BMW працює над новою віртуальною системою

2

BMW позбавиться від iDrive? Стало зрозуміло, яка мультимедійна система прийде їй на заміну

BMW оголосила про роботу над новою операційною системою, яка повинна вийти в 2021 році. Новинка обладнується голосовим управлінням і системою контролю жестами, також вона буде здатна розуміти без слів і дотиків, просто заглянувши йому в очі.

BMW Порадикально переглядає свою концепцію спілкування з багатим віртуальним внутрішнім світом автомобіля. Вже через два роки на ринку повинна з’явитися нова концепція, що отримала назву «природне взаємодія», або по внутрішній номенклатурі – iNext.

Дивіться також: BMW i3 і i8 стануть повністю електричними

Новітня система розширить функціонал до трьох напрямів взаємодії: крім жестів і голосового управління, машина буде «вгадувати» бажання за допомогою системи відстеження очей.

Спочатку система буде працювати на двох передніх сидіннях: наприклад, коли водій або пасажир дивиться на готель під час руху автомобіля, вказує на нього і каже: «Привіт, БМВ, що це?», автоматично буде включатися система IPA (інтелектуальний особистий помічник), аналізуючи об’єкт, і за допомогою голосового відповіді або візуальної інформації, вона відобразить дані на головному дисплеї. На додаток до загальної інформації про готелі, BMW також включить в пояснення сторонні відгуки і запропонує можливість бронювання номера.

У майбутньому всі пасажири зможуть отримувати інформацію про навколишнє обстановці і управляти функціями автомобіля, вказуючи пальцем на шуканий об’єкт.

Як працює система?

BMW працює над новою віртуальною системою

Щоб зрозуміти, яке будівлю мається на увазі, BMW використовує HD карти і інтерпретує напрям погляду і рух руки для орієнтації. Одна камера буде знаходитися прямо перед водієм, інша – на рівні салонного дзеркала, працюючи в парі для кращого результату.

Ця ж система, як і раніше буде відслідковувати рівень втоми водія або його зосередженість на дорозі.

Отримана інформація допоможе швидше навчатися автомобілю третього рівня автономності, з яким iNext повинен вийти на ринок.

А як щодо конфіденційності?

За словами BMW, обробка інформації буде відбуватися більше в транспортному засобі і менше у віртуальному “хмарі”, щоб краще захистити особисті дані і працювати в автономному режимі.

Активація автомобільних функцій

BMW працює над новою віртуальною системою

Управління жестами, розпізнавання особи і мови також допомагатиме в управлінні функціоналом машини. Досить вказати на люк і дати усну команду – відкритий, і стеля відкриває прозору панорамний дах.

При демонстрації роботи системи віртуальної реальності для Vision iNext, лобове скло вже служить екраном для роботи з інформацією, меню і фільмів у режимі автономного водіння.

Завдяки новій операційній системі «Natural Interaction» деякі тПорадиційні аналогові елементи управління, які в майбутньому зможуть назавжди пропасти з моделей BMW.

Наприклад, такі як перемикачі для вмикання освітлення або клімат-контролю, які стануть настільки розумні, що будуть повністю автоматизовані, або будуть реагувати на голосові команди. 23,5 градуси просто швидше сказати, ніж крутити коліщатко вишукуючи потрібну ризику температури.