Чверть людей, які живуть з ВІЛ у Великобританії, є все ще невиявленою

250

Научно

Число людей, що живе з ВІЛ у Великобританії, збільшилася приблизно 96 000 в 2011, згідно з останніми даними, виданим Агентством по захисту здоров’я (HPA).ВІЛ (Вірус імунодефіциту людини) повільно руйнує імунну систему тіла і потенційно може розвинутися в СНІД (Синдром набутого імунодефіциту). Якщо залишено невилікуваний, ВІЛ збільшує ризик захворювання небезпечними для життя інфекціями або раковими утвореннями.

У той час як було стійке зниження в числі людей, діагностованому пізно в останні роки 6 280 нових випадків у 2011, майже половина (47%) були останні діагнози. Останній діагноз збільшує ризик смерті людини протягом року в десять разів. Крім того, до чверті з тих з хворобою повністю не знають про факт, що вони мають його і в серйозному ризику поширення ВІЛ по всій країні.

Звіт вказує, що 1.5 на 1 000 чоловік у Великобританії заражені ВІЛ, більше ніж половиною з діагностованих у 2 011 є чоловіками, які зайнялися сексом з чоловіками (MSM). Один в 12 MSM в Лондоні і кожному 20-му в країні заражені ВІЛ (47 за 1 000).

Чорна африканська громада також на більш високому ризику.За словами доктора Валері Делпеч, голови HPA спостереження ВІЛ:«Ці числа є нагадуванням того, як життєві програми безпечного сексу залишаються. Просування тестування на ВІЛ та використання презерватива є критичним до заняття високими показниками передачі, останнього діагнозу і невиявленого ВІЛ, все ще поміченого у Великобританії.

Національна Тиждень Тестування на ВІЛ є прекрасною можливістю заохотити людей бути перевіреними. Ми також заохочуємо клінічних лікарів користуватися кожною можливістю, щоб запропонувати аналіз тим в більш високих групах ризику та, у високих областях поширеності, до всього загальному медичного допуску і новим реєстраторам GP».Вона додає:«Хороші новини — те, що з чудовими послугами та лікуванням, доступним в наш час, якщо діагностовано і лікується рано, хтось з ВІЛ може з нетерпінням чекати нормальної тривалості життя, а також захисту їх сексуальних партнерів від інфекції. Ось чому життєво важливо, щоб кожен, хто знаходився в небезпеці, отримав тест на ВІЛ, і що ті в більш високих групах ризику регулярно показуються».

Як запобігти ВИЧВсегда беріть участь в безпечному сексі і переконуватися правильно використовувати презерватив.

Ніколи не розділяйте обладнання впорскування, таке як голки або сиринксы.Уникніть мати багато сексуальних партнерів.

Якщо Ви належите до групи високого ризику (MSM, або чорні африканці) засвідчуються, що Ви часто обследуетесь.Дослідження ВІЛ і результати дослідження

За даними американських Центрів контролю і профілактики захворювань, більш ніж половина молодих американців з ВІЛ не знає, що у них є він.Дослідники з Університету Джорджа Мейсона нещодавно виявили інноваційний новий спосіб боротися з ВІЛ шляхом прагнення до клітинної цілі, що ВІЛ залежить від існувати, і потім його закриття.

великобританиивесьжитьневыявленнойчеловекчетверть

 • Лютий 26, 2018
 • коментарів 10
 • admin
 • Науково

коментарів 10


 • Direseeker

  Скоро вата відео заблокує. Ватні тролі вже направлені. Що б менше людей побачило як у карлика мафіозі ХЛОРУ вяличие впало.


  27.02.2018 в 01:36
  Увійдіть щоб відповісти


 • Глечиків Ігор

  давай конкретну назву статті. Никаки відомостей про купівлю на сайті ташира немає


  27.02.2018 у 13:36
  Увійдіть щоб відповісти


 • Thetaron

  а при чому тут демократичні? Це друзі росії, там водомети антимайдановские :))


  27.02.2018 в 19:03
  Увійдіть щоб відповісти


 • Blackrunner

  Да ладно, куди мені до місцевих аленегархов ? Я ж правду пишу, а не пижжу, так шо з ними конкорувати не можу ?


  28.02.2018 у 01:52
  Увійдіть щоб відповісти


 • Thorgafym

  Ганна, це сприймається нормально для наших країн, і при наших зарплатах лікарів це форма матеріальної заинтресованности. Але в загальному то це справжнісінька хабар, і робиться не просто так, а щоб лікар був заинтрересован краще лікувати, проконсультувати по телефону(чи прийняти) у неробочий час.


  28.02.2018 в 13:32
  Увійдіть щоб відповісти


 • Mitaur

  Я болгарський не знаю. Можемо російською, українською або англійською ?


  01.03.2018 у 03:04
  Увійдіть щоб відповісти


 • Goltirn

  у всіх країнах є прошарок ибанутых людей, які кричать про це будь-яке нововведення. спочатку про податковий код, потім про кредитки, про чіпи в паспортах так далі. на просторахз забаненого вконтактика зустрічав навіть пост про те що під час зйомки на біометрію на лоб лазером наноситься невидиме число звіра:))


  01.03.2018 у 07:58
  Увійдіть щоб відповісти


 • Vigore

  Ганна, то шо я писав 4.15 це цілком нормальний батон. А так хліб дуже різний. Я часто в спермаркете їх випічку купую фірмову, типу там з зернами всякими і тому подібної. Такий коштує 10-20 гривень


  01.03.2018 у 23:19
  Увійдіть щоб відповісти


 • Капніст Едуард

  давай ще! ? а то поки даж на один пост російської культури не вистачило :))


  02.03.2018 у 02:26
  Увійдіть щоб відповісти


 • Мішин Богдан Прокофиевич

  Стільки )(уйни в світі відбувається ща одночасно, що мабуть третя світова не за горами


  02.03.2018 у 15:52
  Увійдіть щоб відповісти