Електронні сигарети — вони шкідливі чи ні?

311

Научно

Дійсно електронні сигарети шкідливі для доброякісних свідків? Питання залишається залишилися без відповіді.

Число курців речовин видихає, і точно які ті речовини, виявлені в новому дослідженні.Електронні сигарети стали дуже популярними в останні роки. Приблизно два мільйони людей в Німеччині вже перейшли на «сигарету пара», яку багато хто розглядає як здорову заміну до класичних сигарет.

Однак багато політичних голосів попереджають про потенційний ризик для здоров’я, пов’язаний з електронною сигаретою, пропонуючи, щоб довгострокові результати залишилися невідомими. Попередні дослідження показали змішані ув’язнення.Дослідження представило раніше в цьому році на Щорічному Конгресі європейського Дихального Товариства, 2012 запропонував, щоб електронні сигарети дійсно викликали пошкодження легені.

Вони показали, що використання електронної сигарети призвело до збільшеної стійкості дихальних шляхів, тривала протягом 10 хвилин.Шляхом проведення нового незалежного дослідження, дослідників в Інституті Фраунгофера Дерев’яного Дослідження WKI в Брауншвейгу, прагнуть встановити об’єктивність в цей гарячий спір. Мета залучених вчених полягала в тому, щоб дослідити, забруднюють електронні сигарети повітря навколо них, таким чином впливаючи на доброякісних свідків.Електронна сигарета складається з розпилювача, батареї, нагрівається котушки і водосховища для рідин, що використовуються для виробництва пари.

Ці рідини нагріваються в розпилювачі і тоді выпарены в межах 65 — 120 градусів Цельсія. Електронні сигарети активуються курцем, нажимающим кнопку або всмоктуванням. Рідини можуть йти або без нікотину і також з ароматами, такими як амаретто, ваніль, мигдаль або яблуко.

Пропіленгліколь є найбільш поширеним розчинником і створює дробивший аерозоль, який схожий на дим при видиханні. На відміну від звичайних сигарет, постійно виробляють дим, оскільки горить тютюн, електронний еквівалент тільки звільняє летючі речовини, коли це активно.Доктор Тобіас Шрипп, вчений з Фраунгофера, якого говорять WKI і співавтор дослідження, «В електронній сигареті, выпаренные речовини створюють аерозоль надтонких частинок, які стають ще більш прекрасними, коли вдихнули в легені. Ці крихітні нанокапельки розсіюються протягом довгого часу.

Навпаки, процес опіку звільняє від зобов’язань тверді частинки, які можуть залишитися в навколишньому повітрі протягом довгого часу».Ніяка емісія формальдегіду не знайдена в електронній сигаретеЭксперты провели ряд вимірювань випробувальної камери, щоб досліджувати викиди летких органічних сполук (VOCs), чіткого частинки і формальдегіду, з певним центром концентрації, кількості та розподілі часток. Аналізи були зроблені з допомогою учасників випробувальної камери на 8 кубічних метрів, де вони порівняли звичайні сигарети з електронними сигаретами, що складаються з безлічі рідин.

Щоб з’ясувати, як розподіл змін частинок за багато хвилини і сума пропіленгліколю випустили довгостроковий, пар був висунутий безпосередньо в 10-літрову скляну палату. Аналіз був зроблений на декількох різних видах електронних сигарет, всі містять ту ж рідина.«В цілому емісія VOCs і надтонких частинок при куріння електронної сигарети була нижче, ніж еквівалентні викиди стандартної сигарети», сказав Шрипп.

Крім того, дослідник і його колеги були нездатні знайти будь-які викиди формальдегіду електронної сигарети. Звичайні сигарети, з іншого боку, перевершили нормативне значення 0,1 частин на мільйон (частини за мільйон) за якістю повітря в приміщенні під даними випробувальними вимогами. Випарений пропіленгліколь був іспущен і від сигарет тютюну і від електронних сигарет. Pulmonologists бояться, що цей агент розчинення може стурбувати дихальні шляхи, коли вдихнули у великих кількостях.

Шрипп пояснив:«У той час як вірно, що електронна сигарета сприяє менше забруднення повітря в приміщенні, ніж сигарети тютюну, це не зовсім без емісії. Отже, видається обгрунтованим припустити, що свідкам піддають випущеного пара, і таким чином ‘пасивний vaping’ можливий”.Автори також піддали критиці маркування продукту, іноді дає невідповідну або невизначену інформацію про використовувані рідинах.

Тому багато разів у електронних курців немає хорошого способу знати, які потенційно шкідливі речовини вони вдихають і видихають.

повітря помещениивредныйдоброкачественных свидетелейсигаретаэлектронной сигаретыэлектронный

 • Травень 16, 2018
 • коментарів 12
 • admin
 • Науково

коментарів 12


 • Kazar

  Навчися російською розмовляти і чітко висловлювати свої думки чурбан


  16.05.2018 в 23:31
  Увійдіть щоб відповісти


 • Менщиков Віктор Дмитрович

  скоро… (с)


  17.05.2018 в 08:50
  Увійдіть щоб відповісти


 • Бабуров Семен

  Давайте наберемо 100 лайків і врятуємо Україну від дефолту! :))


  17.05.2018 у 16:27
  Увійдіть щоб відповісти


 • Muniswyn

  Франція відмовиться від поставок Росії вертольотоносців “Містраль” тільки у разі введення Євросоюзом санкцій третього рівня. Джерело: Джерело:


  17.05.2018 в 23:15
  Увійдіть щоб відповісти


 • Snowcliff

  Це руссофобия! :)))


  18.05.2018 у 08:42
  Увійдіть щоб відповісти


 • Moogujora

  А Ви нічому не навчилися?


  18.05.2018 в 12:56
  Увійдіть щоб відповісти


 • Ясевич Роман Артемович

  Ще можна традиційний український подарунковий набір — балаклава та граната :))


  19.05.2018 у 03:13
  Увійдіть щоб відповісти


 • Олена Іванівна

  Вам Луганська вистачить. Не відмиєтесь…..


  19.05.2018 в 11:21
  Увійдіть щоб відповісти


 • Ghomand

  Тримаюся, хвостом ?


  19.05.2018 у 20:26
  Увійдіть щоб відповісти


 • Nalmegar

  з цією владою безвиза не буде…. та й по суті він не потрібен з середньою зарплатою по країні 100 євро


  20.05.2018 в 00:49
  Увійдіть щоб відповісти


 • Thetathris

  А скільки розумних викладачів працюють за менші гроші? Туди повинні йти слуги народу, а не господарі країни.


  20.05.2018 в 10:35
  Увійдіть щоб відповісти


 • Gardasho

  не знаю шо там ще, але за Липецьку фабрику помстився:))


  20.05.2018 у 19:19
  Увійдіть щоб відповісти

 • Додому  Підбір сигналізації по автомобілю

  Підбір сигналізації по автомобілю

  5-15-2021


  Сигналізація-це тільки одна з обов’язкових складових будь-якого охоронного комплексу. Її завдання-сигналізувати, тобто подавати світлові, звукові та дистанційні сигнали тривоги при спробі нанесення пошкоджень автомобілю або проникнення в нього. Важливо розуміти, що сама по собі сигналізація не є захистом від викрадення. Вона тільки знижує ризик проникнення в автомобіль і заважає викрадачеві «працювати». Вона, природно, привертає увагу господаря і людей, що проходять повз. Для повноцінного захисту від викрадення крім сигналізації необхідна установка іммобілайзера, замка капота або інших протиугінних пристроїв. Тоді всі разом вони і будуть складати власне охоронний комплекс. Звертайтеся за посиланням avtotochka.com.ua та обирайте якісні товари для свого автомобілю.

  Ось приклади охоронних комплексів:

  • Сигналізація-Замок капота-Іммобілайзер
  • Сигналізація-Замок рульового валу-Іммобілайзер
  • Сигналізація-іммобілайзер-Секретна кнопка
  • Сигналізація-Іммобілайзер-Замок КПП-Замок капота
  • GSM-модуль-Замок капота-Іммобілайзер
  • Крім охоронних функцій, охоронні системи можуть вирішувати і завдання з підвищення комфорту у зручності користування. До цього відносяться також і сервісні функції, наявні у сигналізацій, такі як: управління центральним замком, вікнами, дзеркалами, автоматичний запуск двигуна і так далі.


  Сигналізація
  Сигналізації бувають зі зворотним зв’язком і без неї (односторонні).

  Односторонні сигналізації відрізняються стандартним набором охоронних функцій і укомплектовуються брелоками з 2-4 кнопками. Сигналізації зі зворотним зв’язком мають більш широкий набір охоронних функцій. Вони комплектуються пейджерами з РК-екраном. На цьому пейджері можливо спостерігати поточний стан автомобіля. При цьому головне призначення пейджера-повідомити власника про впливи на автомобіль, навіть якщо він занадто далеко.

  Що таке іммобілайзер?


  Робота іммобілайзера полягає в тому, що при наявності цього пристрою автомобіль втрачає можливість рухатися. Дія іммобілайзера засноване на розмиканні однієї або навіть декількох основних електричних ланцюгів автомобіля. Тому навіть якщо зловмисники проникли всередину автомобіля, то останній просто не поїде, в цьому і полягає протидія угону з боку іммобілайзера. Частина іммобілайзерів спрацьовують відразу, блокуючи запуск двигуна, а частина все ж «дозволяють» запустити двигун, але після початку руху автомобіль глухне.

  Найпоширеніше і ефективні дії іммобілайзерів-це блокування ланцюгів запалювання, бензонасоса, бортового комп’ютера або стартера. Блокування часто виконуються нестандартними способами, що знижує ймовірність їх знаходження і швидкість їх відключення навіть досвідченими викрадачами.

  Механічні блокатори


  До механічних блокаторів відносяться, перш за все, замки капота, замки лаштунки коробки передач (КПП) і замок на рульовий вал.

  Будь-який додатковий протиугінний пристрій сам по собі знижує ризик викрадення, тому що він зменшує привабливість машини для викрадача. Що стосується замка КПП, то цей пристрій можна розгледіти через бічні стекла автомобіля. Тому при інших рівних викрадач вибере в якості мети інший автомобіль, а не ваш.