BMW працює над новою віртуальною системою

222

BMW позбавиться від iDrive? Стало зрозуміло, яка мультимедійна система прийде їй на заміну

BMW оголосила про роботу над новою операційною системою, яка повинна вийти в 2021 році. Новинка обладнується голосовим управлінням і системою контролю жестами, також вона буде здатна розуміти без слів і дотиків, просто заглянувши йому в очі.

BMW Порадикально переглядає свою концепцію спілкування з багатим віртуальним внутрішнім світом автомобіля. Вже через два роки на ринку повинна з’явитися нова концепція, що отримала назву «природне взаємодія», або по внутрішній номенклатурі – iNext.

Дивіться також: BMW i3 і i8 стануть повністю електричними

Новітня система розширить функціонал до трьох напрямів взаємодії: крім жестів і голосового управління, машина буде «вгадувати» бажання за допомогою системи відстеження очей.

Спочатку система буде працювати на двох передніх сидіннях: наприклад, коли водій або пасажир дивиться на готель під час руху автомобіля, вказує на нього і каже: «Привіт, БМВ, що це?», автоматично буде включатися система IPA (інтелектуальний особистий помічник), аналізуючи об’єкт, і за допомогою голосового відповіді або візуальної інформації, вона відобразить дані на головному дисплеї. На додаток до загальної інформації про готелі, BMW також включить в пояснення сторонні відгуки і запропонує можливість бронювання номера.

У майбутньому всі пасажири зможуть отримувати інформацію про навколишнє обстановці і управляти функціями автомобіля, вказуючи пальцем на шуканий об’єкт.

Як працює система?

BMW працює над новою віртуальною системою

Щоб зрозуміти, яке будівлю мається на увазі, BMW використовує HD карти і інтерпретує напрям погляду і рух руки для орієнтації. Одна камера буде знаходитися прямо перед водієм, інша – на рівні салонного дзеркала, працюючи в парі для кращого результату.

Ця ж система, як і раніше буде відслідковувати рівень втоми водія або його зосередженість на дорозі.

Отримана інформація допоможе швидше навчатися автомобілю третього рівня автономності, з яким iNext повинен вийти на ринок.

А як щодо конфіденційності?

За словами BMW, обробка інформації буде відбуватися більше в транспортному засобі і менше у віртуальному “хмарі”, щоб краще захистити особисті дані і працювати в автономному режимі.

Активація автомобільних функцій

BMW працює над новою віртуальною системою

Управління жестами, розпізнавання особи і мови також допомагатиме в управлінні функціоналом машини. Досить вказати на люк і дати усну команду – відкритий, і стеля відкриває прозору панорамний дах.

При демонстрації роботи системи віртуальної реальності для Vision iNext, лобове скло вже служить екраном для роботи з інформацією, меню і фільмів у режимі автономного водіння.

Завдяки новій операційній системі «Natural Interaction» деякі тПорадиційні аналогові елементи управління, які в майбутньому зможуть назавжди пропасти з моделей BMW.

Наприклад, такі як перемикачі для вмикання освітлення або клімат-контролю, які стануть настільки розумні, що будуть повністю автоматизовані, або будуть реагувати на голосові команди. 23,5 градуси просто швидше сказати, ніж крутити коліщатко вишукуючи потрібну ризику температури.