Alfa Romeo огляд

5-11-2019

Alfa Romeo обзор
Автомобіль був доступний з 1, 6 л. бензиновими двигунами і одним 1, 9 л. Спеціальна роботизована коробка передач Selespeed була доступна з запуску моделі на 2, 0 л. Всього було доступно дві комплектації: Turismo і Lusso. 147 – я — перша Alfa Romeo з системою двозонного клімат – контролю і системою електронної стабілізації.
Також хочемо порекомендувати почитати – Повторення – мати навчання: Alfa Romeo Giulia в камуфляжі і порівняння з BMW M3 F80 http://motorvision.com.ua/povtorennya-maty-navchannya-alfa-romeo-giulia-v-kamuflyazhi-i-porivnyannya-z-bmw-m3-f80/
Вальтером да Сільвою і Вольфгангом Эггером (Wolfgang Egger). Автомобіль отримав значну похвалу, коли був представлений публіці вперше, а в подальшому модель отримала кілька нагород за дизайн. Все це додало автомобілю більш агресивний вигляд.
Була встановлена нова решітка радіатора, нові передні фари, нові задні ліхтарі, а салон автомобіля був оновлений до рівня модифікації GTA. У лінійці двигунів був доданий більш потужний дизельний двигун, а підвіска була трохи скоригована. Модифікація оснащувалася дизельним JTD потужністю 170 л. Вт), системою Q2 і переднім диференціалом підвищеного внутрішнього опору від Torsen. Ранні моделі мали 6 – ступінчасту механічну коробку передач, пізні оснащувалися системою Selespeed. Тюнінг – ательє Autodelta, що базується в Лондоні, представила покращену версію GTA 3, 7 л. Вт)[6] зі спеціальним диференціалом для передніх коліс. Autodelta також випустила версію турбированую системою Rotrex, видає 400 к.
Система Connect — інформаційна бортова система з екраном, розташованим на центральній консолі. Даний екран діагоналлю 130 мм дає право на доступ до супутникової системи навігації, до телефону – GSM допомогою hands – free, а також включає в себе функції радіо та CD – програвача. Якщо підключити і оплачувати функцію CONNECT, під час натискання зеленої кнопки, користувач безпосередньо з’єднується з екстреною службою порятунку, або може замовити обслуговування свого автомобіля. Вт) зі свого чотирициліндрового двигуна Twin Spark. Кращим досягненням стало третє місце на Oulton Park, завдяки гонщику і власнику команди Тіму Харвею( Tim Harvey).
Оновлена Alfa Romeo.
Дата обігу 29 квітня .
Дата звернення 8 лютого .
Дата звернення 7 серпня .
Дата обігу 10 грудня .
Дата звернення 23 січня .
Дата звернення 23 січня.
Текст доступний на умовах ліцензії Creative Commons Attribution – ShareAlike; в окремих випадках можуть діяти додаткові умови.
Шаблон: Автомобіль”,”.
Шаблон: Картка”,”.
Шаблон: Нет_АИ”,”.
Шаблон: Примітки”,”.
Шаблон: Надстрочное_предупреждение”,”.
Шаблон: Видимый_якорь”,”.