Промивка сажових фільтрів

11-9-2021

На всіх сучасних дизельних автомобілях, що поставляються в нашу країну, в системі вихлопу присутній фільтр сажі. Його основне завдання-затримувати частинки сажі всередині корпусу і тим самим знижувати кількість шкідливих викидів в атмосферу. Для власників дизельних автомобілів сажовий фільтр є проблемою, оскільки рано чи пізно він повністю забруднюється і автоматична система регенерації не справляється з його очищенням. Тоді ебу двигуна включає аварійний режим (відключається турбіна). Для власника автомобіля це відбивається в втрати тяги. Нормально їздити на дизельному автомобілі без турбіни неможливо, тому питання ремонту постає в терміновому порядку. Професійні послуги промивання сажових фільтрів в автосервісі “CLEANFILTER” Ви зможете отримати за посиланням тут. Нижче ми детально і чесно розповімо про всі можливі варіанти ремонту.

Промивка фільтру сажі

Існує безліч різноманітних промивних засобів (сольвентів) покликаних провести очищення забрудненого фільтру сажі. Ці кошти можна розділити на 2 види за способом їх заливки в фільтр сажі (без зняття,зі зняттям).

У нашому власному парку багато дизельних автомобілів і на зорі поширення промивних засобів, ми виробляли експерименти для визначення ефекту від їх застосування. Результати цих експериментів показали наступне: позитивний ефект від використання промивки можливий при невеликих пробігах автомобіля (до 50 000 км) і тільки зі зняттям фільтру сажі.

Процедура промивання фільтру сажі складна, але, як показує практика, в ряді випадків досить ефективна. Фільтр знімається (зрізається) з автомобіля, з одного боку герметизується, і заповнюється спеціальним реагентом для промивання. У такому стані він перебуває до 10 годин. Далі фільтр промивається водою і встановлюється на авто. Для досягнення найбільшого ефекту в бак автомобіля може бути залитий очищувач сажових фільтрів (присадка до дизпалива, що дозволяє зробити регенерацію більш якісно).всі застосовувані нами хімічні компоненти зроблені відомими німецькими фірмами.

При такій роботі позитивний результат буде, але існує кілька обов’язкових вимог:

  • справний стан двигуна
  • пробіг автомобіля до 50 000 км
  • створюються умови для автоматичної регенерації фільтру сажі (періодичні виїзди на заміську трасу)

У всіх інших випадках, ефекту від очищення вистачить на кілька тисяч кілометрів і проблема повернеться.

Ціна: від 5000 до 12000 рублів (залежить від складності демонтажу і вартості сольвенту).

Видалення фільтру сажі

Найбільш практичним і сучасним методом боротьби із забрудненим фільтром сажі є його фізичне і програмне видалення. Фільтр вирізається з корпусу, ебу автомобіля перепрошується на роботу без фільтру сажі. Після такої роботи ви назавжди забудете про проблеми з фільтром сажі. Ми на дані роботи надаємо гарантію 5 років.

Заміна на новий фільтр сажі

Найдорожча і на наш погляд безглузда процедура. Згодом сажовий фільтр знову заб’ється, а процеси автоматичної регенерації (підйом температури у випускній системі до 600-700 градусів), які ебу виконує для очищення сажового фільтра, негативно впливають на двигун.

Коли є сенс проводити очищення фільтру сажі

Тільки при невеликих пробігах автомобіля, якщо з якихось причин машина сама не справлялася з очищенням фільтра. Хочемо зауважити, що з огляду на вартість робіт з промивання фільтру сажі, його простіше 1 раз видалити і забути назавжди.

Ціна видалення фільтру сажі не набагато дорожче вартості промивання, а результат гарантований! кожному клієнту ми рекомендуємо спосіб ремонту, відповідний саме для його автомобіля.