2 чаші молока день є найкращими для дітей

203

Научно

Діти не повинні пити більше ніж дві чаші молока в день.Це нове виявлення прибуло з команди вчених з Лікарні Св. Михайла в Торонто, Онтаріо і було видано в журналі Pediatrics.Дослідження змогло показати батькам, що дві чаші молока надають дітям достатню суму Вітаміну D, заліза, не приводячи до жодних побічних реакцій.

Вітамін D і залізо є двома з найбільш важливих поживних речовин в молоці і є також обидва критичними факторами, що впливають на здоров’я дитини. Наприклад, вітамін D, як показувалося, знижував ризик дихальних проблем у дітей, в той час як різне дослідження продемонструвало, що дефіцит заліза пов’язаний з поганим неврологічним розвитком.

«Ми почали досліджувати питання, тому що професійні рекомендації навколо молочного споживання були неясні і лікарі, і батьки шукали відповіді», сказав доктор Джонатон Магуайр, педіатр у Лікарні Св. Михайла і провідний дослідник дослідження.

Доктор Магуайр і його колеги проаналізували, як коров’яче молоко вплинуло на зберігання тіла заліза і вітаміну D у більш ніж 1 300 дітей між віками 2 і 5.Результати показали, що у дітей, які споживали більше коров’ячого молока, були більш високі поставки Вітаміну D, але більш низька сума прасок.Доктор Магуайр пояснив:«Ми бачили, що двох чаш коров’ячого молока в день було досить, щоб підтримати відповідні рівні вітаміну D для більшості дітей, також підтримуючи залізне депо.

З додатковим коров’ячим молоком було подальше скорочення залізного депо без більшого переваги від вітаміну D.»Між 2008 і 2010, зареєструвалася команда, здорові діти під час стандарту гостює в їх педіатрів, щоб брати участь в дослідженні.Батьків попросили закінчити всебічні огляди щодо молочних поводжень пиття їхніх дітей та інших факторів, які можуть вплинути на зберігання заліза і Вітаміну D в тілі.Кожна дитина забезпечив зразок крові так, щоб команда могла проаналізувати їх залізо і депо Вітаміну D.

Діти були залучені до ЦІЛЬОВИХ Дітей!, який є чудовим співпрацею між педіатрами дітей і вченими з Лікарні Св. Майклса і Лікарні для Хворих Дітей.Щоб зрозуміти і запобігти проблеми їжі, зазвичай відбуваються у перші роки, ця програма слідує за дітьми від народження, щоб допомогти зберігати їх здоровими пізніше в житті.

Протягом зимових місяців у дітей з більш темною пігментацією шкіри не могло б бути достатньої суми вітаміну D, за словами авторів. Щоб вирішити це питання, доктор Магуайр рекомендував, щоб замість того, щоб пити більше молока, вони взяли добавки вітаміну D взимку, щоб збільшити вітамін D при збереженні депо тіла заліза.Доктор Магуайр завершив:«Дефіцит вітаміну D у дітей був пов’язаний з питаннями охорони здоров’я кістки, і дефіцит заліза був пов’язаний з анемією і затримками когнітивного розвитку.

Здатність відповісти на запитання батьків про здоровий споживання коров’ячого молока важлива для запобігання цих потенційно серйозних ускладнень низького вітаміну D і залізного депо».Батьки не повинні давати своє дитяче коров’яче молоко, поки їм не по крайней мере один рік, пропонує канадське Педіатричне Суспільство.

деньлучшиймолокачаша

 • Липень 26, 2018
 • коментарів 11
 • admin
 • Науково

коментарів 11


 • Усилов Богдан

  Всі ці дурноватые теорії будуються на простому трюк — підміні передбачуваного народу -носія давньої мови, від якого відбулися всі мови індо-евпопейской мовної сім’ї на українців чи росіян. Тому що імовірно ось ці праиндоевропейцы (звані також аріями) — жили спочатку на території сучасними україни або південної росії(європейської частини). Що втім слабо аргументовано і складно доказовою. Із сучасних мов найбільш близьким до праиндоевропейкому ж вважається литовська мова, втім і він досить сильно змінився у порівнянні з предком


  26.07.2018 у 21:10
  Увійдіть щоб відповісти


 • Metaur

  Ця новина може зашкодити вашим скріпленням ?


  27.07.2018 у 06:52
  Увійдіть щоб відповісти


 • Gathis

  Параша порушує всі божі закони, абсолютно все, тому вона не може перемогти, зло не може перемогти добро.


  27.07.2018 у 15:50
  Увійдіть щоб відповісти


 • Shataur

  Або лижі не їдуть, або з ним щось не так…


  27.07.2018 в 19:08
  Увійдіть щоб відповісти


 • Kimuro

  Кіт, звичайно слабкий :))


  28.07.2018 в 11:27
  Увійдіть щоб відповісти


 • Татаринов Михайло

  Вдаримо по содомії забороною женіцца! :))


  28.07.2018 у 20:36
  Увійдіть щоб відповісти


 • Філатов Ігор Тарасович

  напевно російської весни:))


  28.07.2018 в 23:07
  Увійдіть щоб відповісти


 • Софія Святославівна

  Для тебе право на евтаназію саме те


  29.07.2018 у 08:34
  Увійдіть щоб відповісти


 • Большова Яна

  Цікаво, а з яких пір Alex Makeev, un ucraniano residente це російська???


  29.07.2018 у 22:01
  Увійдіть щоб відповісти


 • Королева Рената

  Типу того ?


  30.07.2018 у 08:08
  Увійдіть щоб відповісти


 • Doridar

  Перший раз розводили війська в обидві сторони. Київські швиденько зайняли нейтральну територію. Чому б не повторити?


  30.07.2018 в 11:30
  Увійдіть щоб відповісти