Аспірин, повязаний, щоб знизити ризик раку печінки і смерті від захворювання печінки

233

Научно

Нове дослідження з США знаходить, що використання аспірину зв’язується зі зниженим ризиком для гепатоцеллюлярногорак, найбільш поширений тип первинного раку печінки, а також зниженим ризиком смерті від хронічного захворювання печінки.Викрэнт Ст. Сэхэсрэбаддх, від Підрозділу Епідеміології Раку і Генетики в Національному Онкологічному інституті і колег, пише про їх результати дослідження вонлайновая проблема 28 листопада Журналу Національного Онкологічного інституту, JNCI.

Гепатоцелюлярний рак з’являється в основному у людей з хронічним захворюванням печінки. Деякі дослідження припускають, що рак міг бути результатом хронічного запалення взаболевание печінки, впливає на клітинні процеси.

NSAIDs як превенторы ракаИз-за їх протизапальних властивостей та їх широкого використання, щоб запобігти проблеми з серцем і цереброваскулярні хвороби як інсульт, исследователиисследование потенціалу аспірину та інших нестероїдних протизапальних препаратів (NSAIDs) як превенторы раку.Однак недавнє дослідження, видане в JNCI в серпні, пропонує в той час какдоказательства надихають, захисний ефект раку NSAIDs не є настільки ж великим, як раніше думається, і недостатньо переважить ризики (насамперед серьезныхкровотечение в травному тракті), і приходить до висновку, що занадто рано, щоб рекомендувати, щоб люди почали брати їх, щоб відобразити рак.Що зробили дослідники

Тим часом, незважаючи на те, що більше досліджень дивиться на потенційний ефект антирака NSAIDs, зв’язок, щоб ризикнути для раку печінки і смерті від хронічного печениболезнь залишається неясною, кажуть автори цієї нової папери JNCI, де вони описують, як вони виконали наглядова дослідження 300 504 чоловіків та жінки у віці 50 — 71 року.Учасники, зареєстровані в дієті Національних Інститутів-Здоров’я-AARP і медичному Дослідженні, повідомили про своє використанні аспірину та іншого NSAIDs исопровождались протягом 10 — 12 років.Дослідники змогли зв’язати дані про використання НПЗЗ від цих учасників до зареєстрованим діагнозів 250 випадків гепатоцелюлярного раку і 428 случаевхроническое захворювання печінки.

Що вони найденныйТо, коли вони проаналізували зв’язку, вони знайшли учасників, які використовували NSAIDs, мало більш низький ризик гепатоцелюлярного раку і знижує ризик смерті від хроническогозаболевание печінки у порівнянні з учасниками, не використали препаратів.

Але коли дослідники диференціювали між аспірином і неаспирином NSAIDs, були деякі помітні відмінності.Учасники, які брали аспірин, показали 41% знижений ризик для гепатоцелюлярного раку і 45% знижує ризик смерті від хронічного захворювання печінки.

Беручи до уваги, що учасники, які брали неаспирин NSAIDs, не показали зниженого ризику для гепатоцелюлярного раку, і 26% знижує ризик смерті від хронічного печениболезнь.Sahasrabuddhe і колеги пишуть:«Аспірин, зокрема коли використовується виключно або з іншим неаспирином NSAIDs показав несуперечливий захисний ефект, пов’язаний з обома (ШАБЛОН) [гепатоцелюлярний рак] рівень і CLD [хронічне захворювання печінки] смертність, незалежно від частоти або винятковість використання.”Якщо підтверджена, ці зв’язку з використанням аспірину «могли б відкрити нові перспективи для chemoprevention (ШАБЛОН) і CLD», вони завершують.

Експерти кажуть прекрасний, щоб подивитися на NSAIDs, але також і повинні поліпшити встановлені подходыВ супроводжує передовий статті, дослідників від Відділення Епідеміології та Медичного обслуговування району в університеті Оттави в Канаді, відзначають чтоизвестными причинами хронічного захворювання печінки та первинного раку печінки є використання алкоголю, і гепатит B і вірусні інфекції C, і також були предложенияиз зв’язку з діабетом і ожирінням.

«У нас вже є дешеві, легко доступні втручання», пишуть вони, наводячи приклади, такі як вакцини від гепатиту B і вірусу C, незважаючи на те, що «эффективныйстратегии скорочення вірусу гепатиту B і HCV є не завжди доступними або повністю прикладними.”«Крім того, зловживання алкоголем і ожиріння є складними і багатофакторними проблемами, які вимагають втручань в людині і системних рівнях», додають вони, завершаяэто, в той час як ми повинні продовжувати досліджувати потенціал для нових стратегій лікарського засобу як NSAIDs, ми не повинні втрачати з виду потребу поліпшити встановлену практикуи втручання.

аспириндлитьпонизитьрисксвязанный

 • Лютий 19, 2018
 • коментарів 11
 • admin
 • Науково

коментарів 11


 • Глинина Світлана

  Ну, я хз, дають або там звірам добавки якісь, але в загальному-то ж якщо раніше не вмирали то малоймовірно що і ща з вини співробітників. Загалом-то експертиза повинна відповісти чим саме отруїлися


  19.02.2018 в 23:42
  Увійдіть щоб відповісти


 • Bealbine

  Анатолій Гущин — додам. В моєму розумінні в росії теж є хоч і нечисленні, але є осередки игил. І події, що відбуваються, можуть підштовхнути їх на теракти у росії


  20.02.2018 у 06:07
  Увійдіть щоб відповісти


 • Grilen

  Рація памаги! Постав губерантором МАТАРАЛУ! РАЦІЯ! РАЦІЯ! РАЦІЯ! Відправ гречки!!!! Дайте кілограм гречки!!!! РАЦІЯ РАЦІЯ! РАЦІЯ!


  20.02.2018 у 13:39
  Увійдіть щоб відповісти


 • Галкін Ігор

  Та скоріш за все це ті кого під час майдану пов’язали, судимості їм зняли відразу потім


  20.02.2018 у 22:16
  Увійдіть щоб відповісти


 • Корнєв Сергій

  ніхто і не говорить про те, що це тільки районі будинку…


  21.02.2018 у 06:51
  Увійдіть щоб відповісти


 • Зуйкова Вероніка

  Сросисяне потрапили в полон, а як же крики що сруские не здаються? А сказали на телефон розповісти як справа б, хто є хто, виклали швиденько, навіть не довелося вмовляти ?


  21.02.2018 у 15:48
  Увійдіть щоб відповісти


 • Моряків Капітон

  Силами АТО знищена колона терористів: жива сила та 2 вантажівки зі зброєю


  22.02.2018 у 04:39
  Увійдіть щоб відповісти


 • Megis

  Ну шо, ватаны, хто хоче повоювати за амбіції путіна і заводики ахметова? :))


  22.02.2018 в 13:22
  Увійдіть щоб відповісти


 • Direbourne

  Поліцай. Не чекай поки ДыНыРы прийде до тебе, йди до них і живи сито і багато вже зараз. Твій улюблений руцький світ чекає на тебе.


  22.02.2018 в 14:09
  Увійдіть щоб відповісти


 • Олена Юліївна

  Заводи стоять, одні активісти в країні..


  23.02.2018 у 02:31
  Увійдіть щоб відповісти


 • Кобзєв Авдей

  Угу


  23.02.2018 в 13:38
  Увійдіть щоб відповісти