Діабет причини спадкової мінливості

326

Научно

Дослідники виявили три незвичайних генетичних варіанти, які впливають на виробництво інсуліну. Виявлення, видане в журналі Nature Genetics, могло допомогти розкрити спадкові фактори той діабет причини.Діабет є хворобою, яка з’являється, коли у когось є дуже високі кров’яні рівні цукру з-за підшлункової залози, не виробляє достатньо інсуліну або клітини тіл, не відповідають на інсулін належним чином. Це викликає серйозну спрагу, голод, потреба мочитися, а також збільшується ризик захворювання серцево-судинними захворюваннями та ожирінням.

За словами Карен Мохлк, доктора філософії, провідного автора дослідження і ад’юнкт-професора генетики в Медичній школі Університету Північної Кароліни: «Вивчення генетичних варіантів, навіть рідкісних, допомагає нам вивчити, як гени впливають на здоров’я і хвороба. У цьому дослідженні ми залучили нові гени як те, щоб грати роль в обробці інсуліну і секреції».Дослідження є першим у своєму роді, щоб використовувати генотипування безлічі exome як засіб збору генетичної інформації.

Інструмент дозволив їм ефективно показувати велику кількість зразків ДНК для будь-якої певної спадкової мінливості.Мохлк сказав:«Безліч exome дозволило нам перевіряти велика кількість людей в цьому випадку, більше ніж 8 000 чоловік дуже ефективно. Ми очікуємо, що цей тип аналізу буде корисний для виявлення низькочастотних варіантів, пов’язаних з багатьма складними рисами, включаючи ожиріння або рак».Дослідники проаналізували дані великого дослідження, виконаного Університетом Східної Фінляндії.

Це включало медичну документацію і генетичні дані зразка 8 229 фінських чоловіків, яких вони раніше знаходили будь-якими можливими генними змінами, які могли бути пов’язані з діабетом.Спадкова мінливість, яка може викликати патологічне виробництво інсуліну, була знайдена в трьох генах (TBC1D30, ПЕМ і KANK1).

Ці гени можуть викликати проблеми серед людей без діабету і навіть змусити їх захворювати хворобою.Команда планує продовження їх дослідження, щоб дізнатися більше про те, як ці гени пов’язані з діабетом.

Вони очікують, що їх успіх використання exome аналіз допоможе вести інших дослідників у виявленні генетичних причин інших хвороб.Попереднє дослідження, проведене в університеті лунда, Швеція, ідентифікувало причини, чому генні варіанти можуть потенційно підвищити ризик діабету.Основними авторами дослідження була Карен Мохлк, доктор філософії, Майкл Боенк, доктор філософії, Мічиганського університету, Анн-Арбора і Markku Laakso, Меріленд, Університетської клініки Куопіо і Університету Східної Фінляндії.

Дослідження фінансувалося Національним науково-дослідним інститутом геному людини (NHGRI) та Національним Інститутом Діабету і Травних і Хвороб нирок (NIDDK).

велике количестводиабетизменчивостьнаследственныйпричина

 • Вересень 28, 2018
 • коментарів 12
 • admin
 • Науково

коментарів 12


 • Ceredred

  JUN < [censored] pan cla [censored] [censored] =”cen [censored] ored”>[cen [censored] ored]</ [censored] pan> A P &l < [censored] pan cla [censored] [censored] =”cen [censored] ored”>[cen [censored] ored]</ [censored] pan> ; [censored] pan cla

  Mazuran

  соціальних допомог це яких?


  29.09.2018 у 03:32
  Увійдіть щоб відповісти


 • Надія Кузьмевна

  тролінг на рівні першого класу васі пупкіна, на велике мізків не вистачає?


  29.09.2018 в 15:43
  Увійдіть щоб відповісти


 • Лещенко Лілія

  в цей же день 15-річний негр намагався задавити поліцейського на викраденій машині


  29.09.2018 в 21:53
  Увійдіть щоб відповісти


 • Cordalmeena

  Одне не зрозумів — а за шо вулицю Молдавську хочуть перейменувати?:)


  30.09.2018 в 03:07
  Увійдіть щоб відповісти


 • Ironbringer

  Превед ? Шо творять, шо творять! ?


  30.09.2018 в 09:58
  Увійдіть щоб відповісти


 • Хабаров Святослав

  У що перетворюється Рашка? Розмови про ракову пухлину на планеті Земля не так вже й далекі від реальності. Я б з задоволенням скинув на Рашку весь ЯП землі на даний момент, ця зараза розповзається по планеті заражаючи все навколо.


  30.09.2018 у 18:33
  Увійдіть щоб відповісти


 • Валерія Владиленівна

  ну я не економіст, а айтішник. Ні, не вважаю. Точніше вважаю успішною частково. у плюси занесу те, що нарешті-то намагаються жити за коштами, імпорт менше експорту. Також в плюси занесу що їжа в загальному-то рвонула вгору значно менше ніж решта. У мінуси — наявність декількох курсів. За рахунок частини екпортерів зараз наживаються спекулянти на валюті.


  01.10.2018 у 08:17
  Увійдіть щоб відповісти


 • Яхимовича Аріна Петрівна

  навіщо? тут тонше потрібно діяти, потрібно тиснути гадину потихеньку, сама віддасть потім ще й репарації заплатить


  01.10.2018 в 15:15
  Увійдіть щоб відповісти


 • Муханова Вероніка

  Хоча кому я кажу… У вас типилов очі навиворіт…


  02.10.2018 у 01:41
  Увійдіть щоб відповісти


 • Варвара Геннадіївна

  це селище міського типу, скільки народу точно не знаю. Буча-за спрощення, і якщо мешканцям києва досить просто заїхати здати документи і забрати, а от мешканцям провінції треба пистовать два рази найближчої до місця видачі віз(здати і забрати), і возмоджно там ночувати. Що обійдеться набагато дорожче 35 євро


  02.10.2018 у 07:39
  Увійдіть щоб відповісти


 • Соловйов Онуфрій Євгенович

  “Футбольні ультрас з Дніпропетровська, Харкова та Одеси їдуть в Київ” -3,14 здець Вам — Титушки!!!


  02.10.2018 в 16:55
  Увійдіть щоб відповісти