Chery потайки привезла в росію дешевий електрокар: фото

21

У мережі з’явилося фото, де китайську новинку нібито зняли на парковці торгового центру в москві. Якість фотографії таке, що складно підтвердити його достовірність. Але, такий електромобіль дійсно існує і цілком може з’явиться на російському ринку

Редакція

У китаї цей компактний електрокар був показу ще в кінці 2016 року, причому у нього є кілька назв. За внурізаводской класифікації ця модель несе індекс s51 ev (під ним же модель вперше показали на дилерській конференції chery в піднебесній), але на ринку вона представлена як chery eq1. Є у електрокара і неофіційне ім’я @ant (“мураха”), яке розтиражували зарубіжні змі ще до його прем’єри.

Довжина цієї “електрички” – всього 3,2 метра, при цьому 2,15 метра відведено на колісну базу. У салоні чотири місця і майже немає простору для багажу, але якщо скласти другий ряд, то можна отримати багажник досить пристойного обсягу. Салон оброблений дешевим пластиком і виглядає досить просто, а головне його прикраса – це вертикальний «планшет» медіацентру.

У рух електрокар приводить 41-сильний мотор, який забезпечує цій дитині непогану динаміку в міському потоці. Спочатку chery eq1 вийшов на ринок зі слабким акумулятором ємністю 18 квт*год і заявленим запас ходу в півтори сотні кілометрів ( в реальності – ще менше). З 2019 року батарею замінили на більш потужну, ємністю 30,6 квт*год, а в більш пізній версії з’явився акумулятор на 38 квт*год. При цьому реальний запас ходу виріс не сильно – до 200 км (заявлено 300 км). Зате “заправити” батарею з 30 до 80% від швидкої зарядки можна всього за 40-50 хвилин (або за 6-8 годин від звичайного чарджера на 6,6 квт).

З урахуванням держсубсидій в китаї chery eq1 коштує від 49 800 юанів, що за нинішнім курсом відповідає 550 тисячам рублів. Звичайно, таких смачних цін в росії не буде, але якби китайський автовиробник зміг вкладеться в ціновий діапазон до мільйона рублів, напевно новинка викликала б інтерес. Таких дешевих електромобілів у нас ніхто поки офіційно не продає.