Дрозофіли показують кроки у розвитку ракової клітини

233

Научно

Використовуючи дрозофіл як модель, дослідники в Іспанії вважають, що вони розкрили окремі кроки, які проходять нормальні клітини, коли вони становятсязлокачественный і поширення. Оскільки переважна більшість генів у Дрозофіли melanogaster є тим же у мишей і людей, дослідники предлагаютдрозофила пропонує недорогу і ефективну модель для спостереження раку на молекулярному рівні і надії, яку інші вчені можуть використовувати свої результати изучитьотдельные молекули і стадії при певних ракових утвореннях.У статті про їх роботу, виданої онлайн нещодавно в Продовженнях Національної академії наук, PNAS автори, від ИнститутаИсследование в Біомедицині (IRB) і каталонський Інститут Вишукувань і Спеціальних досліджень (ICREA), обох в Барселоні, описують, як вони ввели генетическийошибки у відібраних клітинах в крилі мухи і супроводжуваний їх прогрес крок за кроком, коли вони стали злоякісними і поширення.

Перший автор Андрес Деканти, пояснює в заяві, як «вперше»:«… у нас є генетична модель, що дозволяє нам розуміти події, що мають місце, починається з того, коли клітини починають накопичувати геномні помилки доразвитие пухлини.”Крок за кроком: від геномної нестабільності до вторгнення в сусідню тканина

Dekanty і колеги, розпочаті шляхом провокування геномної нестабільності (в цьому випадку шляхом створення патологічного числа хромосом або анеуплоїдії) в выбореклетки в крилі мухи.У здорової тканини цей вид нестабільності зазвичай викликає механізми захисту, такі як самогубство клітини.

Але дослідники заблокували ці спускові механізми так дефектноеклетки могли пережити і стати злоякісний.Вони спостерігали, як клітини «шахрая» тоді продовжували поширюватися всюди по тканині крила мухи, став мобільним, активував зростання сусідніх клітин, иразрушенный мембрана, зазвичай фіксує їх на місці. Одного разу вільний, ракові клітини тоді вторглися в сусідню тканина.

Провідний автор Марко Мілан пояснює значення такої моделі:«Усіма цими подіями є речі, які ми бачимо при раку. Ця модель мухи тому допоможе нам ідентифікувати кожний з генів і молекул, залучених до эпителиальныйотделение клітини (деламинация), рухливість, ненормальний зростання, погіршення нижньої клітини і інвазія».

Дійсно геномної нестабільністю є причина раку?Але дослідники говорять, що їх результати дослідження йдуть далі, ніж пропозиція моделі; вони повідомляють «фундаментальним концептуальним дебатів» про роль геномної нестабільності врак.Геноми людських ракових клітин є повнотою помилок.

Мілан каже, що їх дослідження тепер дозволяє вченим дослідити питання: чи є геномна нестабільність сама причиною раку (онкогенез)?«Якщо ми можемо продемонструвати цю пряму кореляцію, у нас буде щось дуже певним, щоб працювати із знайти точні цілі», додає він.

«Анэуплоидные клітини не існують у здорових організмах. Якщо ми можемо ідентифікувати те, що диференціює клітку з геномної нестабільністю від нормальної клітини, ми можемо бути в состоянииидентифицируйте певне лікування», пояснює Декэнти.Надія на Препарати, що Дозволяють Здоровим Клітинам Ділитися

Мета поточного лікування раку полягає в тому, щоб уповільнити проліферацію клітин або поділ. Проблема з таким підходом полягає в тому, що він призначається для всіх клітин, що діляться,і здоровий і злоякісний.

Це — те, що дає початок такої кількості неприємних побічних ефектів.Якщо б було можливо вибрати клітини з геномної нестабільністю і призначатися тільки для тих, то це був би важливий крок вперед: «ми, треба сподіватися, будемо в змозі знайти препаратыэто призначається для них специфічно», пояснює Декэнти.Дрозофіли також допомагають розкрити молекулярні механізми в інших областях дослідження.

Наприклад, у жовтні цього року, дослідники в Університеті Брауна иКалифорнийский університету в Ірвайні показав, як вони створили дрозофілу Дрозофилымодель епілепсії, щоб виявити механізм, яким відбуваються температурно-залежні напади.

геномної нестабильностидрозофилыклеткапоказыватьразвитиераковый

 • Березень 27, 2018
 • коментарів 12
 • admin
 • Науково

коментарів 12


 • Флерова Ксенія

  Москаль класно спілкується з лугандонской наволочью, він розуміє, що цю худобу тільки стусанами на місце ставити можна ))))


  27.03.2018 у 20:24
  Увійдіть щоб відповісти


 • Terisar

  Те що Іслам істинна релігія підтверджується тим, що Всесвіт виник в результаті Великого Вибуху! :))


  28.03.2018 в 00:04
  Увійдіть щоб відповісти


 • Jushakar

  Палиш покришки? :))


  28.03.2018 в 09:04
  Увійдіть щоб відповісти


 • Malorius

  Я ж сказав про сільське світогляд:)) Просто спробуй себе уявити що іноді треба непосредсвенное спілкування з замовником. Робота на оброрудовнии, яке не відправиш в україну. Так просто постав на форумі айтішників питання — естль там люжи які їздять у відрядження


  28.03.2018 в 14:09
  Увійдіть щоб відповісти


 • Taujin

  як ніби шось погане


  29.03.2018 в 00:03
  Увійдіть щоб відповісти


 • Ishnrdana

  У Донецькій області промвиробництво в січні впало на 49,9%, а в Луганській звалилося на 87%, хоча показники по обох областях можуть бути уточнені.


  29.03.2018 у 07:26
  Увійдіть щоб відповісти


 • Dair

  Перш ніж вибирати Вовку в президенти, слід було подумати


  29.03.2018 у 13:42
  Увійдіть щоб відповісти


 • Веселкова Аліна

  Привіт. Так коменти глянь. Купа російських і українських ватников обурені до глибини душі. Причому у вас адже мені здається основна частина цих назв таки перейменована. Че там з великих радянських назв залишилося? Кіров хіба шо. І ниччо, пережили адже як-то. А тут плять така істерія як ніби їх маму перейменовують ?


  29.03.2018 в 21:40
  Увійдіть щоб відповісти


 • Nuandis

  Що я хотів сказати я написав нижче наркоту — купа ихспертов її не читали або погано читали


  30.03.2018 у 05:16
  Увійдіть щоб відповісти


 • Ironforge

  Плять, так, можна. Я що говорю що не можна? Я кажу про те що про КНДР не можна по фоткам скласти якесь об’єктивне думка тому що вони строго відібрані. Тут немає відображення життя звичайної людини, тих люддей, кого в країні 90-95%. Я хотів би побачити як виглядають не тьрущебы, а наприклад — звичайний магазин(а не для іноземних туристів). Як виглядає звичайна квартира скажімо інженера. Кінотеатр. Школа звичайна, а не показушне. ну і так далі.


  30.03.2018 в 14:25
  Увійдіть щоб відповісти


 • Чупрова Надія

  Це не чуркін, це місцевий любитель теорій змови, постався до нього поблажливо :)) Він раніше вірив що деталі від боїнга взагалі пиндоссы розкидали, а літак не збивали ?


  31.03.2018 в 00:35
  Увійдіть щоб відповісти


 • Нырцева Марина

  краснобелая особистість — блін, Кенигсбергу ж фіг знає скільки років, а цей Ярош у війну воював. Чи це жарт був? ?


  31.03.2018 у 08:13
  Увійдіть щоб відповісти