Бій малярії Gobal втрачає пар

248

Научно

Великий прогрес боротьби проти малярії, досягнутої за минуле десятиліття, міг зупинитися із-за відсутності грошей, відповідно до Світового Звіту 2012 Малярії, випущеному Всесвітньою організацією охорони здоров’я (WHO).Автори пояснили, що за минулі десять років, країни, де малярія є ендеміком, зробили спільне зусилля, поряд з донорами і загальними партнерами по малярії в посиленні боротьби з малярією глобально.

З 1,1 мільйонів життів, врятованих протягом минулого десятиліття, 58% були в цих десяти країнах з найвищими труднощами малярії.Вчені також зробили деякі захоплюючі відкриття і прориви за останні кілька років. Команда дослідників в Ізраїлі виявила, що генетичне пристрій приховування що використання паразита малярії ухилилося від людської імунної системи і встановило інфекцію.

Вони думають лікування, вмешивающееся в ДНК цього пристрою приховування, може допомогти імунній системі знищити паразита малярії.Після того, як п’ять років поспіль швидкого розширення, що стався між 2004 і 2009, загальним фінансуванням для профілактики малярії та контролю, втратили пар і вирівнялися з 2010 до 2012, привівши до серйозного уповільнення в прогресі поставки декількох рятівних предметів споживання.

Світовий Звіт 2012 Малярії попереджає, що недавнє уповільнення могло в кінцевому рахунку повністю змінити всю запеклу прибуток, зроблену в боротьбі проти малярії — один з провідних інфекційних кілерів у всьому світі.Наприклад:

145 мільйонів тривалих інсектицидних мереж (LLINs) були поставлені країн в Африці на південь від Сахари, де малярія є ендеміком в 201066 мільйонів LLINs були поставлені тим же країнам 2012

Іншими словами, мільйони домашніх господарств у 2012 не будуть в змозі замінити свої існуючі мережі ліжка, коли вони зажадають їх, приводячи до більшої кількості виділення до прикусам від заражених малярією комарів.Внутрішні залишкові програми розпилення істотно збільшилися під час періоду 2005-2009, але залишилися в 11% групи ризику (77 мільйонів) між 2010 і 2011.Елен Джонсон-Серліф, президент Ліберії та Голова африканського Союзу Малярії Лідерів, провів офіційний захід запуску для звіту в Монровії, Ліберія, сказала:«протягом минулих восьми років збільшена боротьба з малярією допомогла нам запобігти більш ніж мільйон смертельних випадків. Ми повинні підтримати цей імпульс і зробити все можливе, щоб запобігти resurgences».

Буде боротьба проти малярії досягати 2 015 цілей?Статистика може бути зроблена здаватися вражаючою, але коли числа проаналізовано близько, більша частина впливу може бути невтішною. У повідомленні говориться, що 50 країн зменшать ставки малярії на 75% до 2015, досягаючи Всесвітньої асамблеї охорони здоров’я і Знизять мети Малярії до колишнього рівня. На жаль, ці країни лише представляють 7 мільйонів осіб, або 3% випадків малярії, яким вірили експерти, стався в 2000.

Показник 2000 року є оцінкою, проти якої виміряний будь-який прогрес.Директор, ХТО в Загальній Програмі Малярії в Женеві, доктора Роберта Ньюмане, було сказано:«Загальні цілі скорочення тягаря малярії не будуть досягнуті, якщо прогресу не буде прискорено в найвищих країнах тягаря.

Ці країни знаходяться в небезпечному становищі, і більшості з них потрібна термінова фінансова допомога, щоб забезпечити і розподілити рятівні предмети споживання».Чотирнадцять країн складають 80% загального тягаря малярії. Більшістю постраждалих країн в Африці на південь від Сахари є Нігерія і Демократична Республіка Конго, самої пошкодженої країною в Південно-Східній Азії є Індія.

Доктор Фэтумэта Нэфо-Трэор, виконавчий директор Рулону Зворотне Партнерство Малярії, сказав, що «Мультизубчатая стратегія боротися з малярією, змальованої в загальних рисах в Загальному Плані дій щодо Малярії, працює. Однак, щоб запобігти сплеск малярії у деяких країнах, нам терміново потрібні свіжі ідеї на нові механізми фінансування, які будуть пожинати великі ресурси для малярії. Ми досліджуємо багато варіантів — податки фінансової операції, податки авіаквитка разом з UNITAID і «єднанням малярії», серед інших».Серйозний недолік фінансування в загальній боротьбі проти малярії

Автори Світового Звіту 2012 Малярії попереджають, що міжнародне фінансування для боротьби проти малярії затихло і досягло, плато ніде близько рівня не повинно було досягати Цілей розвитку Тисячоліття, а також інших цілей, узгоджених на міжнародному рівні.Між 2011 і 2020, приблизно $5,1 мільярдів щорічно потрібні так, щоб 99 країн могли забезпечити універсальний доступ до втручанням малярії. Фінансування у 2011 досягло лише 2,3 мільярдів; навіть половина необхідної кількості. Звіт підкреслює, що, навіть коли збільшено внутрішнє фінансування боротьби з малярією прийнято до уваги, недолік все ще величезний.

Такий проміжок фінансування означає, що у сотень мільйонів людей в дуже ендемічних областях не буде ефективної профілактики малярії, діагностичного тестування та лікування. Відсутність фінансування серйозно підриває зусилля мати справу з появою і поширенням паразитів, що стали стійкими до поточних протималярійною ліків.

Вчені з Лондонського університету повідомили в Журналі Малярії, що самий смертельний паразит малярії в Африці стає стійким до найсильніших ліків. Бій проти стійкості москіта до інсектицидів також порушено, коли пожертви висихають.Швидкі аналізи діагностики (RDTs) — було значне збільшення продажів RDTs, достигнувшего 88 мільйонів у 2010 і майже подвоєний до 155 мільйонів в 2011.

Автори додали, що якість цих аналізів істотно покращився за останні кілька років.Постачання в країни ЗАКОНІВ (заснована на артемизинине комбінована терапія) також зістрибнула з 191 мільйона в 2010 до 278 мільйонів в 2011, в основному завдяки збільшенню продажів субсидованих ЗАКОНІВ приватними компаніями.Слабкі системи спостереження

Одна з основних проблем у боротьбі з малярією відстежує прогрес точно. Поточні системи спостереження малярії можуть тільки виявити приблизно 10% передбачуваного загального числа випадків.

ХТО оцінює, що не можливо надійно оцінити тенденції малярії максимум в 41 країні з-за неповноти або невідповідності заснованого на часі створення звітів.Точне простежування боротьби з малярією важливо. Для цього, ХТО говорить, терміново потрібні більш сильні системи спостереження малярії так, щоб швидкі та ефективні реакції могли бути виконані в ендемічних областях, щоб запобігти спалаху і resurgences, а також упевнившись, що допомога досягає областей що більша частина потреби він.

ХТО почав нові керівництва спостереження малярії в квітні 2012 як частину його T3: Аналіз — Задоволення — ініціатива Сліду.Низька якість або підроблені препарати малярії стали серйозною проблемою в Африці на південь від Сахари і Південно-Східної Азії, повідомила група дослідників в The Lancet Infectious Diseases в травні 2012.Що таке малярія?

Малярія є потенційно смертельної перенесеної кров’ю хворобою, викликаною паразитами, заражающими людей через прикусы заражених москітів Анофелеса.Згідно ХТО:660 000 чоловік померли від малярії в 2010, більшість яких було африканськими дітьми

Було приблизно 219 мільйонів випадків малярії в 2010Глобально, смертності малярії зайшли більш ніж 25% з 2000В, КОГО африканську Область, смертності малярії знизили на 33% з 2000

Малярія і предотвратима і виліковна, тобто люди в даний час помирають надміру від хвороби.Тривалість інфекції малярії може бути значно скорочена, якщо захворювання діагностується і лікується спочатку.

Більш короткочасні хвороби набагато менш ймовірні, щоб привести до ускладнень і смерті.Малярія слова означає «поганий» «повітря» (mala, арія італійською мовою 18-го століття). Медичні історики кажуть, що термін був вперше використаний доктором Франсиско Торті, Італія, коли про це думали, хвороба була викликана брудним повітрям, задерживающимся в болотистих областях. У 1880 вчені виявили, що це була, фактично, паразитарна хвороба, передававшаяся москітами анофелеса.

Москіт анофелеса заражає людину плазмодієм, паразитом з однією клітиною. Люди заражають інших людей через укусу москіта жіночої статі, яка потребує крові для її яєць — тобто неінфіковані жіночі укуси комарів заражена людина і стає зараженим себе, отлетающего і який кусає іншої людини, заражаючи його/її.

Приблизно 40% всіх людей в світі піддаються ризику інфекції малярії. Протягом минулого століття фактично всі нетропические країни вміли знищувати малярію.ХТО каже, що африканський дитина помирає кожну хвилину від малярії.

Малярія і пов’язана з бідністю і причиною бідності. Економісти кажуть, що хвороба є серйозною перешкодою економічному розвитку.Малярія викликається чотирма паразитами плазмодія:

Плазмодій vivaxПлазмодий ovale

Плазмодій malariaeПлазмодий falciparum (саме смертельне)

Найбільш поширені типи є плазмодієм falciparum і плазмодієм vivax.Плазмодій knowlesi — який відбувається в засаджених деревами областях Південно-Східної Азії і впливає на мавп, почав заражати людей також за останні кілька років.Які симптоми Малярії?В ендемічних областях, люди або мати імунітет або полуиммунитет, і мають або ніяких симптомів взагалі або дуже небагатьох і помірних.

Частковий імунітет отриманий після виділення років. Незважаючи на те, що це ніколи не забезпечує повний захист, це допомагає значно знизити ризик тяжкої хвороби. Саме тому більшість смертельних випадків в Африці відбувається в маленьких дітях, в той час як в областях з меншою передачею і низьким імунітетом, існує більш широке поширення в знаходяться в небезпеці вікових групах.

Серйозність симптомів малярії залежить від типу паразита, імунітету людини, і є у них все ще селезінка.Ознаки і симптоми малярії ранньої стадииРвотаПоты

ТошнотаГоловная біль

ЛихорадкаУсталость

ОзнобСимптомы, зазвичай прибувають в цикли, можуть зробити так на змінних рівнях серйозності.

Симптоми можуть тривати протягом різних відрізків часу, в залежності від кожного циклу.Інші ознаки і симптоми малярії можуть включати

Збільшена селезенкаСухой кашель

Біль у спинеЛомота в м’язах

Більш рідко у деяких пацієнтів можуть бути такі ознаки і симптомыПотеря сознанияСниженная функція спинного мозку

Знижена функція мозгаАдаптации (напади)Такі хвороби або інфекції можуть мати подібні симптоми до малярії; важливо, щоб лікар виключив їх при спробі поставити діагноз — немалярийные паразитарні інфекції, менінгіт та інші бактеріальні інфекції, черевний тиф, гепатит, гастроентерит, хвороби прикусу цокання (rickettsia), застуди, грип та інші вірусні інфекції.Хто піддається ризику більшості ускладнень малярії?

Іммігранти, які відвідують країну походження, якщо вони живуть в неендемічних областях та прибувають з ендемічних областей.Неімунні вагітні матері — ці жінки високий ризик мимовільного аборту і смерті матері. Ризик мимовільного аборту з-за інфекції малярії особливо високий протягом перших трьох місяців вагітності.Люди обох статей і різного віку з ВІЛ/СНІДОМ.

Люди, які подорожують з не ендемічні області — у них немає імунітету. Туристи за віком 65, в десять разів більш ймовірно, помруть від ускладнень малярії, ніж туристи у віці між 18 — 35 років.

Полуиммунные ВІЛ-позитивні вагітні жінки — ці жінки живуть у високих областях передачі. Якщо плацента заражена існує також більш високий шанс скороминущої ВІЛ-інфекції їх новонародженим.Полуиммунные вагітні жінки — ці жінки живуть у високих областях передачі.

Ризик мимовільного аборту і породжує немовлят низької маси при народженні високий, особливо під час перших або других вагітностей.Маленькі діти — в областях зі стабільною передачею.

Маленькі діти не розвинули захисний імунітет.

2012 Малярииgobalмалярияпротив маляриисражениетерять

 • Липень 27, 2018
 • коментарів 8
 • admin
 • Науково

коментарів 8


 • Kazel

  Ку! Бий вірмен рятуй росію! :))


  27.07.2018 в 20:03
  Увійдіть щоб відповісти


 • Vuzahn

  Нехай щастыть було?:)


  28.07.2018 у 05:59
  Увійдіть щоб відповісти


 • Flamesong

  Я так розумію ти в цьому уривку якось вичитав що заповідь Не вбий скасовується? :))


  28.07.2018 в 15:38
  Увійдіть щоб відповісти


 • Tygragelv

  це ж вата, вона рада коли нашу і їхню країну обстрілює і підриває Расея, їх господар, кріпосне право скасували, а вони ніяк не вийдуть з цього стану поклоніння перед царем з Расеі


  28.07.2018 в 23:47
  Увійдіть щоб відповісти


 • Харитонюк Микита

  Іді Амін — я ж теж не держвласність ?


  29.07.2018 в 13:58
  Увійдіть щоб відповісти


 • Земин Герман

  То не до мене питання, а до товариша Рінату Леонідовичу, за скока він віддає ?


  29.07.2018 в 20:19
  Увійдіть щоб відповісти


 • Negore

  Американська капуста так в три рази дешевше була…


  30.07.2018 в 08:58
  Увійдіть щоб відповісти


 • Cegas

  скоро ))))


  30.07.2018 у 17:33
  Увійдіть щоб відповісти