Ефект фруктози на мозок може пояснити посилання на ожиріння

295

Научно

Нове, попереднє дослідження відображення, порівнюючий ефекти фруктози і глюкози на мозку, знайшло відмінності, які можуть объяснитьпочему дієти високо під фруктозі можуть бути позаду епідемії ожиріння.Після дослідження мозкових обстежень методом магнітно-резонансної томографії (MRI) дорослих волонтерів спочатку вивчіть автора Кетлін А. Пейдж зі Школи Єльського университетаМедицина в США і колеги, знайдені ковтанням глюкози, але не фруктози, зменшили потік крові і мозкову активність в областях мозку этоотрегулируйте апетит і ковтання глюкози, але не фруктози, призвів до більш високих рівнів гормонів, виробляють почуття великої кількості инасыщение.

Вони пишуть про їх результати дослідження в роботі, опублікованій онлайн у ДОВГІЙ БАВОВНЯНОЇ ОДЯЗІ 2 січня.Фруктоза в диетеВ середньої західній дієті фруктоза прибуває з двох джерел: як природний склад у фруктах, і як доданий компонент обработанныхпродукты.Продовольчі компанії використовують фруктозу, тому що це більш солодко, ніж глюкоза і допомагає стабілізувати оброблені продукти.

Головний джерело фруктози в оброблених продуктах в США є високим кукурудзяним сиропом фруктози, також використовується, щоб поліпшити поява выпечных изделийпотому що це справляє більш несуперечливий браунінг.В даний час існують дебати про те, чи покращує високий кукурудзяний сироп фруктози епідемію ожиріння, яка, ймовірно, стане більш гарячої починаючи спубликация в 2012 широкого огляду в Міжнародному журналі Ожиріння, не знайшов доказів, що споживання високого кукурудзяного сиропу фруктози винне у кризу ожиріння в США.Існують також побоювання з приводу зв’язків з діабетом 2 типу.

Більш свіже дослідження Оксфордського університету і університету південної Калифорниипредлагает країни, що використовують великі суми високого кукурудзяного сиропу фруктози в ихеда може допомагати живити загальну епідемію діабету 2 типу.Автор дослідження того, Стенлі Улиджэсзек, директор Інституту Соціальної та Культурної Антропології в Оксфордському університеті, прокомментированразличие між споживанням природно відбувається фруктози у фруктах і штучно введеної фруктозою як в оброблених продуктах. Онсказанный:«… фруктоза в яблуці, ймовірно, повільно випускається через волокна в межах яблука і тому що фруктоза в клітинах яблука».

ИсследованиеВ їх довідкової інформації Пейдж і колеги пишуть, як дані досліджень на тваринах свідчать, що «фруктоза можливо збільшує шукаюче їжу поведінку і збільшує раціон харчування», і що «ковтання фруктози виробляє менші збільшення циркулюючих порівняні гормонів насыщенияс ковтанням глюкози». Але це не було ясно, як відділи головного мозку, що стоять за такими змінами, порушені у людей.Так, для цього попереднього розслідування, які нейрофізіологічні фактори могли б пояснити потенційні зв’язки між споживанням фруктози і весомвыгода, вони взяли на роботу 20 здорових, нормальних дорослих ваги, які перенесли дві процедури ЯМР, таким чином, дослідники могли досліджувати зміни в струмі крові в определенномчасти мозку.

Дослідники в основному цікавилися змінами в гіпоталамічному регіональному мозковому кровообігу (CBF) після глюкози або фруктозыглотание.Дві процедури ЯМР були на відстані в кілька тижнів. Перегляди були представлені і після ковтання глюкози або фруктози.

РезультатыРезультаты показали значно більше скорочення гіпоталамічного CBF після ковтання глюкози порівняно з глотаниемфруктоза.«Глюкоза, але не ковтання фруктози зменшила активацію гіпоталамуса, острівця Рейля і striatum — відділи головного мозку, що регулюють апетит,мотивація і преміальна обробка; ковтання глюкози також збільшило функціональні зв’язки між гіпоталамічної-striatal мережею иувеличенное насичення», напишіть дослідникам.

Провідний автор Роберт Шервін, викладач медицини в Єльському університеті, сказав у телефонному інтерв’ю, про яке повідомляє Блумберг, що результати припускають, що мозок, здається,по-іншому дайте відповідь на глюкозу, ніж до фруктози.Глюкоза є паливом, якого потребує тіло. Коли немає достатньо, це активує клітини, щоб змусити тіло є більше глюкози.

Коли рівні телаглюкоза підвищується знову, мозок вимикає ті клітини.Те, що це дослідження, здається, показує, що фруктоза не має цього ефекту: це не виключає клітини.«Якщо Ви не вимикаєте області мозку, що змушують Вас є, у Вас є тенденція з’їсти більше, ніж Ви були б», говорить

Sherwin.Він і його колеги зазначають, що:«Розрізнені реакції на фруктозу були пов’язані зі зниженими системними рівнями сигналізує насичення гормонального інсуліну і були маловероятныотносящийся до нездатності фруктози перетнути гематоенцефалічний бар’єр у гіпоталамус або до відсутності гіпоталамічної експресії геновнеобходимый для метаболізму фруктози.”Вони завершують:«У ряді дослідницьких досліджень споживання фруктози порівняно з глюкозою призвело до різної структурі регіонального CBF і меньшегоувеличение системної глюкози, інсуліну і подібного глюкагону поліпептиду 1 рівень.”Коментує експерт

У супровідній передовій статті, Джонатаном К. Пернелле і Даміана А. Фере Орегонського здоров’я та Наукового університету, кажуть, що дослідження підтримує ідею этокогда фруктоза входить в людський мозок, вона змінює нейробіологічні провідні шляхи, керуючі апетитом в дорозі, що змушує Вас хотіти поестьбольше.Вони припускають, що дослідження додає до підвищуються доказам від «епідеміологічного, метаболічного годування і досліджень на тваринах», показують:«… успіхи в харчовій промисловості й економічних силах, приводять до збільшеного споживання доданого цукру і супроводжує фруктози в американському суспільстві,дійсно розширюючи поняття суперкалибровки на колективні талії населення».Пернелл пропонує, щоб люди приготували більше їжі вдома і обмежити їх споживання оброблених продуктів, що містять мозоль високою фруктози і фруктозасироп.

Він також радить пити менше підсолоджені цукром напої. Ви не повинні вимикати їх у цілому, але просто управляти скільки і як часто

Ви п’єте їх, він говорить в інтерв’ю, про яке повідомляє Ассошіейтед Прес.

мозгмочьобъяснитьссылкафруктозаэффект

 • Листопад 21, 2018
 • коментарів 8
 • admin
 • Науково

коментарів 8


 • Tekasa

  Радість то яка в тебе тепер, весь день про це мені пишеш, іди поїж мороженку )))


  21.11.2018 в 23:07
  Увійдіть щоб відповісти


 • Kathridor

  Додайте тих, хто обслуговує цю годівлю. Вийде 100% населення….


  22.11.2018 у 03:37
  Увійдіть щоб відповісти


 • Malace

  І Курченко був, на якого значна частина його собсвенності записана, як на зіц-голови


  22.11.2018 у 16:54
  Увійдіть щоб відповісти


 • Прокашева Регіна

  Ти підтримуєш вбивство волонтера?


  23.11.2018 в 03:07
  Увійдіть щоб відповісти


 • Шаповалов Руслан

  До Пензи, жЫвотное! ?


  23.11.2018 у 07:59
  Увійдіть щоб відповісти


 • Достоєвський Анатолій В’ячеславович

  він немає, а ти так


  23.11.2018 в 18:51
  Увійдіть щоб відповісти


 • Gholas

  Обом відповім — наскільки я пам’ятаю він таки випадково підстрелив, причому ніякого не плебсу, а свого далекого родича


  24.11.2018 в 08:51
  Увійдіть щоб відповісти


 • Thetaath

  Сеня ваххабіт :)))


  24.11.2018 в 10:39
  Увійдіть щоб відповісти