Блок виведе audi s1 e-tron quattro hoonitron на електрікхану

30

Відомий ралліст кен блок взяв участь у створенні незвичайного електрокара — спортивного купе audi s1 e-tron quattro hoonitron. Він побудований з нуля для джимхани, ефектних заїздів по складному маршруту з великою кількістю розворотів і дріфту, суміші ралі з каскадерськими трюками. Зроблений спеціально для кена одиничний прототип придуманий для заїзду, названого тепер elektrikhana. Нове відео з блоком за кермом концепту hoonitron вийде протягом декількох місяців.

блок каже « “повнопривідний електричний прототип для джимхани, його дизайн-данина моєму улюбленому ралійному audi-який переміг на пайкс-піку s1”. Довший, 15-хвилинний ролик з розповіддю блоку про проект можна подивитися за посиланням.

«audi завжди справляла на мене величезний вплив своїми інноваціями. У 80-і роки цей бренд домінував в одному з моїх найулюбленіших спортивних подій — чемпіонаті світу з ралі, і це дійсно надихнуло мене, — заявив блок. – завдяки успіху “чотирьох кілець» в” гонці за хмарами ” на пайкс-пік, бренд нарешті зайняв місце в історії з s1. Навіть сьогодні я втрачаю дар мови, коли дивлюся відео, на яких вальтер рерль тоді підкорював гору. Я думаю, дійсно вражає те, що audi зберегла дух цього легендарного автомобіля і його дизайн до наших днів».

” я хотів, щоб машина дрифтувала швидко, була маневреною і, незважаючи на електрифікацію, дрифтувала ідеально. Все, що я можу сказати після перших тест-драйвів, — я в захваті».

Компанія і блок не розкривають детальних характеристик машини, хоча згадано, що у неї два електромотора (один спереду, один ззаду). Спадкоємець audi sport quattro s1 отримав вуглепластикове шасі і розвинені аеродинамічні поверхні. А тяга така, що, за словами блоку, просто натиснувши на акселератор, йому вдавалося з місця відразу почати крутити бублики» на 150 км/ч.

проектування взяли на себе фахівці audi sport в неккарзульме, а дизайн був відданий на відкуп команді в інгольштадті audi design під керівництвом марка лихте.

Кен відомий як по участі в гонках, так і по серії роликів з серії gymkhana, в яких він виконує ефектні трюки на машинах. При цьому блок не раз звертався до теми прогресу. Співпрацюючи з фордом, наприклад, він представляв електронний дрифтстик і впускний колектор, надрукований в 3d. Блок називає електрифікацію наступним кроком. “беручи участь у розробці деяких досягнень, я з нетерпінням чекаю продовження цього процесу і подивлюся, як далеко ми можемо просунутися» — сказав гонщик.