Cometriq (Cabozantinib) для мозкового раку щитовидної залози, схваленого FDA

198

Научно

Cometriq (cabozantinib) був схвалений FDA для лікування прогресуючого мозкового раку щитовидної залози, метастазировавшего — поширення в інші частини тіла.Мозковий рак щитовидної залози, рідкісна форма раку щитовидної залози, починається в клітинах, що роблять кальцитонін, гормон, що регулює кальцієві рівні в крові і кістках.

Мозковий рак щитовидної залози з’являється або в сім’ях з певними генетичними мутаціями, які можуть викликати принаймні один тип ендокринного системного раку, включаючи рак щитовидної залози, або це може відбутися спонтанно серед людей без генетичної помилки, FDA пояснене (Управління з контролю за продуктами і ліками).Мозковий рак щитовидної залози може поширитися до лімфатичних вузлів, легень та кісток.

Поточне лікування включає хірургічно видалення щитовидної залози, а також лімфатичних вузлів шиї.За даними Національного Онкологічного інституту, приблизно 56 460 чоловік в США будуть діагностовані з раком щитовидної залози в цьому році, і 1,780, як очікують, помруть від хвороби під час того ж періоду.Приблизно 1 при кожних 25 випадків раку щитовидної залози — мозкової рак щитовидної залози.Річард Пэздур, Доктор медицини, директор Офісу Продуктів Гематології та Онкології в Центрі FDA Оцінки Лікарського засобу і Дослідження, сказав:«Cometriq є другим лікарським засобом, погодився лікувати мозкової рак щитовидної залози за минулі два роки і відображає прихильність FDA розвитку і схваленню препаратів для того, щоб лікувати рідкісні захворювання.

До сьогоднішнього схвалення і схвалення Caprelsa у квітні 2011, пацієнти з цим рідкісним і важким лікувати захворювання обмежили терапевтичні варіанти лікування».Підпорядкування Кометрика до Агентству для схвалення було розглянуто протягом шести місяців, згідно з пріоритетною програмою огляду FDA. Цей тип прискореної програми схвалення спеціально розроблений для ліків, що пропонують значні успіхи в лікуванні або забезпечують деякий лікування, коли не відповідний існує. Оскільки Cometriq розроблений, щоб лікувати рідкісне захворювання, він також отримав позначення сирітського продукту.

Cometriq є інгібітором киназыПатологические білки кінази залучені в мозковій зростання ракової клітини і розвиток. Cometriq є інгібітором кінази. При взятті Cometriq Ви повинні голодувати принаймні дві години заздалегідь і 1 годину згодом.

Рекомендована доза становить 140 мг перорально, один раз щодня (одна капсула на 80 мг плюс три капсули на 20 мг). Ви не повинні брати Cometriq з їжею.FDA розглянула безпека та ефективність Кометрика шляхом дослідження даних щодо клінічного випробування, вовлекающему 300 учасників, всіх їх з мозковим рак щитовидної залози.

Виживання без прогресій збільшилася значно серед тих на Cometriq. У деяких випадках були скорочення розміру пухлини.

Нижче деякі дані, які показують перевагу Кометрика над плацебо:Ті на Cometriq пережили 11,2 місяців (середня) без росту пухлини

Пацієнти в групі плацебо пережили 4 місяці (середнє число) без зростання опухоли27% у групі плацебо зазнали скорочення пухлини, тривалістю середнє число майже 15 месяцевНи один з учасників групи плацебо не зазнав скорочення опухолиCometriq містить Поміщений в коробку Попередження, кажучи лікарям і пацієнтам про ризики важких і фатальних кровотеч і перфорацій і свища в товстій кишці.

Побічні ефекти, про які повідомляє взяття пацієнтів Cometriq, включають: запор, біль у животі, погіршуючи артеріальну гіпертензію, нову артеріальну гіпертензію, поганий тон, втрату кольору волосся, посивінню волосся, оральної болю, втоми, нудоти, втрати апетиту, втрата ваги, синдром ручної ноги (набухання пальців і пальців ніг), біль, почервоніння, біль і запалення у ротовій порожнині та діареї.Cometriq продан Exelixis Inc.Майкл М. Морріссі, доктор філософії, президент і генеральний директор Exelixis, сказав:«Схвалення COMETRIQ є важливим етапом для пацієнтів з прогресуючим, метастатичним мозковим рак щитовидної залози, їх сім’ями та їх лікарями, а також для Exelixis.

Ми вдячні багатьом пацієнтам, які брали участь у клінічному розвитку COMETRIQ в MTC, і ми прагнемо робити цю важливу нову терапію доступною якомога швидше».Стівен Ай. Шерман, Доктор медицини, Naguib Samaan Видатний професор в Ендокринології в Онкологічному центрі доктора медицини Андерсона, пояснив, що до введення призначених методів лікування, не багато успіхів було зроблено у лікуванні прогресуючого мозкового раку щитовидної залози. Він додав, що «Приємно дати цим пацієнтам новий варіант лікування, який, як показувалося, в клінічних випробуваннях поліпшив виживання без прогресій чудово майже втричі.

Доступність нового терапевтичного підходу, має потенціал, щоб поліпшити контроль за пацієнтом і результати, змінює пейзаж лікування MTC та надає пацієнтам і лікарям з новим способом лікувати хворобу».Доктор Шерман був старшим науковим співробітником в дослідженні Фази III.

Cometriq прийнятий для огляду Європейським союзомВчера Exelixis Inc. оголосила, що Європейська валютна угода (європейське Агентство з Ліків) прийняло для огляду MAA (Продає Заяву на Дозвіл) для Cometriq для лікування прогресивних, неоперабельних, локально просунутих, або метастатичний мозкової рак щитовидної залози.

Європейське валютне угода є контролюючим органом Європейського союзу.

cabozantinibcometriqдлитьмозговой

 • Лютий 15, 2018
 • коментарів 8
 • admin
 • Науково

коментарів 8


 • Dainris

  Сдавайтебудеттолькодешеветь! :))


  16.02.2018 у 02:48
  Увійдіть щоб відповісти


 • Анастасія Іларіонівна

  Так ось чим він зайнятий замість параду :))


  16.02.2018 в 09:02
  Увійдіть щоб відповісти


 • Корольов Ярослав

  Чет компромату на цього патріота дофіга. Чи Не до цього чувака приходила нещодавно Чорновіл в офіс? Укргазвидобування з ним пов’язують


  16.02.2018 в 15:13
  Увійдіть щоб відповісти


 • Thunderwarden

  а які варіант можуть бути у справі про вбивство? :))


  17.02.2018 у 03:03
  Увійдіть щоб відповісти


 • Kazilar

  За чий рахунок цей банкет? :))


  17.02.2018 в 15:39
  Увійдіть щоб відповісти


 • Абушаев Арсеній

  Мрії, мрії ))) Як раз ватних виродків 20% і вони сидять тихо під шконкой, зрозумів казламордый? ))))


  17.02.2018 у 21:22
  Увійдіть щоб відповісти


 • Дресвянина Аріна

  Крокодил як і всякі петрояны був очеень дозтрованной і огрниченной критикою.


  18.02.2018 у 08:19
  Увійдіть щоб відповісти


 • Зорін Соломон

  Сухий порох — природно. Але те що в тебе фобії від українського прапора, зовсім не робить людей ідіотами з фото


  18.02.2018 в 19:28
  Увійдіть щоб відповісти