Audi A8 огляд

278

У Лондоні почали стягувати штрафи за «брудний» вихлоп. Настільки технологічного і просунутого автомобіля на ринку ще не було. Одних тільки асистуючих систем, доступних для замовлення більше сорока. А ще — абсолютно нова концепція взаємодії людини і автомобіля, зведена на небувалий рівень безпека, розкішні матеріали обробки. Кожна деталь виконана педантично точно, матеріали підібрані ідеально.
Також хочемо порекомендувати почитати – Тест драйв Audi A8 http://auto-gyro.in.ua/2018/07/29/test-drajv-audi-a8/
Пасажирам другого ряду віддані провідні ролі. До їх послуг модернізовані крісла, які стали зручніше і комфортніше, окремий знімний пульт Rear Seat Remote з роздільною здатністю Full HD, схожий на сучасний смартфон. А крім того, функція масажу і спеціальне опціональне крісло для релаксації з майданчиком, вбудованим в спинку переднього сидіння, яка не тільки зігріває ноги пасажира, але і масажує їх.
Датчик якості повітря, що автоматично включає режим рециркуляції при виявленні в салоні шкідливих речовин. 2 Флагман нового покоління отримав модернізовану 8 – ступінчасту коробку передач tiptronic.
Кількість кнопок і клавіш зведено до мінімуму, тепер їх місце зайняли сенсорні екрани системи MMI touch response. З допомогою моніторів можна не відволікаючись від дороги управляти всіма функціями автомобіля. Так, верхній дисплей відповідає за навігацію і мультимедійну систему, а з допомогою нижнього налаштовується кліматична система. Завдяки цьому не доведеться довго звикати до нововведення.
Він вже зараз може самостійно триматися смуги і навіть здійснювати маневри. Вже зараз А8 може повністю брати управління на себе — триматися займаної смуги, прискорюватися і сповільнюватися, здійснювати маневри. Системи автономного водіння будуть впроваджуватися поступово, зараз це не дозволяє зробити законодавство. А скоро стане доступна для замовлення і система автоматичного паркування — керувати седаном можна буде з екрану смартфона. Флагман доступний у двох варіантах — зі стандартною колісною базою і з подовженою. Обидві версії при зміні поколінь додали в довжину з 37 мм.
У список базового оснащення включили світлодіодні фари, віртуальну приладову панель, просунуту самонавчальну навігацію, систему голосового управління і багато – багато іншого.
Сенсорні дисплеї прийшли на зміну кнопок і клавіш.
Сенсорні дисплеї прийшли на зміну кнопок і клавіш.
Заступник головного редактора Підпишись на канал 4r.