїхала? в параші ніхто не хоче жити


  01.08.2018 в 14:11
  Увійдіть щоб відповісти


 • Burn

  Нє пызды


  02.08.2018 у 06:30
  Увійдіть щоб відповісти


 • Zologrel

  ти так, я ні ))) убогий лол


  02.08.2018 в 11:59
  Увійдіть щоб відповісти


 • Stonemane

  Чючьвюркин заявив, що літак збили русофоби марсіани!!!! Тому почнеться війна з ними! Завтра перші русюсюни висилаються в капсулі на Марс для захоплення споконвічно татарсько-фіно-угорської Землі!!!!


  02.08.2018 в 23:36
  Увійдіть щоб відповісти


 • Redstone

  Якраз на відміну від мене ти відразу пистишь, не подумавши перед цим, як диванні війська :))


  03.08.2018 в 11:04
  Увійдіть щоб відповісти


 • Magas

  Напевно в «Глухарі» слідчого Агапова з нього змалювали ?


  03.08.2018 в 17:16
  Увійдіть щоб відповісти


 • Dougore

  Привіт Коко ? Можна шо вранці шо ввечері, але гроші вперед :))


  04.08.2018 у 02:02
  Увійдіть щоб відповісти


 • Эфирова Ганна

  це ваші боги)


  04.08.2018 у 16:35
  Увійдіть щоб відповісти