Діти від сімей з низьким доходом ворушать мізками по-іншому

221

Научно

Дітям, що походять з більш низьких соціально-економічних сімей, доводиться важче, ігноруючи незначну екологічну інформацію, ніж діти, що відбуваються з більш високих дохідних сімей, внаслідок того, що вони вивчають, як звернути увагу на речі по-іншому, згідно з новим дослідженням, виданим у Межах людської Нейробіології.Попередні випробування за останні кілька років почали показувати, як низький соціально-економічний статус може вплинути на функцію мозку і розвиток. Дослідження 2008 року Амедео Д Анжиюлли, з Карлтонського університету в Оттаві, Канада і його команді використовувало электроэнцефалографию (ЕЕГ), щоб проаналізувати мозкові структури, пов’язані з завданням виборчого уваги у дітей фонів високого доходу з низьким доходом.

Дослідники виявили, що групи дітей показали відмінності в мозкових хвилях тети в лобовій частці, найбільша область, залучена до уваги. Це показало, що учасники використовували різні невральної роботи для завдання, яке їм дали, і діти з низьким соціально-економічним статусом асигнували додаткові ресурси, щоб зосередитися на неважливою інформації.

Д Анжиюлли сказав:«Соціально-економічна середовище формує спосіб, яким наші нейрокогнитивные функції розвиваються в дитинстві і впливають на спосіб, яким ми вчимося обробляти інформацію, коли ми — дорослі так, щоб ми могли бути добре адаптовані в певному визначеному типі соціального середовища».Під час їх недавнього випробування Д Анжиюлли і його команда включили в список 28 дітей між віками 12 і 14 з двох шкіл протиставлення соціально-економічного статусу. Одна школа була головним чином відвідана дітьми, які були від сімей високого доходу, в той час як інший був головним чином відвіданий дітьми від фонів з низьким доходом.Дослідження мало місце протягом денних годин педагогічного училища до мобільної лабораторії у фургоні, содержавшем все необхідне обладнання, щоб провести експертизу.

Усюди за курсом дня дослідники взяли зразки слини від дітей, залучених у дослідження, щоб проаналізувати відмінності їх рівнів кортизолу, гормону стресу. Учасників також попросили, в різний час, заповнити 3 огляду щодо їх мотиваційних та емоційних станів.Протягом дня були зареєстровані дитячі мозкові хвилі, в той час як дослідники грали різні звуки в обидва з їхніх вух, і їх попросили натиснути кнопку якомога швидше, коли вони почули певний звук.

У доповіді говориться, що не було ніяких істотних відмінностей, які спостерігаються між цими двома групами в точності або час реакції під час експерименту. Однак експерти дійсно знаходили відмінності в структурах мозкової хвилі учасників.

Діти більш високого соціально-економічного статусу показали набагато більші тета-хвилі при слуханні звуків, на які вони звернули увагу, що звуки, які вони проігнорували. З іншого боку, діти більш низького соціально-економічного статусу показали протилежну структуру; тета-хвилі були більше в звуках, які вони, як передбачалося, проігнорували, ніж ті, вони, як передбачалося, звертали увагу на.

Дослідники також відзначили суттєві відмінності між лівими і правими півкулями цих двох груп. Діти більш низького соціально-економічного статусу показали більш сильні тета-хвилі в правильній лобової частці при реакції на відвідані звуки.Діти більш низького соціально-економічного статусу показали більш високі рівні corisol, ніж діти більш високого соціально-економічного статусу протягом шкільного дня. Однак відмінності в рівнях кортизолу, або перед або після експерименту уваги, були незначні, який передбачає, що рівні стресу обох груп під час завдання були відносно тим же.

Огляди показали, що обидві групи дітей повідомили про тих же рівнях мотивації і нудьги протягом шкільного дня і відповідного збільшення рівнів нудьги, перш ніж експеримент уваги розпочався.Ці результати вказують, що діти від більш низького соціально-економічного статусу мають косуществите більше пізнавального контролю, щоб проігнорувати неважливу інформацію, ніж діти більш високого соціально-економічного статусу. Дослідники говорять, що це може бути, тому що ці діти схильні жити в середовищах, які є страшнішими, ніж діти більш високого соціально-економічного статусу, який міг можливо змусити їх звернути увагу на невідповідну інформацію і звуки.

«Тепер ми вчимося, як інші області, які можуть бути пов’язані з увагою, таким як прийняття рішень, можуть відрізнятися по людям з різним соціально-економічним тлом», завершив Д Анжиюлли.

дитядоходнизкийсемья

 • Січень 31, 2018
 • коментарів 12
 • admin
 • Науково

коментарів 12


 • Swordbinder

  Дана, він не даремно згадався. Ватаны адже за ним сумують, і це нам смішно, а вони від цього тащаться :)) Пля, як згадаю як я ненавидів політінформацію в дитинстві, і що раз у тиждень із-за цієї куйни треба було раніше в школу приходити на півгодини. А ватаны напевно аж труси б напустили, якщо їм політінформацію повернути :))


  31.01.2018 у 18:38
  Увійдіть щоб відповісти


 • Nik

  Без росії там невдоволення то не було б, як в 2005-м


  01.02.2018 у 06:21
  Увійдіть щоб відповісти


 • Malanim

  Павло Сергєєв — ой, хто тут у нас, це невідомий герой зазвичай пишучий з аватарки ніколаса кейджа? :)) Ким я працюю я неоднокрано говорив, а вже в тому що я путінський холуй — напевно навіть найтупіші ватники не думають:)_


  01.02.2018 в 13:34
  Увійдіть щоб відповісти


 • Negore

  Цікавий феномен. Всі мислячі під триколором…..


  01.02.2018 у 20:23
  Увійдіть щоб відповісти


 • Macage

  Ця нескінченна війна. Пендосы платять Україні за дефекацію під двері Росії. Росія платить ДНР за ті ж дії під дверима України. Обидві сторони використовують наш продажний менталітет, за гроші самі себе вбиваємо…


  02.02.2018 у 01:47
  Увійдіть щоб відповісти


 • Горшков Євген Касьянович

  ТРИМАЙТЕСЯ СМЕСТЕ БРАТИ СРУСКИЕ!!!!! МИ СРУСКИЕ!!! МИ СРОСИЯНЕ!!!! МИ ПОПЕДИМ!!! НАВІТЬ ЯКЩО НАШУ МАТКУ ПУКИНА ВБ’ЮТЬ МИ ПОПЕДИМ!!!!! АДЖЕ МИ СРУСКИЕ!!!!!


  02.02.2018 в 14:36
  Увійдіть щоб відповісти


 • Bomath

  Стало бути, тільки в київській вотчині відключатимуть світло. Для ДНР і ЛНР ніяких наслідків блокади. Та й київські не замерзнуть — весна….


  02.02.2018 у 22:17
  Увійдіть щоб відповісти


 • Gragra

  Ні звичайно. прийняття законів не гарантує скасування. Зате наявність у раді купи депилов, які не голосують за плевый закон гарантує що НЕ скасують


  03.02.2018 у 03:38
  Увійдіть щоб відповісти


 • Куклов Павло

  у нас в центрі міста ЗАВЖДИ багато людей ?


  03.02.2018 в 15:07
  Увійдіть щоб відповісти


 • Tholv

  Жодна адекватна людина не буде жити в клоаці світу на Московії.


  03.02.2018 у 20:26
  Увійдіть щоб відповісти


 • Gravelstalker

  Привіт ) Та просто цікаво, мені здається всі газопроводи проходять через контрольовану україною територію, хіба там на реверс на одному гахопроводі перейдуть


  04.02.2018 в 08:54
  Увійдіть щоб відповісти


 • Яшина Віра

  Єпіфаній Бубликів — це не різниця, а загальне в цих дій. Чи ти думаєш що блокування сайтів, що отримують доход в україні не завдає вам шкоди? Чому думаєш у вас такий вереск? Вдарили по кишені


  04.02.2018 в 14:27
  Увійдіть щоб відповісти