До 2026 році АвтоВАЗ розширить лінійку до 13 моделей

247

Розвиток Lada тільки починається: погляд у майбутнє і нові зміни

АвтоВАЗ намагається на всю міць. З-під пера дизайнерів, інженерів і технологів під керівництвом зарубіжних і вітчизняних фахівців вже вийшло кілька нових і оновилося пару раніше запущених моделей. Список поки не вражає багатогранністю, але в цілому його можна назвати досить насиченим, якщо крім п’яти основних моделей: «Новою Гранти», «Вести», «xRay», «Largus» і старовинного позашляховика моделі «4×4» – до них додати концепти «4×4 Vision», «xCode» і «xRay Sport», а також комерційні моделі, побудовані на базі легковиків Granta, Largus і 4×4.

І так, не забудемо, що тільки версій Vesta у Lada тепер шість! Як і варіацій на тему Granta в чотирьох різних кузовах та інших похідних від випускаються сьогодні моделей. Але це тільки початок. І хоч подібні заяви ходили вже досить давно (як мінімум до 2016 року), тільки зараз стало відомо про те, що ВАЗ приступив до реалізації програми з розвитку і оновленню модельного ряду Lada.

В опублікованому сьогодні на офіційному сайті підприємства прес-релізі говориться, що корпоративний розвиток Групи АВТОВАЗ спрямовано на підготовку подальшого оновлення модельного ряду: до 2026 року компанія планує випустити 8 нових моделей і 9 фейслифтов.

В принципі, про це ми чули кілька років тому, щоправда, тоді терміни на запуск новинок і восьми рестайлінгових версій обмежувалися 2025 роком. Але ось чого раніше не було відомо, так це того, що Волзький автозавод провів додатковий набір молодих інженерів, близько 400 співробітників, серед яких молоді фахівці та випускники вузів (прийняті в Інжиніринговий центр, де вже, видно, почався або найближчим часом розпочнеться робота над новими моделями).

До 2026 році АвтоВАЗ розширить лінійку до 13 моделей

Але оскільки АвтоВАЗ прагне реінтегруватися не тільки в сучасний ринок нових автомобілів в Російській Федерації та СНД, а також відправляти свою продукцію за кордон, у поточному році, відзначають на Вазі, Lada розробила нову корпоративну філософію, а також вперше за останні кілька років у компанії з’явився єдиний відомий слоган: «LADA. Нові горизонти». Три основних принципи нової філософії Lada звучать наступним чином: енергійний дизайн, кращу якість і оснащення за прийнятну ціну, впевненість у будь-яких ситуаціях.

Дивіться також: оновлення Лада підняла ціни на популярний позашляховик

Так важливий слоган автовиробника з Волги, і відчуємо ми, звичайні споживачі, «нову філософію» ВАЗа? Нас намагаються переконати, що все це дуже важливо і прагнення до поліпшення прописані в ньому чітко:

«Слоган підкреслює повне оновлення модельного ряду, вихід у нові ніші, трансформацію дилерській мережі, застосування найсучасніших стандартів проектування і виробництва автомобілів».

Що ж, залишилося дочекатися 2026 року, тоді й дізнаємося.

P. S. Не терпиться дізнатися, які моделі з’являться до 2026 року? У нас є відповідь на це питання. Як мінімум у дилерів повинні будуть з’явитися нова Lada Granta (2021-2023 рік), кросовер Lada C, Lada 4×4 другого покоління, кросовер Lada X-Code і ряд інших новинок і рестайлінг. Докладніше: Ось які нові автомобілі Лада вийдуть до 2026 року