Економія сьогодні: миттєвий обмін авто або продаж з подальшим придбанням? Знайдемо найоптимальніший варіант.

9-28-2021

 Обмін авто цікавить багатьох власників, адже час від часу з’являється бажання змінити свою машину на новішу, кращу або більшу. Факторів такого бажання може бути безліч, але найголовніше вибрати найбільш економний варіант переоформлення. Також варто наголосити, що економія може виражатись як у грошовому еквіваленті, так і в часовому вимірі. Є два найпопулярніших метода обміну авто – миттєвий на майданчику однієї фірми або поступовий, який складається з етапу самостійного продажу та подальшого придбання іншого транспортного засобу деінде. В цій статті розібрали пункти економії, а також визначили найкращий варіант швидкого та безпечного переоформлення.

       Обмін авто на майданчику можна зробити вже на цьому тижні, а може навіть вже завтра. Перевагою такого варіанта стане наявність широкого асортименту компанії, а також можливість швидкого викупу за ціною фірми. Першою частиною цієї операції стане отримання консультації, адже спочатку потрібно обговорити з представником майданчика всі бажані нюанси та варіанти. Також під час цієї розмови представник фірми розрахує ринкову оцінку транспортного засобу, на яку впливає марка та модель, рік та технічний стан, двигун та трансмісія, популярність моделі та ціна на ринку. Якщо вартість оцінки клієнту сподобалась, то можна виконати швидкий продаж, тобто продати машину компанії вже на наступний день. Наступним кроком для клієнта стане оформлення машини, яку заздалегідь клієнт вибрав на майданчику фірми або з комісійних пропозицій. Обмін авто з розстрочкою можливий у великих компаній, він дозволяє вибрати дорожчу машину без сплати різниці вартості. Різниця буде перерахована на подальші місяці у вигляді розстрочки. Економія від цього методу обміну авто: швидке переоформлення, можливість взяти дорожчу машину зараз без втрат часу на накопичення, економія нервів через безпеку оформлення.

       ПланетАвто – обмін авто на 29 майданчиках по Україні, онлайн-оцінка транспортного засобу, телефонна консультація та понад 9000+ пропозицій для оформлення з можливістю розстрочки вартості. Сайт PlanetAvto вже зараз допоможе виконати частину обміну авто (пошук та огляд машин, порівняння варіантів, заявка на консультацію, оцінка вартості для викупу). Онлайн-чат також є на сторінці ПланетАвто.

       Обмін авто також можна розділити на частини, тобто спочатку продати транспортний засіб, а потім почати пошук та придбання іншого. Цей варіант потребує більше часу, адже потрібно самостійно займатись пошуком покупця, спілкуванням та зустрічами, переоформленням на Сервісному центрі тощо. Потім потрібно витратити час навпаки – на пошук, оцінку та купівлю автомобіля. Економія в цьому випадку буде проявлятись: можливість дорожчої реалізації та торгу при придбанні.