Acura rdx 2022: змінена зовнішність і поліпшена шумоізоляція салону

15

У вересні двадцять першого відбулася прем’єра оновленого кросовера acura rdx 2022 модельного року. Зовні рестайлінговий варіант моделі можна розпізнати по іншому передньому бамперу з характерними вертикальними вставками (як на старшому mdx).

Вседорожник отримав також більш тонку рамку решітки радіатора і прямокутні патрубки випускної системи, хоча у машин зі спорт-пакетом a-spec останні залишилися круглими. Плюс для моделі розширили палітру кольорів кузова.

Модельний ряд acura

А ось інтер’єр кросовера залишився колишнім, і з нововведень тут варто відзначити хіба що поява бездротової підтримки інтерфейсів android auto і apple carplay. При цьому машини в специфікації a-spec обзавелися іншим кермом, який має усічений знизу обід.

При цьому acura rdx 2022 покликаний порадувати пасажирів більш високим рівнем акустичного комфорту. Домогтися цього розробникам вдалося за рахунок поліпшення шумоізоляції.

Японці використовували інший ізолюючий матеріал в передніх дверях і передній панелі. Плюс вседорожник отримав додаткову шумку в передніх крилах і нові передні скла. На машинах з пакетом advance package додатково була посилена шумоізоляція капота, центрального тунелю, задніх дверей і багажника.

Окремо відзначимо, що в список базового оснащення рдх була включена система активного шупомодавления. Вона вловлює шум в салоні за допомогою мікрофонів, після чого конвертує сигнал і відтворює його через динаміки в протифазі. Такий підхід дозволяє заглушити сторонні звуки.

Як і на дореформеній версії, для оновленої акура rdx 2022 року заявлена спецверсія pmc edition. Її тираж складе 200 примірників, які будуть зібрані окремо від звичайного кросовера — на фабриці performance manufacturing center, що в штаті огайо.

Модифікація отримає яскраво-синє забарвлення кузова, хоча раніше їй покладався помаранчевий колір. Салон виконають в чорно-білому кольорі з контрастною синьою прострочкою. До слова, такі ж колір кузова і матеріали обробки має і середньомоторне купе acura nsx, яке збирають на цьому ж підприємстві.

В рух acura rdx 2022 в новому кузові приводить колишня 2,0-літрова «турбочетверка» на 276 к.с., що працює в тандемі з десятиступінчастим автоматом. При цьому швидкість холостого ходу движка була знижена до 950 об / хв (- 150), що знову таки покликане підвищити рівень акустичного комфорту.

Замовити кросовер можна як з переднім, так і повним приводом. В останньому випадку машині покладається трансмісія super handling awd, оснащена індивідуальними муфтами підключення задніх коліс.

На рестайлінгової моделі додатково були переглянуті налаштування їздової електроніки і електричного підсилювача гальм. Плюс японці перекалібрували доступну за доплату адаптивну підвіску, зробивши різницю між пресетами comfort і sport більш помітною.

Продажі нової акура рдх на північноамериканському ринку стартують в листопаді двадцять першого. Інформації про вартість оновленої моделі поки немає.

Відео