Блог ім. Freeragepunk → хто годує голубів в пітері?

39

З особистих заміток-справа була рано осіннім ранком в пітері.

Дивився світанок сьогодні. Їхав по набережній уздовж малої неви. Зустрілася величезна зграя голубів, там і тормознул.сонце ледь здалося над сплячим містом, я спостерігав за птахами-здавалося їх було кілька сотень. Через деякий час з’явився старий, відкрив фургончик запаркований поруч і надівши фартух, виволік важкий мішок і потягнув до голубів.

– доброго ранку, – … – ви голубів дивлюся годуєте-ага, ось, годую. – ось так ось просто, а в чому сіль? я дивлюся вони вас тут чекають прям. – ага, це я сьогодні ще припізнився! жінка одна є, займається таким, бабок у неї «багато» (тут був мат, дід сильно матюкався) ось, купує зерно, любить вона голубів, а я ось… У неї ще ділянка є, загородом. Так вона туди всіх бомжів звозить, жебраків, годує їх там … – а ви просто підробляєте виходить? – ну да, а вона і машину купила, ларгус ось, зерно возити. Ну я то на пенсії, а тут ось, пару тисяч платить мені…

Стариган потім ще пару мішків ретельно розсипав на газон. Поступово зграя голубів редела-ситі птахи розліталися по окрузі. Дід зняв фартух, постояв ще півхвилини, обтрусив руки і побрів по набережній геть…я ще якийсь час дивився на воду, від пролітаючих птахів покривається брижами, але потім знову перетворюється в зелене в’язке дзеркало з відбивається в ній пітерським вранці.