Джеймс Мей зробив анбоксинг реального автомобіля

250

Розпакування – Toyota Yaris замість смартфона

Анбоксинг – вона ж розпакування різноманітних електронних гаджетів на відеокамеру – залишається трендовим напрямком на YouTube. Хто б міг подумати, що така проста річ, може бути настільки популярною. В цьому ж немає ніякого сенсу – розкрити упаковку, витягти з неї гаджет і включити його. Що в цьому такого! Але переглядів у подібного контенту – мільйони, значить піпл схвалює.

Схоже, що Джеймс Мей, пам’ятайте цього «Капітана Равлика» з колись популярної автомобільної передачі Top Gear, розкрив нові грані захоплень мільйонів. Він зробив анбоксинг реального автомобіля Toyota Yaris GRMN! І ця сама незвичайна розпакування показала, що дивне напрям ще живе, адже відео за кілька днів зібрало майже 150 тис. переглядів.

Дивіться також: адже вона права – не потрібно підглядати: Відео

Автомобіль схований за товстим картоном, з надрукованими на бортах упаковки специфікаціями і запечатаний немов це радіокерована машинка. Виглядає сюрреалістично, а тому дуже ефектно! Особливо порадувало відкриття верхньої кришки коробочки. Загалом, дивимося на дивний анбоксинг, та робимо висновки, про те, як можна оригінально подарувати нову машину своїй другій половинці: