“автодор” уточнив, коли траса м1 «білорусь» стане платною

20

Як запевняє прес-служба гк «автодор», будівельно-монтажні роботи на 45-66 кілометрах траси м-1 «білорусь», що стартували 2 роки тому, йдуть за графіком. Закінчити реконструкцію магістралі дорожники планують до кінця цього року.

На ділянці протяжністю всього 21 кілометр довелося звести відразу 9 шляхопроводів, у тому числі два залізничних. Крім того, будується нова розв’язка, щоб ліквідувати однорівневий перетин з регіональною дорогою «кубинка — нарофомінськ».

Роботи з укладання асфальту виконані практично повністю, а на 46-му кілометрі майже готовий пункт справляння плати на 17 шлюзів. Також повним ходом йде зведення 9 пішохідних переходів, установка шумозахисних екранів і щогл освітлення.

Як порталу “автовзгляд «повідомили в гк» автодор”, за підсумком кількість смуг збільшиться з 4 до 10. Шість рядів руху по центру стануть платними, а крайні чотири (по два в кожну сторону) залишаться безкоштовними.

Пропускна здатність траси збільшиться вдвічі. По швидкісних смугах водії зможуть добиратися від москви до великої бетонки всього за 40 хвилин.