17 імен, з якими запросто можна потрапити в халепу

36

Історії про те, як люди через імена потрапляють в незручні ситуації

Час йде, світ змінюється, а разом з ним змінюється і мода на імена. І якщо раніше всі часто-густо були сергії, саші і олени з катями, то тепер їм на зміну прийшли ярополки, меліси, гектори…

І все б нічого, але іноді з незвичайними іменами легко потрапити в халепу. Так, втім, і носіям звичайних імен теж часом дістається…

До речі, в кінці ми приготували бонус, який змусить задуматися всіх євгеніїв.

1. Просто красиве ім’я

Сьогодні зустрів в гіпері старого знайомого, давно не бачилися.

В поспіху питаю у нього, як справи, як здоров’я?та ось з астмою замучилися вже тут, киваючи на тільки що наздогнала його дівчину. Хворіє? – запитав я і попросив представити її. Це ім’я таке, кисло сказав знайомий. До мене ця інфа не відразу доперла, я навіщось ляпнув: співчуваю, і загублено потопав далі. Соромно-то як!

Donbatyushka/pikabu

2. Я теж!

Знала дівчину на ім’я рада. Вона мені при знайомстві: привіт, я рада! я їй: привіт, я теж)))

А дідуся у мене звали короп.

Goreotumarina/pikabu

3. Вимагаю заборонити!

Мене звуть валера, а мою дружину наташа, і це повний треш. Як не прочитаєш якісь новини про відпочиваючих в зарубіжжі, то обов’язково якась наташа творить там якусь дичину. Або мужик чогось там отчебучівает, і його скромно так: якийсь валера знову упоровся в мотлох в олл-інклюзиві і веселив всіх своїм неналежним виглядом.

Це охренеть як ображає мої почуття, і я вимагаю заборонити згадування цих імен де б то не було в негативному контексті! тільки в чудових тонах, будь ласка!

4. Як-як?

5. Спочатку захворіла мама…

Vita19 / pikabu

6. Якщо кашляєш-прийми…

Sibfrost/pikabu

7. Колізія

Коли я вчився в міфі, з нашої групи швидко повилітали всі лоботряси, так що до випуску дотягнуло чоловік дванадцять. І так співпало, що імена у всіх були неповторювані: один саша, один льоша, один ігор і т.д. Андрій до якогось моменту теж був один, але потім з паралельного факультету до нас перевівся другий андрій, і виникла колізія. Як з неї вийшли студенти-технарі?

Правильно – так само, як надходять з повторюваними буквами на кресленнях. Загалом, з тих пір у нас в групі були андрій і андрій штрих. Прізвисько виявилося довгограючим, як і студентська дружба. Так що цього вже дорослого дядька ми як і раніше величаємо штрихом)

8. Дивна логіка

Назвала сина лев. Як же дратують люди «які запитують: “це тому що він по зодіаку лев?». Звичайно! от якби він був раком, я б його рак назвала, діва теж непогане ім’я!

M.ideer.ru

9. Кличемо мишею

Рнк морфея/mobile.twitter.com

10. Як сказали, так і думав

Згадалася історія з роботи.

Я завжди називав заступника начальника аліса, як і звучало. Довелося півроку тому деякі документи підготувати на адресу тієї самої “аліси”, зробив, задоволений прийшов додому, і тут дзвінок.

Я: здрастуйте, чим можу бути корисний в таку пізню годину?зам:ви сплутали моє ім’я в документах, ви що там, зовсім безголовий?

Я: ээээ… Як я міг сплутати?

Зам: я не аліса!

Я: але ж вас називають аліса михайлівна … Зам:аїша я, будь ви проклятий, терміново висилайте нові, виправлені копії!

Я: ….

Загалом, я тупий, навіть не міг прочитати її ім’я, як сказали, так і думав, що вона аліса.

11. Роман?..

Регулярно працюю на будівництвах, де перед заходом на об’єкт необхідно заповнювати документи на отримання перепусток. І свого часу я працював з хлопцем на ім’я наер. І кожен раз, коли він приходив на заповнення документів, траплялася розмова приблизно такого змісту:

– ім’я?

– наер.

– роман?..

12. Ви нам не підходите

Йде співбесіда:

– як вас звати?

– василь.

– діти є?

– так, син василь і дочка василиса!

– а тварини вдома є?

– кіт васька!

– на жаль, ми не можемо вас прийняти на посаду креативного директора.

Etotojemoynik/pikabu

13. Логічно

У лежачих в пологовому будинку швидше рано, ніж пізно заходять розмови про вибрані імена для нових людей. З неймовірних спартаків, соломонів, кассандр однозначним переможцем стало для мене бажання молодої мами на прізвище чай назвати дочку мелісса.

Bogey66/pikabu

14. Друге ім’я – в студію!

Vita19/pikabu

15. І тільки мій не від світу цього

У знайомої дівчини тато оригінал крутіше. Він-ярослав. Доньку мріяв назвати анна ярославна. Як королева франції, дочка князя ярослава мудрого. Першу дочку назвав, звичайно, анна. Але в рагсі її записали за сучасними правилами російської мови: анна ярославівна. Шок, жах, спроби скаржитися, підкупити! але це ще радянський загс, там строго по правилам.

Минув час, 90-ті роки, народжується ще дочка. Він і її називає ганною і в рагсі вже переконує написати по батькові ярославна. Отже, у нього дві дочки, обидві анни, одна анна ярославівна, друга анна ярославна і закритий гештальт.

16. Він що, не один такий?

Теж був кумедний випадок. Приходять мама з сином (близько двох років) на прийом. Я питаю піб, щоб електронну карту відкрити (електронна база одна на всю ленобласть). Мама каже ім’я-рагнар.

Ок. Я вбиваю, а їх там два. Ну я і питаю-по батькові петрович або олексійович? у мами очі по п’ять рублів і гучний вигук: “він що, не один такий?!». Довелося засмутити маму: таких рагнарів на ло цілих два)))

Rimmanarabote / pikabu

17. Старообрядці чи що?

Іноді зустрічаєшся з такими незвичайними іменами…

На роботі. Приносять лист на підпис. Читаю:»шановний олег ексакустодіанович”…. Прізвище російське…

Така… Стоп! значить, його тата звали, відповідно, ексакустодіан. Яка принадність! залізла в інтернет, подивилася, що за ім’я таке незвичайне. Виявилося, на честь одного з семи ефеських мучеників iii століття н. Е. Старообрядці чи що?..

Tettizak/pikabu.ru