Bentley continental перестав виблискувати у версії mulliner blackline

40

Відділення mulliner додасть автомобілям bentley розкоші. І там же образ можуть зробити суворіше, якщо замовити виконання mulliner blackline. Вся суть особливого пакету зводиться до затемнення практично всього, що випромінює блиск. Виходить якась альтернатива лінійці black badge від компанії rolls-royce. Поки антихром запропонований тільки купе і кабріолету continental. Незабаром темна тема з’явиться і на седані flying spur. До речі, опція blackline без приставки mulliner доступна всім моделям бренду.

корпуси дзеркал затоновані кольором beluga. Колеса mulliner діаметром 22 дюйми з вирівнюючими значками, звичайно, пофарбовані в чорний. Поки це єдиний варіант, але пізніше його обіцяють доповнити версією з полірованими елементами.

Інтер’єр відповідає звичайним автомобілям відділення. Запропоновано вісім триколірних варіантів обробки, але можливість індивідуалізації ніхто не відміняв. Клієнт має право розраховувати на 18 динаміків аудіосистеми naim, годинник breitling на панелі і фірмову строчку diamond in diamond.

Пакет можна застосувати до двухдверкам з будь-яким мотором. Нагадаємо, що для моделі continental їх запропоновано два: v8 4.0 і w12 6.0. Перший агрегат видає 550 к.с. І 770 н•м, у другого в запасі 635 «конячок» і 900 ньютон-метрів. В обох варіантах тяга йде на всі колеса через восьмиступінчастий «автомат». Офіційних даних про ціни поки немає. У нас звичайні виконання купе з восьмициліндровим мотором коштують від 14 248 000 рублів. Автомобілі з двигуном w12-це мінімум 15 725 000.