Цифрова реальність renault: як купити машину з доставкою додому

14

У магазині сервісних послуг можна придбати карти постгарантійного обслуговування renault extra і renault extra light, сервісні контракти і сертифікат учасника програми допомоги на дорогах renault assistance. Досить вибрати продукт, що цікавить, заповнити форму з даними, необхідними для складання договору, оплатити послугу і отримати документ на електронну пошту.

– а навіщо мені потрібні ці послуги? – цілком резонне питання. Відповідаємо: сервісний контракт-це, грубо кажучи, покупка декількох майбутніх то за поточними цінами. Можна один раз укласти договір на два, три або чотири роки і не переживати про те, що за цей час вартість робіт і запасних частин відчутно виросте (що в умовах стрімкого дорожчання всього і вся неодмінно відбудеться).

Програми постгарантійного обслуговування мають на увазі безкоштовне усунення заводських дефектів після закінчення періоду відповідальності виробника (на легкових автомобілях renault це 3 роки або 100 000 км пробігу), таке собі продовження гарантії. А renault assistance-допомога в екстреній ситуації: якщо з машиною щось трапиться, технічний фахівець безоплатно приведе її до тями або організовує евакуацію в сервіс офіційного дилера.