Бюджетний geely emgrand l вже у продажу. Поки – не у нас

26

китайські кросовери за 1,3 млн рублів — тест-порівняння

Відбулася зміна позиціонування моделей: так, emgrand gl перетворився в emgrand l, але найважливіше — седан пересів на іншу платформу. Тепер в його основі архітектура bma, розроблена у співпраці з volvo. При цьому колісна база залишилася колишньою – 2700 мм. У довжину седан виріс на 10 мм — до 4735 мм, в ширину — на 13 мм (до 1815 мм), висота залишилася колишньою — 1478 мм.

У автомобіля повністю новий дизайн екстер’єру, змінилася навіть форма виштамповок на дверях. Масивна передня решітка автомобіля представлена сіткою з більш ніж 3000 ромбовидними гранями. Згідно із заявою виробника, цей автомобіль володіє “супервізуальним фотоефектом”.

Для кожної фари використано 12 світлодіодних джерел світла. Промінь світла передньої частини автомобіля може досягати 23,8 метра, а дальнє світло «пробиває» 170 метрів.

Салон повністю новий, включаючи дверні панелі, сидіння і підлокітники. Розмір приладової панелі становить 10,25 дюйма, роздільна здатність дисплея — 1280х480 pix, центральний екран управління — 12,3 дюйма з роздільною здатністю 1920×720 pix, при цьому картинка дуже яскрава і насичена. Вбудований мультимедійний онлайн-плеєр, карта baidu, інтелектуальна голосова взаємодія і т. Д. Увійшли в стандартне обладнання автомобіля.

geely atlas pro стане ще доступнішим

Мотор заявлений поки один — колишня «турбочетверка» 1.4 (141 к.с.), яка агрегатується варіатором. Пізніше, ймовірно, у продажу з’являться автомобілі з іншими силовими установками, в тому числі гібридної.

Але в росії чекати не варто, і ось чому.

«сегмент кросоверів займає найбільшу частку російського ринку, тому багато автовиробників зараз роблять ставку саме на нього. Geely в цьому відношенні не виняток. Однак в китаї бренд geely широко представлений і в інших сегментах, наприклад, в портфелі компанії є седани різних класів. Якщо ми побачимо ринкові можливості в інших сегментах, то при сприятливих умовах зможемо в короткі терміни розширити нашу модельну лінійку«,-прокоментували» за кермом ” перспективи його появи у нас в прес-службі geely.

У китаї, як пише видання autohome.com.cn, geely emgrand l вже надійшов у продаж.