Дефлектор капота egr для авто, тюнінг

10-28-2021

Поява, виробництво і широке поширення виробів з різних полімерів в світі відбувалося протягом усього двадцятого століття. Винаходи хіміків втілювалися у виробництво пластмас і виробів з пластмаси в сполучених штатах, великобританії, росії.

В австралії в 1973 році була заснована компанія «egr», що виробляла різні пластикові вироби. Абревіатура egr – це початкові літери імен засновника фірми Едварда Хорвілла і його синів Грега і Роду.

Завдяки своїм властивостям, застосування полімерів продовжувало розширюватися. Акрилове скло, або як його ще називають-оргскло, було винайдено в 1931 році американськими хіміками. З розвитком автомобільної промисловості, коли зі збільшенням швидкостей авто вирішувалися питання безпеки пасажирів, поліпшення аеродинамічних характеристик і збереження одночасно краси і стильності автомобіля, акрилове скло знайшло застосування у вигляді додаткових захисних і аеродинамічних аксесуарів для легкових автомобілів.

Компанія “egr” не залишилася осторонь і в 1983 році освоїла новий напрямок діяльності – розробка, дизайн і виробництво автомобільних аксесуарів з акрилового скла. Якісна продукція та успішне її просування дозволили стати компанії «egr» провідним виробником аксесуарів із пластику для автомобілів. Обрати вироби цієї компанії Ви зможете за посиланням obvesim.net дефлекторы капота.

Сьогодні компанія «egr» – це величезна транснаціональна корпорація, що має представництва в сша і європі. Вона поставляє свою продукцію на конвеєри провідних світових автомобільних виробників. Вироби під брендом egr можна купити в будь-якій країні, в тому числі і в Україні.

Основна продукція компанії “egr”, що поставляється на наш ринок, це дефлектори капота і дефлектори бічних вікон.

Для чого потрібен дефлектор капота?

Дефлектор капота призначений для захисту капота і лобового скла від забруднень, пошкоджень і подряпин, і являє собою пластикову накладку на передню частину капота, яку водії між собою називають «мухобойкой». При великій швидкості автомобіля будь-які дрібні предмети, такі, як комахи, пісок і дрібні камінчики, становлять небезпеку для поверхневого шару капота. Забруднення, подряпини – це все неприємні наслідки таких зіткнень. У російських умовах поганих доріг додатково з’являється небезпека пошкоджень поверхні капота більшими предметами (камінчики і щебінка), які можуть вилетіти з-під коліс попереду автомобіля, що йде.

Автовласники, кому важливий зовнішній вигляд автомобіля і які бережуть свій час і гроші, давно оцінили необхідність установки цього додаткового аксесуара на свій автомобіль.

Для чого потрібні дефлектори бічних вікон?

Дефлектори бічних вікон встановлюють для того, щоб підвищити комфортність і безпеку водія і пасажирів в салоні при русі автомобіля з будь-якою швидкістю з відкритими або відкритими бічними вікнами автомобіля.

Відкриті вікна-це необхідність при запотіванні скла при погано працюючому або непрацюючому кондиціонері, а також це необхідність, якщо водій курить. Але відкриті вікна змінюють аеродинаміку автомобіля. Потік повітря вривається в салон, створюючи протяги-це не комфортно і небезпечно для здоров’я пасажирів. Якщо швидкість висока, то такий потік повітря може захопити невеликі камінчики з-під коліс і з узбіччя дороги, що небезпечно для пасажирів на задньому сидінні і може привести до травм.

Дефлектори бічних вікон egr вирішують всі ці проблеми, відводячи потоки повітря уздовж автомобіля, а не всередину його. Так як дефлектори бічних вікон виконані у вигляді козирків над вікнами, то вони також захищають салон від дощу, снігу і яскравих променів сонця.

Особливості дефлекторів egr:

  • висока якість дефлекторів egr визнано у всьому автомобільному світі,
  • Форма дефлекторів індивідуальна для кожної моделі авто, так як дефлектори egr розробляються з урахуванням аеродинаміки і особливостей форми капота і всього кузова певної моделі автомобіля,
  • Простота в установці:

    Дефлектори капота egr встановлюються в штатні отвори кріплень під капотом, тому для установки дефлекторів немає необхідності свердлити будь-які додаткові отвори,2. Дефлектори бічних вікон egr приклеюються на двосторонній скотч,

  • Простота в обслуговуванні та очищенні:

    Гладка поверхня дефлекторів легко очищається і протирається,2. Між поверхнею капота і дефлектором капота завжди є щілина, тому при кожній мийці автомобіля простий струменем води вимивається бруд між капотом і дефлектором,

  • Дефлектори egr випускаються в чотирьох колірних варіантах: світло-димчастий, тонований, карбоновий і безбарвний (прозорий),
  • Гарний дизайн виробів: дефлектори капота egr не тільки захищають капот від пошкоджень, але і прикрашають його, а разом з дефлекторами бічних вікон надають особливу індивідуальність і стиль автомобілю. Одні автомобілі дефлектори egr роблять підкреслено мужніми (наприклад, позашляховики), а інші – більш стильними.

Встановити дефлектори вам допоможуть в будь-якій автомайстерні, в тому числі і нашої, а для бажаючих встановити їх самостійно відеоінструкції можна знайти в інтернеті. Пропонуємо подивитися вам найбільш вдалі інструкції.