Більш ніж половина молодих американців з ВІЛ не знає, що у них є він

225

Научно

Більше ніж половина заражених ВІЛ молодих американців не знає про їх статус, згідно з новим звітом Основних показників життєдіяльності від американських Центрів БолезниКонтроль і Профілактики (CDC) випустили на цьому тижні, який пропонує, щоб дуже багато молодих людей в США продовжували ставати зараженими вірусом Сніду, і немногиепроверенный на нього.

Звіт опублікований в Щотижневому звіті Захворюваності і Смертності CDC (MMWR) на 27 листопада перед Світовим Днем боротьби зі Снідом 1 грудня.Фактори варіюються населенням

Експерти CDC припускають, що кілька факторів відповідальні за високий рівень ВІЛ у молодих людей, і вони варіюються населенням. Наприклад, ВІЛ більш поширений деяких співтовариства, і це збільшує шанс виділення з кожним статевим контактом.

Дослідження також показують, що більш високі рівні невизнаної і невылеченной інфекції, плюс соціально-економічні фактори, такі як бідність, недоступне охорону здоров’я,дискримінація та клеймо, все збільшення ризик для ВІЛ-інфекції.Цей новий звіт аналізує останні дані на ВІЛ-інфекціях, перевіряючи і поводженнях ризику серед молодих людей.

ЗараженностиАвторы CDC використовували Національні Системні дані про Спостереження ВІЛ, щоб оцінити ставки діагностованою ВІЛ-інфекції серед молодих людей у 2009 і число новыхинфекции в 2010.Вони оцінюють, що 12 200 нових ВІЛ-інфекцій з’явилися в 2010 серед молодих людей між віками 13 і 24. Ця вікова група становить 26% нового Вілінфекцію кожен рік в США і більшість з них не знають, що вони заражені, кажуть автори.

Розпад чисел показує, що в 2010, 72% передбачуваних нових ВІЛ-інфекцій у молодих людей в США були у молодих людей, що займаються сексом з чоловіками(MSM). Розпад раси/етнічної приналежністю показує, що 57% нових інфекцій серед молодих американців були в афроамериканцах.

Директор CDC Томас Р. Фріден повідомляє у заяві:«Те, що стільки молодих людей стає зараженим ВІЛ, кожен рік предотвратимая трагедія».«Всі молоді люди можуть захистити своє здоров’я, уникнути скорочувати і передавати вірус, і вивчити їх ВІЛ-статус», додає він.Низькі рівні тестированияНесмотря на CDC і американської Академії Педіатрії, закликає до звичайного тестування на ВІЛ серед молодих людей у медичному оточенні, звіт показує 35% з 18к 24 років були перевірені на вірус, в той час як лише у 13% учнів середньої школи (і тільки 22% статевим шляхом досвідчених) коли-небудь був ВИЧанализ.

Автори CDC припускають, що частково, тому що перевіряючі рівні так низько, під 25 заражені ВІЛ, значно менш ймовірно, будуть отримувати і продовжуватися при ВИЧзабота, з наслідком, що їх вірусом не досить керують так, вони захворіли і ризикують передавати його.Поведінки ризику, найвищі серед молодого МЅМЧтобы оцінити поведінки ризику та тестування на ВІЛ серед молодих людей, автори CDC використовували Молодіжні Системні дані про Спостереженні Ризику 2009 і 2011 років для 9-го до 12-мустуденты сорту і Огляд інтерв’ю громадського здоров’я (NHIS) 2010 року для молодих людей у віці між 18 і 24 роками.

Вони знайшли молодих людей, які займаються сексом з чоловіками (молодий MSM), повідомило про наявність набагато більш високих рівнях поведінки ризику, ніж їх гетеросексуальні колеги,наприклад:Молоді MSM, більш імовірно, повідомлять коли-небудь вводив заборонені наркотики.Вони, більш ймовірно, повідомлять займався сексом з чотирма або більше партнерами.Серед тих, які повідомляють як є в даний час статевим шляхом активним, молодим MSM, більш імовірно, вип’ють алкогольні або прийняті наркотики перед останнім половымстолкновение, і менш імовірно використовувати презерватив.

Молоді MSM також менш імовірно, повідомлять одержував освіту про ВІЛ або Снід в школі.Потрібне спільне зусилля

Кевін Фентон, директор Національного Центру ВІЛ/СНІДУ, Вірусного Гепатиту, STD і Профілактика TB в CDC, кажуть:«Ми можемо і повинні досягти покоління, яке звільнився від ВІЛ та Сніду».«Це візьме спільне зусилля на всіх рівнях через нашу країну, щоб уповноважити всіх молодих людей, особливо молодого гомосексуального і бісексуальної молодої людини, з інструментами і ресурси, які вони повинні захистити самі від ВІЛ-інфекції», він переконує.CDC знаходиться у партнерстві з багатьма організаціями через і по США, щоб викликати більше ВІЛ освіти і перевіряючий серед молодих людей. Вони також фінансуючи постачання призначеного тестування і профілактики для тих в більш високому ризику та вирішенні соціальних проблем і проблем охорони навколишнього середовища, які можуть помістити їх вболее високий ризик.

В додаток до цього CDC забезпечує дані і підтримку, щоб допомогти громадам, і школи розвивають програми профілактики ВІЛ та STD.

американецболеезнатьмолодаяполовина

 • Січень 22, 2018
 • коментарів 12
 • admin
 • Науково

коментарів 12


 • Корявова Діана

  Ви правильно помітили, що королівства збереглися. Може, це наступ середньовіччя? Тренд: середньовіччя — індустріалізація — постіндустріальна епоха — середньовіччя.


  22.01.2018 в 14:51
  Увійдіть щоб відповісти


 • Диденкова Ольга Анатоліївна

  для тупорилих я два рази написала що говорю не про себе, а спрощений варіант для тебе)) але навіть це для тебе сморю понад міру. Ладно раз не зрозумів — все одно не зрозумієш


  22.01.2018 в 22:37
  Увійдіть щоб відповісти


 • Lighthammer

  тепер кияни вмирати їдуть в інші області ?


  23.01.2018 у 06:07
  Увійдіть щоб відповісти


 • Ярощука Аліна

  російський прикметник, немає такої нації і національності, штучно вигадана, петро перший наказав називати московитів росіянами, на татара я схожий зовні


  23.01.2018 в 15:20
  Увійдіть щоб відповісти


 • Sharan

  а як же, два рази, і один раз смэрть вороам ?


  23.01.2018 в 23:15
  Увійдіть щоб відповісти


 • Наталія Турчанінова Єлисеївна

  Прям Протоколи Сіонських мудреців :))


  24.01.2018 в 10:27
  Увійдіть щоб відповісти


 • Yozshuhn

  ми фошисты і нацисти, тому у нас уряд складається з євреїв, грузинів, руських і українців, все логічно!!! дидываевале!


  24.01.2018 в 12:47
  Увійдіть щоб відповісти


 • Alsanara

  Еклезиаст Гапонович — думаю це не Березня ?


  24.01.2018 в 22:48
  Увійдіть щоб відповісти


 • Новохацький Максим

  для всіх росіян скасували візи в финляндю?


  25.01.2018 у 07:17
  Увійдіть щоб відповісти


 • Negore

  Сігрід Йокуле — 18.02.2015, 17:28
  У всіх є неприємні спогади того, чим їх годували в школі. Тому страви середньостатистичної столовки здаються фантастикою. =)

  можливо ти прав, ех, пам’ятаю гороховий суп з черв’яками і сірі макарони з якоюсь кісткою від курки майже без м’яса ? Де мої 10 років :))


  25.01.2018 у 16:01
  Увійдіть щоб відповісти


 • Penara

  та ппц, просто віє звідти смертю і безвихіддю


  25.01.2018 у 20:21
  Увійдіть щоб відповісти


 • Beawyn

  Ну по перше я ніяких ленінів не валю. По-друге, я все ж думаю що ті хто їх валить — робить це з метою, щоб пам’яток в україні не було, а не наприклад, щоб росія вивела війська з осетії :))


  26.01.2018 в 10:53
  Увійдіть щоб відповісти