Американець покатався на мотоциклі» урал ” gear up geo і назвав його п’яним ведмедем

64

У 2021 році ірбітський мотоциклетний завод представив обмежену серію свого мотоцикла ural gear up, всього 20 екземплярів. Один з мотоциклів geo le потрапив до рук американського порталу cycle world, чия робота присвячена мотоциклам. Один з редакторів порталу, любитель позашляхової їзди, зробив огляд мотоцикла і його тест-драйв, висловивши при цьому вельми неоднозначну власну думку про транспортний засіб.

Автор огляду чимало поїздив на мотоциклі ural gear up geo le, скориставшись для цього пересіченою місцевістю, оскільки мотоцикл був заявлений як підготовлений до експлуатації в умовах бездоріжжя. Журналіст залишився задоволений поїздкою на» уралі ” і порекомендував всім своїм передплатникам спробувати на ньому покататися, а сам мотоцикл справив на нього враження.

Ось тільки любителю бездоріжжя більше припали до душі не можливості geo le або його комплектація, а воювати з ним під час їзди. За його словами, навички їзди на більш звичних мотоциклах до цього застосовувати абсолютно не можна. Він порівняв поведінку “уралу” з коляскою з п’яним необ’їждженим ведмедем, поведінка якого абсолютно непередбачувано. Лише поїздивши на ньому деякий час, він пристосувався в потрібні моменти докладати зусиль в правильних точках, щоб стабілізувати мотоцикл на дорозі.

Отримане від «уралу» враження теж не можна назвати однозначним. Швидше, ural gear up geo le виявився перехожим на своєрідний атракціон, цікавий і захоплюючий: спочатку необхідно його змусити працювати, а потім спробувати з нього не впасти. Завівся ексклюзивний мотоцикл обмеженої серії далеко не з першого разу, постійно підморгуючи водієві лампочкою готовності, а під час поїздки ural виявилося дуже складно утримати. На кожній нерівності коляска підстрибувала, і підвіска анітрохи не рятувала від її бажання відправитися в самостійну подорож.

В цілому, автор огляду, що віддає перевагу бездоріжжю і гострі відчуття, залишився «уралом» задоволений. Ось тільки іншим навряд чи він припаде до душі, за винятком фанатів торгової марки і шанувальників «радянської класики».

Конструкція мотоцикла застаріла багато десятиліть тому, а спроби виробника дещо освіжити його зовнішній вигляд і функціонал особливої ролі не зіграли. Його дещо пристосували для бездоріжжя, встановивши регульовану підвіску nitron, відповідні до випадку шини, нову вихлопну систему, захисні дуги і дискові гальма. Поставили навіть тримач для смартфона і два роз’єми usb.

На жаль, це не додало потужності, швидкості або надійності. Представнику cycle world так і не вдалося його розігнати: на підвищення передачі мотоцикл просто не реагував, але складно очікувати більшого від двигуна об’ємом 749 «кубиків» і заявленою потужністю 41 кінську силу. Згідно документації, він повинен розвивати швидкість до 105 км/ч.

Одним з найцікавіших моментів є ціна мотоцикла – вона становить 27 тисяч американських доларів (близько 2 мільйонів рублів). Приблизно стільки ж буде коштувати в росії fat boy від harley-davidson 2021 року випуску. А це сучасний популярний мотоцикл, більш потужний, швидкий, надійний і, звичайно ж, комфортний.