Audi A6 огляд

5-11-2019

Audi A6  обзор
ТВ – шоу TopGearТест – драйв: Audi А6Линейка A6 мало змінилася зовні, але всередині багато нового Шоста серія Audi просто зобов’язана бути “без питань”. Можна дозволити екстравагантні витівки ТТ, можна не переживати особливо за “вісімку”, можна експериментувати над Q3, але тут не можна помилитися. A6 – це корпоративні і відомчі парки, це серйозні господа середньої руки, які часто змінюють свою думку. Шоста серія – це і продажу, і прапор. Середина середини: серце концерну і його хребет. Завжди ці машини були традиційні технічно, помірковані емоційно: витримані в дусі “краще недо-, ніж пере-“. Присівши в будь-яку Audi А6, можна було зробити висновок про те, які технології вже перейшли з нових елементів програми в стійкі навички, і які налаштування тут вважають істинними. А зараз, після оновлення нинішньої лінійки, в них самі нові штуки. До того ж і налаштовані всі машини, на яких вдалося прокотитися, по – різному.
Також хочемо порекомендувати почитати – Один з найкрасивіших універсалів – новий Audi A6 Avant 2019 http://1ca.com.ua/odin-z-najkrasivishih-universaliv-novij-audi-a6-avant-2019/
Спільне те, що мотори пройшли ревізію, стали економічніше і чистіше. На машину тепер можна замовити адаптивні фари, як у А8, – кожна з 19 світлодіодів і постійно підлаштовує пучок таким чином, щоб усі висвітлити і нікого не засліпити. З усіма моторами від 272 л. повний привід тепер йде в комплекті. Семиступінчастий S tronic допрацювали, а на 0 TDI працює восьмиступінчастий автомат. Трансмісії, слідом за Audi A8, читають карти системи навігації і звертають увагу на режим роботи двигуна, щоб економити дужче. Налаштування ходової частини, як не дивно, найбільше сподобалася сама скромна версія – 1, 8 TFSI з механікою. Шасі дивовижно фільтрує дорожню дрібниця. Тихо і комфортно, причому ця ж візок і сама спортивна: машина збалансована так, що охоче повертає і стабільна на прямий, а почуття керма – найчистіше. Дволітрова машина з роботом вже інша. Вона трохи швидше, але налаштована не ідеально. Підскакують непідресорені маси, потрібно докладати деякі зусилля, щоб змусити машину повертати, затримки і крени побільше, а комфорту поменше. Проте важлива ремарка: якби не геніальна “один і вісім”, я б сказав, що дволітрова машина дуже хороша.
Цікава ця машина не тільки економічністю і хорошою налаштуванням ходової, але і тим, що пружини її підвіски зроблені з склопластику. Не знаю, наскільки це важливо, але, говорять, мороз їм не страшний. Але це зброя далекого бою: крутилися на “еске” по серпантинах та провулках – дрібно. І робить вона це без ентузіазму. Їй веселіше на оперативному просторі безлімітних доріг.