2019 Toyota Mark X у версії GRMN – новий заряджений седан з Японії

219

2019 Toyota Mark X, майже BMW M3 E46 сучасності

Заряджені седани Тойота існують в природі, це давно довела модель на ім’я Mark. У своїй фінальній ітерації сучасний Mark під номером X обзаводиться потужним шестициліндровим двигуном потужністю 300 л. с. За класикою жанру у нього механічна коробка передач, задній привід і карбонова дах. Toyota Mark X GRMN – майже сучасний BMW M3 E46, а може, навіть краще!

2019 Toyota Mark X у версії GRMN – новий заряджений седан з Японії

До 2020 модельного року Тойота показала свою нову спортивну чотиридверку. Якщо розкласти по поличках основні технічні характеристики, то можна виразно зловити себе на думці, що десь щось подібне ми вже бачили. Дивіться самі. Під капотом встановлений 3,5-літровий V6 потужністю 318 л. с. і 380 Нм. Задній привід – рідкісний атрибут серед японських автомобілів протягом останніх 20 років. А вже про те, що спортивна модель буде володіти механічною КПП… такого повороту навряд чи хтось міг очікувати від відомої автокомпанії. Всі ці складові тим чи іншим чином були притаманні ключовим в індустрії німецьким автомобілям минулих років, наприклад BMW M3 старих поколінь E36 і E46. У Мюнхені більше не проектують такі машини, а Тойота все не вгамується, і це здорово!

2019 Toyota Mark X у версії GRMN – новий заряджений седан з Японії

BMW M3 в кузові E46

У той час як всі сьогодні говорять про презентацію нової Toyota Supra, японці вирішили добити публіку показом ще однієї легендарної моделі Mark X GRMN. Основою спортивного седана став Mark X, який на ринку з 2009 року і побудований він на платформі Lexus IS. Єдиний мінус для більшості фанатів – модель призначена виключно для японського ринку, тобто виявити новинку у дилерів в інших країнах, в тому числі і в Росії, точно не вийде. Втім, почекаємо кілька років, цілком можливо, деякі старі екземпляри зможуть пробитися на континент з сусіднього архіпелагу. У такому випадку їх можна буде відшукати у Владивостоці, Хабаровську й інших далекосхідних містах.

2019 Toyota Mark X у версії GRMN – новий заряджений седан з Японії

Заглиблюючись в коротку історію і технічні характеристики моделі, можна відзначити, що розробкою спортивної версії зайнялася придворна стайня Gazoo Racing. Мінімальна кількість електронних помічників також є відмінною рисою новинки.

Дивіться також: Lexus LS другого покоління крутіше Мерса [він просто вбити]

Його 3,5-літровий шестициліндровий двигун також використовується в моделях Lotus Evora і Exige, володіє 318 л. с. і 380 Нм максимального крутного моменту. Для порівняння: у BMW М3 був 3,2-літровий атмосферний мотор з показниками у 343 л. с. і 365 Нм крутного моменту.

2019 Toyota Mark X у версії GRMN – новий заряджений седан з Японії

У Toyota потужність передається за допомогою класичної шестиступінчастою механічною коробки передач прямо на задні колеса. Для максимального задоволення від водіння ESP може бути повністю деактивовано. Те, що японці налаштовані серйозно, підтверджується тим фактом, що Mark X GRMN опціонально отримує карбонову дах – функція, яка була стандартною для E46 M3 CSL минулих років. Ще одне перетинання з класикою з Німеччини. На додаток до більш низькому центру тяжіння дах також економить кілька кілограмів ваги. Крім того, інтер’єр і шасі також були переглянуті – Mark X GRMN поставляється із заводу на 19-дюймових ободах BBS.

Обмежений наклад: всього буде побудовано 350 Mark X GRMN

Цінник моделі можна назвати бюджетним за умови, що мова йде про спортивному седані. Починається він від 5.1 млн єн, що на сьогоднішній день відповідає порядку 3.1 млн рублів. Якщо додати до цього факту те, що модель планується випускати обмеженим тиражем, ціна виходить сміховинно низькою!

2019 Toyota Mark X у версії GRMN – новий заряджений седан з Японії

Нещодавно дебютувала Toyota Supra