Багато диванів в США містять отрутохімікати

202

Научно

Кілька диванів в США продаються з вогнезахисними складами потенційно отрутохімікату, пов’язаними з раком, неврологічним пошкодженням і гормональним руйнуванням.Це виявлення було видано в журналі Environmental Science & Technology і прибуло з команди експертів з Університету Дюка.«Тримарани» були одним з хімікатів, знайдених на диванах.

Це — хлорований вогнезахисний склад, і на основі досліджень на тварин, як відомо, викликає рак.«Тримарани були поетапно здійснені з використання в дитячій піжамі тому в 1977 через його ризику для здоров’я, але воно все ще виявилося в 41 відсоток зразків дивана піни, які ми перевірили», пояснила Хізер Степлтон, ад’юнкт-професор екологічної хімії в Школі Ніколаса Герцога Середовища.Щоб дотримуватися Каліфорнійський Технічний Бюлетень 117 (TB 117), зростаюче число виробників лікують поролонову підкладку їх диванів з хімічними вогнезахисними складами.

TB 177 прагне знижувати суму смертельних випадків і ран від вогнів, випадково початківців в будинках. Це говорить, що вся житлова меблі, що продається в Каліфорнії, повинна бути в змозі чинити опір 12-секундному виділення до відкритого полум’я без загоряння.У масштабі штату стандарт фактично став національним стандартом за ці роки з-за економічного значення Каліфорнійського ринку.

Виробник, в більшості випадків, навіть може не знати про те, які хімікати використовувалися на дивані. Це викликано тим, що більша частина піни доповнення куплена від постачальника, що отримує хімікати, щоб лікувати його від іншого постачальника. Назви вогнезахисних складів, тому, або губляться допомогою цього процесу або закону, захищає їх як складових власність.

Степлтон і її команда досліджували 102 зразка пінополіуретану з диванів, які американці купили для їх будинків між 1985 і 2010.Мало того, що Трис був виявлений, але і пламезамедляющий pentaBDE (пінта бромированный дифениловый ефір) був також знайдений у 17% зразків піни. PentaBDE забороняється в 12 державах в США і в 172 країнах.

Американські виробники поступово скоротили його на своїй власній добрій волі 2005.Дослідження з минулого року знайшло, що незважаючи на те, що pentaBDE був заборонений, це було знайдено в дитячих утиліт, таких як високі стільці, бродяги та автомобільні сидіння.

Так як pentaBDEs є тривалими хімікатами, вони можуть подорожувати в середу протягом довгого часу, і в кінцевому рахунку, зібратися в живих істотах. Попереднє дослідження показало, що ці речовини можуть перервати ендокринну активність і навіть мати ефект на регулювання щитовидної залози та мозковий розвиток..Раннє виділення до pentaBDEs було пов’язано з:знижений IQсниженное моторне развитиесниженное поведінкове развитиенизкий вага при народженні

На диванах, куплених до 2005, виявленими вогнезахисними складами був Трис і PentaBDE. Після 2005 Трис був вогнезахисним складом, знайденим найчастіше.Дві нових пламезамедляющих хімічних суміші були визнані вченими після дослідження диванів, куплених пізніше, який мав дуже невеликі доступні дані на їх ризик для здоров’я.

Степлтон сказав:«В цілому, ми виявили пламезамедляющие хімікати на 85 відсотках диванів, які ми перевірили і в 94 відсотках з куплених після 2005. Більше ніж половина всіх зразків, незалежно від віку дивана, містила вогнезахисні склади, які потенційно токсичні або перенесли мінімальне незалежне тестування ризики здоров’я людини.Якщо диван буде мати етикетку California TB 117, то Ви можете майже гарантувати, що він містить хімічні вогнезахисні склади. Але це — те, де марковані вимоги стають запутывающими: відсутність етикетки TB 117 на дивані не гарантує відсутність хімічних вогнезахисних складів.

Справа не в цьому шаблонний.”В останні роки було декілька нових патентованих хімічних встановлених вогнезахисних складів, роблячи проблемою для дослідників назвати і визначити їх існування в споживчих товарах.

диванмногоогнезащитными составамиогнезащитных составовсодержатьядохимикат

 • Лютий 22, 2018
 • коментарів 10
 • admin
 • Науково

коментарів 10


 • Рыченков Григорій

  Жидобиндерорептилоидов! :))


  22.02.2018 у 17:38
  Увійдіть щоб відповісти


 • Morim

  З вас пішло спочатку, будь об’єктивний.


  23.02.2018 в 00:09
  Увійдіть щоб відповісти


 • Cordanius

  Я неуважний! Зі мною бох! Ми рооссияннне! Росиська! Роська перш за все! Ми неуважні! З нами карлик! З нами бох! Росеся!


  23.02.2018 в 14:06
  Увійдіть щоб відповісти


 • Modilanim

  Диванний генерал :))


  23.02.2018 у 21:36
  Увійдіть щоб відповісти


 • Dagdalis

  Слухай, в якому році вам там світло відключали?


  24.02.2018 у 02:08
  Увійдіть щоб відповісти


 • Shakakree

  гугл каже що ніякого розвалу країни він не хотів, хотів соціалізм з людським обличчям ? Хотів зробити свою країну краще


  24.02.2018 в 12:42
  Увійдіть щоб відповісти


 • Tohn

  давай сто баксів, я тебе запишу :))


  25.02.2018 у 03:10
  Увійдіть щоб відповісти


 • Kagore

  По розбитій гірській дорозі до нас підповзає дивного вигляду гусенична машина, озброєна тільки двома довгими ракетами. Вона йде трохи вперед, після чого над руїнами мечеті і будинків, в самому серці Чабанмахи на мить виростає величезна вогняна куля. Потужний вибух, повітряна хвиля від якого досить відчутна навіть на відстані, нагадує атомний характерною формою димного гриба.
  (КАДАРСКАЯ ЗОНА, Спеціальні кореспонденти Олександр Бородай, Ігор Стрільців. “Завтра”. 27 вересня 1999)


  25.02.2018 у 08:12
  Увійдіть щоб відповісти


 • Чукреев Микита

  Привіт ? Ми синхронно на одну тему написали :))


  26.02.2018 в 01:00
  Увійдіть щоб відповісти


 • Уланова Стела

  Косі Алдар — для тупих повторюю — я не знаю хто там правий хто ні. Тому нікого не підтримую. Але якщо війна триває — цього досить для того щоб розуміти що премію за встановлення миру давати не за що. Надесюь мозок ватника подужає різницю між двома речами — визначенням хто правий, і наявністю війни. Це не складно, якщо трохи подумати ?


  26.02.2018 в 09:45
  Увійдіть щоб відповісти