10 творчих способів зігріти себе та автомобіль: огляд гаджетів

309

Як утеплити автомобіль і зігріти себе, поки він прогрівається.

Як вам початок зими? Не подобаються снігопади і морози? Так куди від них дітися, зима є зима. І до неї повинен бути готовим кожен автовласник. Благо у всіх нас було для цього час. Але навіть якщо ви ненавидите зиму з-за того, що ваш автомобіль починає вередувати на холоді, чи ви дуже не любите сідати в холодний салон і мерзнути в ньому, поки двигун машини не реанімує грубку, ви сьогодні можете придбати різні автомобільні гаджети, які зроблять процес експлуатації машини набагато простіше.

1) Встановіть автозапуск або перед поїздкою заздалегідь прогрійте автомобіль

10 творчих способів зігріти себе та автомобіль: огляд гаджетів

Ідеально, звичайно, встановити в машину функцію автозапуску двигуна, яка є у багатьох моделях сигналізацій. Завдяки подібній системі охоронної ви можете або заздалегідь встановити таймер включення двигуна, або запустити мотор для прогріву дистанційно. Також ви можете встановити систему автономного обігріву автомобіля Вебасто, яка без запуску двигуна прогріє двигун і весь автомобіль.

Якщо у вас немає можливості оснастити машину системою автозапуску або автономного прогріву, прогрівайте автомобіль за 15 хвилин до запланованої поїздки. Так ви тронетесь з місця вже в прогрітому салоні.

2) Купіть маленький обігрівач

10 творчих способів зігріти себе та автомобіль: огляд гаджетів

Морозною зимою автолюбителя може врятувати переносний портативний обігрівач. Цей обігрівач підключається в прикурювач в салоні або розетку, якщо машина оснащена електричним роз’ємом.

Завдяки вбудованому вентилятору і спіралі тепле повітря буде подаватися в салон. За рахунок швидкого змішування холодного повітря з теплим можна в два рази швидше прогріти салон, не чекаючи, поки розкочегариться салонна штатна пічка.

3) Магнітний захисний екран на лобове скло

10 творчих способів зігріти себе та автомобіль: огляд гаджетів

Захисний екран для лобового скла утримує сніг і лід, а також створює певну ізоляцію салону від холоду, що сприятиме меншому промерзання автомобіля зсередини. Захисний екран має магнітні краю, які дозволяють легко розміщувати його на автомобілі, не боячись, що його зірве вітром. Також завдяки магніту екран легко знімати.

4) Купіть чохли з підігрівом

10 творчих способів зігріти себе та автомобіль: огляд гаджетів

Якщо ваша машина не має обігрів сидінь, вам нема чого продавати її, щоб придбати автомобіль з підігрівом сидінь. Простіше купити чохли на сидіння з функцією підігріву.

Можна, звичайно, придбати спеціальний комплект допоснащения обігрівом сидінь. Але в цьому випадку вам доведеться розбирати сидіння або звертатися в автомайстерню для установки.

5) Автоодеяло

Як зберегти тепло двигуна в мороз під час простою машини? Для цього є цікавий гаджет, який називається автоодеяло. Є у нього, звичайно, як плюси, так і мінуси. Більш докладно про це гаджет дивіться у ролику вище, який ми взяли на каналі автоблогера Avto-Blogger.ru

Також ми вивчили відгуки в Мережі щодо реального використання автоодеяла для підкапотного простору і зробили висновок, що в певних умовах автомобільне ковдру реально допомагає швидше прогрівати двигун, а також зберігати більш тривалий тепло в підкапотному просторі.

6) Купи шапку з підігрівом

10 творчих способів зігріти себе та автомобіль: огляд гаджетів

В голові людини мало підшкірного жиру для ізоляції. Саме тому наша голова дуже швидко мерзне. Тому навіть якщо все ваше тіло буде добре утеплене, але голова при цьому не захищена від холоду, тіло дуже швидко втратить тепло. У певних холодних умовах не захищена від холоду голова може втратити 50 відсотків тепла тіла.

Так що не забувайте вдягати шапку. Любителі модних гаджетів можуть придбати шапку з обігрівом. Так-так, ось до чого дійшов прогрес. Вже є й такі речі, які обігріють вас у холодній машині, коли ви будете чекати, коли прогріється двигун.

7) Щітки склоочисника з обігрівом

10 творчих способів зігріти себе та автомобіль: огляд гаджетів

Втомилися щоранку віддирати двірники від лобового скла? Чи набридло під час снігопадів і крижаного дощу виходити і очищати двірники від криги? Ні, вам не потрібно швидше продавати свою машину і купувати автомобіль з обігрівом лобового скла. Простіше купити модний гаджет у вигляді двірників-склоочисників з підігрівом. Є, звичайно, у цих двірників і мінуси. Але повірте, це краще, ніж звичайні щітки.

8) Обігрів рульового колеса

10 творчих способів зігріти себе та автомобіль: огляд гаджетів

Виробник вашого автомобіля обділив його функцією обігріву рульового колеса? Не біда. Оснастите кермо системою обігріву, купивши спеціальну оплетку з опцією обігріву. Це обійдеться набагато дешевше порівняно з повноцінним оснащенням керма функцією обігріву з висновком спеціальної кнопки. Як правило, подібна оплетка на кермо з обігрівом підключається в прикурювач. Оплетка автоматично нагріється до оптимальної температури. Деякі моделі таких оплеток також мають можливість регулювання температурного режиму.

9) Купіть одноразові нагрівальні пакети

10 творчих способів зігріти себе та автомобіль: огляд гаджетів

Зберігайте одноразові пакети з підігрівом для рук і ніг в автомобілі несподіваною для холодної погоди, якщо у вашому автомобілі немає тепла. Особливо знадобляться такі пакети, якщо ваша машина зламалася далеко від міста і ви залишилися без обігріву на морозі.

10) Тримайте вовняну ковдру в машині

10 творчих способів зігріти себе та автомобіль: огляд гаджетів

Якщо так вже сталося, що ваша машина зламалася і ви не можете обігріти салон і вам доведеться сидіти чекати в машині допомогу, то вам стане в нагоді вовняну ковдру або плед, який зігріє вас у разі холоду. Шерсть – хороший ізоляційний матеріал, який відмінно затримує холодне повітря, захищаючи ваше тіло від втрати тепла.