Американська компанія altis представила прототип конкурента пікапу cybertruck (фото)

13

Виробництво електричного пікапа від маловідомого американського стартапу планується почати в 2022 році. Його головною фішкою стане найбільший в сегменті запас ходу.

Маловідомий американський стартап atlis показавши ходовий прототип пікапа, який отримав позначення xt. Судячи з зовнішності, модель мітить в конкуренти пікапу tesla cybertruck, який ілон маск представивши ще кілька років тому.

У компанії повідомляли, що зібрали вже 4 різні версії своєї моделі. У ранніх варіантів був трохи округлий зовнішній вигляд, який зараз переглянутий на користь більш утилітарних квадратних ліній. Очікується, що xt зможе вступити в серійне виробництво до кінця 2022 року.

Про моделі відомо досить багато. Так, в основу пікапа лягла платформа xp власної розробки atlis. Вона по-справжньому універсальна, тому що може підходити для створення як седанів і хетчбеків, так пікапів і позашляховиків. Що стосується самого xt, то він буде доступний у варіантах з двома і чотирма дверима, а також з компонуванням салону на 3-6 місць.

В основі силової установки чотири синхронних електродвигуна. Однак, на відміну від rivian, тут не мотор-колеса. Сумарна потужність перевищує 600 к.с., а крутний момент – аж 1600 нм. На вибір планується запропонувати акб енергії від 150 до 250 квт / рік, завдяки чому запас ходу буде варіюватися від 480 до 800 км.