12 речей, які знають тільки власники Mercedes

336

Ці речі знайомі тільки водіям Mercedes.

Нога на ручнику, автоматичний паркінг при відкритій двері, коробка передач на кермі і багато інші примочки знайомі тільки автовласникам автомобілів Mercedes. Ми зібрали для вас 12 речей, які відомі лише істинним цінителям цього бренду.

12 речей, які знають тільки власники Mercedes

1. Тільки шанувальники, власники і справжні цінителі визначать, де справжній автомобіль AMG

12 речей, які знають тільки власники Mercedes

Багато власників Mercedes люблять кріпити на кузов шильдик AMG, а також оснащувати автомобіль AMG обвісом і спортивними колесами. Але тільки справжні знавці Mercedes знають, що не кожен автомобіль з характерним логотипом є справжнім AMG.

2. Тільки власники Mercedes знають, як натискати на ручник ногою

12 речей, які знають тільки власники Mercedes

До того як в автомобілях Mercedes, як і в багатьох сучасних авто, з’явився електронне стоянкове гальмо, автомобілі цієї марки були одними з небагатьох, які оснащувалися ножним ручником. Стоянкове гальмо в цих машинах приводився в дію за допомогою додаткової педалі, яку можна знайти ліворуч в просторі для ніг водія (для автомобілів з лівим розташуванням керма). Механіка цієї педалі повністю відповідає класичному ручника.

3. Ваш важіль селектора автоматичної коробки передач знаходиться на кермі

12 речей, які знають тільки власники Mercedes

Як і в старих американських автомобілях, з 2010 року Mercedes став розміщувати на своїх автомобілях ручку перемикання АКПП на кермі, відмовившись від її використання на консолі між передніми сидіннями. Однак це торкнулося не всіх автомобілів, а переважно легкових машин.

Дивіться також: Mercedes вмонтує в свої автомобілі відеоігри

Для тих, хто вперше сів за кермо Mercedes з таким селектором автоматичної коробки передач, зазвичай перший час незвично перемикати передачі на важелі, розташований під рульовим колесом. Багато машинально шукають селектор перемикання АКПП рукою в звичному місці – між передніми сидіннями. Але з часом ця звичка йде, і водії починають для себе відзначати, що важіль перемикання під кермом набагато зручніше.

4. Склоочисники і покажчики поворотів включаються одним важелем під рульовим колесом

Ось ще одна особливість автомобілів Mercedes. Якщо ви вперше пересіли на Mercedes з іншої марки автомобіля, то вам спочатку буде дико, як перемикаються склоочисники і покажчики поворотів, оскільки, на відміну від інших машин, у багатьох автомобілях Mercedes ці опції включаються за допомогою одного важеля. Якщо ж ви переплутаєте, переключивши інший важіль, то можете випадково переключити АКПП. Так що не дивуйтеся, коли, бажаючи включити двірники, ви виявите, що їдете назад.

5. Власники Mercedes панічно бояться, що хтось вкраде трехконечный логотип з їх машини

12 речей, які знають тільки власники Mercedes

У багатьох автомобілів (навіть сучасних) на капоті є оригінальний трехконечный значок Mercedes. Тільки власники таких автомобілів знають, як це – кожен день відчувати страх, що хтось зазіхне на цей фірмовий логотип. І треба визнати, побоювання власників Mercedes не марні.

12 речей, які знають тільки власники Mercedes

За статистикою, подібні крадіжки трапляються досить-таки часто. До речі, цей трехконечный знак символізує три елемента: воду, землю і повітря. Готтліб Даймлер (співзасновник Mercedes) хотів створити двигуни для автомобілів, кораблів і літаків.

6. Якщо ви чули про лосином тесті, то віддаєте перевагу не купувати старий А-клас

Лосиний тест, який імітує вихід на дорогу лося, тісно пов’язаний з історією автомобілів Mercedes A-класу. Нагадаємо, що під час цього тесту перевіряється керованість автомобіля в разі необхідності екстреного об’їзду перешкоди на дорозі. Найчастіше подібний маневр необхідний, якщо на дорогу вибіг лось або інша тварина. Коли в 1997 році шведський журнал провів подібний тест з автомобілем Mercedes A-класу, під час випробування машина перекинулася, опинившись на дорозі на даху. Це був провал безпеки Mercedes.

Дивіться також: Ось як 40 років тому була винайдена антиблокувальна система гальм

З тих пір багато води витекло, але історія з провальним тестом досі на слуху у багатьох. Тому Mercedes придумав систему стабілізації ESP, якою сьогодні користується весь світ. У підсумку безпечними стали не тільки автомобілі A-класу, але і весь модельний ряд компанії.

7. Не кожен Mercedes E-класу – таксі

12 речей, які знають тільки власники Mercedes

У Німеччині вже давно Mercedes E-класу асоціюється з таксі. Справа в тому, що довгий час більшість автомобілів, що використовуються в таксі на території Німеччини, – це E-клас. В нашій країні із-за дорожнечі такі автомобілі таксі використовуються тільки в люкс-таксопарках, і то переважно у великих містах. Тим не менше багато автолюбителів, які вирішили придбати уживаний Е-клас, побоюються купити таксі. Цю машину в нашій країні так само бояться, як і Hyundai Solaris або Renault Logan.

8. Тільки власники автомобілів Mercedes знають, що цифри 63 на моделі AMG не означають об’єм двигуна

12 речей, які знають тільки власники Mercedes

Зазвичай автомобілі AMG прикрашають числовим шильдиком, який сьогодні нічого не говорить про обсяг двигуна, на відміну від старих позначень, коли цифри майже завжди вказували, скільки літрів обсяг AMG-мотора. Сьогодні ж, наприклад, E63 AMG не говорить про те, що під капотом автомобіля знаходиться 6,3-літровий двигун. Насправді у 63-х моделях встановлюється двигун AMG V8 об’ємом 6208 куб. см. Єдиним винятком є модель SLS AMG GT3, яка насправді оснащена 6,3-літровим двигуном.

9. Автомобілі Mercedes дуже складно спроектовані

12 речей, які знають тільки власники Mercedes

Зовнішня краса і простота автомобілів Mercedes оманлива. Насправді всі автомобілі Mercedes, особливо моделі лінійки AMG, дуже складні технічно.

12 речей, які знають тільки власники Mercedes

Кожна система в автомобілях цієї марки являє собою високотехнологічні рішення, від яких голова йде обертом навіть у найдосвідченіших автомеханіків.

10. Тільки водії Mercedes знають, як швидко можуть знецінюватися автомобілі

12 речей, які знають тільки власники Mercedes

Ви переживаєте, що ваш автомобіль подешевшав за три роки на 30%? Заспокойтеся. Вам не про що турбуватися. Переживати насправді потрібно власникам автомобілів Mercedes, які вміють знецінюватися на ринку дуже і дуже швидко. Наприклад, деякі моделі цієї марки можуть подешевшати на 50-60% всього за 2 роки. Є навіть такі екземпляри, які в 5-річному віці вже втратили 80% своєї ціни.

11. Автомобілі Mercedes викликають у всіх учасників дорожнього руху заздрість

12 речей, які знають тільки власники Mercedes

Немає, напевно, жодного такого іншого автомобіля в світі, як Mercedes, який викликав би у всіх учасників дорожнього руху таку дику заздрість. Повірте, навіть про автомобілі Lexus, Lamborgini, Ferrari і інших не мріють так сильно, як про Mercedes. Тільки власники Mercedes постійно ловлять на собі заздрісні погляди інших водіїв і пішоходів. Ви навіть не уявляєте, скільки злості ллється на власників Mercedes.

12 речей, які знають тільки власники Mercedes

І не з-за того, що багато з них дозволяють собі вольності на дорозі та агресивна поведінка. Повірте, серед власників BMW більше агресивних водіїв. Тим не менш найчастіше заздрість на дорозі відчувають саме власники Mercedes, яким часто сигналять, підрізають і т. д. Самі розумієте чого.

12. Нелогічна взаємозалежність систем

12 речей, які знають тільки власники Mercedes

Багато системи в Mercedes – це верх досконалості технологій в автопромисловості. Компанія Mercedes весь час є законодавцем нових технологій в автосвіті, які з часом починають застосовуватися багатьма автомобільними компаніями. Так що не дивуйтеся, що навіть найдешевші моделі Mercedes нашпиговані величезною кількістю технологій, які раніше можна було побачити або у військовій, або в космічній техніці. Але не все так просто. Багато системи в автомобілях німецького бренду працюють як-то невзаимосвязанно.

Дивіться також: Технології які з’явилися на авторинку завдяки Mercedes S-класу

Наприклад, в деяких автомобілях камера заднього виду не включається, якщо в машині вимкнено радіо. Або також в деяких машинах, якщо ви опустіть заднє сидіння, підголовник переднього сидіння висунеться на максимальну висоту. Є ще одна річ, яка дуже дратує автовласників Mercedes. Відкрийте передню двері з боку водія, і, якщо ви їдете менше 8 км/год, автоматична коробка автоматично стане на паркінг. Це дуже дратує багатьох водіїв.

Особливо тоді, коли вам необхідно паркуватися заднім ходом в обмеженому просторі, в якому для оптимального огляду необхідно відкрити двері і висунути голову з машини. Багато хто думає, що цю систему, що включає автоматично паркінг при відкритій двері, винайшли ті, хто винайшов верблюдів.