Близько однієї третини дітей з харчовими алергіями залякані

236

Научно

Харчові алергії можуть предрасположить дітей до того, щоб бути заляканим в школі, пропонує нове дослідження, видане сьогодні в Педіатрії.Дослідження досліджувало 251 сім’ю з клініки харчової алергії Нью-Йорка і виявило, що майже над однією третиною дітей залякали з-за їх харчової алергії.Залякування сталося на території школи і призвело до поддразниванию.

У більшості випадків діти повідомили, що однокласники погрожували їм їжею, на яку вони були алергічними. Вони махнули б їм перед ними, вкинули б його в них або обіцяли, що помістить його в свою необнаруженную їжу.З сімей, оглянутих, 45,5 відсотків дітей і 36,3 відсотків їх батьків повідомили, що над дитиною залякали або замордували за будь-якої причини.

Крім цього, 24,7 відсотка батьків і 31,5 відсотка дітей підтвердили, що над ними залякали специфічно з-за їх харчової алергії.Результати дослідження показали, що залякування пов’язане зі зниженим якістю життя, а також збільшило лихо в батьків і дітей, незалежно від серйозності харчової алергії.

Батьки знали про залякування на 52,1 відсотках випадків. Коли батьки знали про залякування, дитяче якість життя покращилася.Автори приходять до висновку, що залякування є частим у дітей з харчовими алергіями. Вони вказують, коли батьки знають, що над їх дітьми залякують, якість життя дитини краще.

Дослідницька група вважає, що педіатри і батьки повинні перевірити на залякування у дітей з харчовими алергіями, щоб зменшити стрес та краще стандарт життя для цих дітей.У 2011 дослідження, представлене у Харчовій алергії та Анафілаксії, Зустрічається європейською Академією Алергії та Клінічної Імунології, повідомило, що харчові алергії пов’язані з занепокоєнням і самотністю в дітях. Фактично, один з п’яти алергічних дітей не супроводжують боку однокласників, і кожне четверте завжди приносять «безпечну їжу» з ними.

Тягар харчових алергій, що збільшуються до небезпечної для життя ситуації, може бути небезпечним для дитини. Нормальна активність і соціальні образи життя можуть бути обмежені із-за постійного вимоги запобігання певних продуктів.Окреме дослідження з 2010 каже, що над дітьми з харчовими алергіями залякують і дражнять у школі, навіть вчителі. Це дослідження корелює з поточним, кажучи, що бути діагностованим з харчовою алергією емоційно для дитини.

Дослідники підкреслили, що залякування додавання до стресу, який вже відчуває алергічний дитина, «абсолютно небезпечно».

аллергияблизкийдитяодинпищевойтреть

 • Жовтень 1, 2018
 • коментарів 8
 • admin
 • Науково

коментарів 8


 • Sinbringer

  Від ти заипал, я тобі вже казав що не я тебе лазню


  01.10.2018 в 18:50
  Увійдіть щоб відповісти


 • Костянтин Остапович

  У дрім написано шо вона з Хацапетівки думаю:))


  02.10.2018 у 04:27
  Увійдіть щоб відповісти


 • JoJokora

  Чувак, я тобі цілком серйозно пишу, що ви просто не розбираєтеся в нашій політиці достатньо, і плутаєте справжніх нациков, нациков іграшкових, і питарасов використовуються для лякання росіян нацики. Корчинський — як раз питарас для лякання. його взагалі не було ні чути, ні видно півтора року. І тут коли ви почали розуміти що ніяких фашистів у нас немає, вбивають за російську мову — як чорт з табакерки, з’являється Корчинський і несе каккой-то маячня про концтабори.


  02.10.2018 у 13:47
  Увійдіть щоб відповісти


 • Doular

  ну от набережна алушти прям ща працює, народу там мало зовсім


  02.10.2018 у 20:35
  Увійдіть щоб відповісти


 • Rainwood

  Коли у папи римського або рабинів відіжмуть частина ватикану чи ізраїлю, і там будуть сидіти і пестеть про антиватикансуую політику – ми будемо в рівних умовах і подивимось що вони заспівають. А поки це так — відсторонена заклопотаність


  03.10.2018 у 02:25
  Увійдіть щоб відповісти


 • Дєдова Тамара

  СКОРО….


  03.10.2018 в 10:27
  Увійдіть щоб відповісти


 • Гачегова Раїса

  Якщо вибухи устироил ИГИЛ, то вони кагбэ того, ипанутые фанатики, і ні)(уя таких загроз не бояться, типу швидше в рай потраплять якщо чо


  03.10.2018 у 20:09
  Увійдіть щоб відповісти


 • Чесноков Владислав Измаилович

  плосща ?


  04.10.2018 в 11:48
  Увійдіть щоб відповісти