Chery розширює дилерську мережу бренду exeed

19

Нагадаємо, що в жовтні минулого року chery представила на російському ринку кросовер txl під преміальним брендом cheryexeed. Тепер же виробник хоче залишити в назві тільки слово exeed. Під цією назвою машини з піднебесної продають у ряді країн світу.

— багаторічна присутність компанії chery на російському ринку, її репутація стали для exeed трампліном. Зараз, за результатами опитувань серед реальних і потенційних клієнтів, ми фіксуємо індивідуальну впізнаваність бренду exeed і готові до використання в росії його початкової міжнародної назви, — прокоментував ситуацію директор з розвитку бренду exeed в росії геннадій баранов.

Зараз у exeed 40 дилерів по всій країні — від калінінграда до владивостока. У найближчих планах компанії провести ребрендинг існуючої дилерської мережі відповідно до стандартів exeed new edge, щоб створити максимально приємні умови для клієнтів.

До кінця року партнери марки з’являться в ростовській, саратовській, самарській областях, краснодарському каре, республіках татарстан і башкортостан. А в 2022 році планується відкрити дилерські центри в калузі, ярославлі, смоленську та інших містах.