5 порад і рекомендацій по автомобільних акумуляторів

290

Як реанімувати акумулятор, якщо ви не можете завести автомобіль

Ну що, зима в самому розпалі, а значить, всі автовласники кожен день борються зі стихією, очищаючи свою машину снігу і льоду, воюють з запотівання стекол в салоні, набираються досвіду в екстремальному водінні по нечищенным дорогах і ламають голову, як захистити кузов машини від солі. Але однією з найбільш частих головних болів багатьох автолюбителів є проблема, пов’язана з розрядженими акумуляторами, які взимку, як змовившись, починають вередувати. У підсумку багато водіїв не можуть завести автомобіль. Ми підібрали для вас п’ять кращих порад, які допоможуть вам завести автомобіль, навіть якщо ваш акумулятор сів. Причому вам не потрібна буде якась стороння допомога. Отже, поїхали.

Аспірин

5 порад і рекомендацій по автомобільних акумуляторів

Якщо ви, сівши за кермо, виявили, що акумулятор машини розрядився автомобіль і не подає ознак життя, а поруч з вами немає нікого, хто міг би «прикурити» вашу машину, не впадайте у відчай і не поспішайте викликати евакуатор. Ви можете спробувати ненадовго реанімувати сіла батарею. Для цього киньте в акумулятор пару таблеток аспірину. Ацетилсаліцилова кислота, яка міститься в аспірин, з’єднавшись з сірчаною кислотою, залитої в акумулятор, може підняти заряд ненадовго, що може вистачити для того, щоб запустити двигун.

Дивіться також: Ось часті причини чому автомобіль не заводиться в мороз

Запустивши мотор на останній енергії батареї, відразу ж вирушайте в технічний центр, для того щоб перевірити акумулятор. Якщо батарея не стара, то вам потрібно поставити її на зарядку.

Харчова сода

5 порад і рекомендацій по автомобільних акумуляторів

Іноді причина відмови запуску двигуна пов’язана не тільки з розрядкою акумулятора. Частою причиною проблем із запуском мотора є поганий контакт клем високовольтних проводів з акумулятором. Дуже часто на клемах утворюється наліт або корозія. Очистіть клеми і контакти батареї зубною щіткою, використовуючи наступну суміш: 3 столових ложки соди і 1 столова ложка теплої води. Протріть клеми і контакти акумулятора вологим рушником і висушіть їх іншим рушником. Після того як клеми і контакти акумулятора висохне, нанесіть на них трохи вазеліну (навколо). Це запобіжить подальше утворення корозії і нальоту.

Очистивши клеми, ви повернете контакт і запустіть двигун.

Англійська сіль (гептагідрат сульфату магнію)

5 порад і рекомендацій по автомобільних акумуляторів

При останньому запуску двигуна ви звернули увагу, що на приборку тьмяніли всі значки і лампи? Ви почули, як стартер крутився ледве-ледве? Цілком можливо, що при наступних запусках буде осічка. Найімовірніше, акумулятор машини має низький заряд. Ви можете трохи продовжити роботу батареї, додавши в неї незвичайне зілля. Розчиніть близько 6 чайних ложок англійської солі в теплій воді і додайте розчин у батарею.

Вазелін

5 порад і рекомендацій по автомобільних акумуляторів

Невипадково акумулятор автомобіля розряджається в самий невідповідний момент, наприклад, в самий холодний зимовий день. Низькі температури збільшують електричний опір і згущують моторне масло, що збільшує навантаження на акумулятор. Корозія на клемах проводів та контакти батареї також збільшує опір для електрики. Саме опір з-за утворення корозії на клемах може стати останньою краплею, яка змусить здатися батарею. Щоб цього не сталося, перед початком зими від’єднайте клеми і очистіть їх дротяною щіткою. Потім одягніть проводу на контакти батареї і змастіть їх вазеліном. Желеподібна маса вазеліну запобігає корозію.

Газовані напої

5 порад і рекомендацій по автомобільних акумуляторів

Так-так, саме газована вода може стати рятівником для акумулятора вашої машини. Справа в тому, що кислотні властивості газованої води допоможуть вам усунути корозію та утворення на клемах акумулятора. Майже всі газовані безалкогольні напої містять вуглекислоту, яка допомагає видаляти плями і розчиняти іржу. Налийте трохи газованої води на контакти акумулятора і дайте рідини роз’їсти іржу і вапняний наліт. Видаліть липкий солодкий напій вологою губкою. Краще за всіх з цим завданням справляється Кока-Кола.