10 простих способів поліпшити свій автомобіль

384

Як зробити свою машину більш потужною, агресивною і стильною.

Хто не мріяв про спорткарах, які люблять рекламувати на сторінках дорогих глянцевих журналів! На жаль, більшості автолюбителів не вдасться в цьому житті купити дорогий потужний автомобіль. Така сувора правда. Але що робити, якщо вам несила поліпшити свою машину, що стала вже набридати своєю буденністю? У цьому випадку ви можете скористатися простим тюнінгом, який можна провести практично з будь-яким автомобілем. Ось як ви можете прокачати свою машину.

1. Турбокомпресор перенесе ваш стеля швидкості у новий вимір

10 простих способів поліпшити свій автомобіль 10 простих способів поліпшити свій автомобіль

Турбокомпресори збільшують потужність вашого двигуна за рахунок більшої кількості повітря, що надходить в камеру згоряння. Це, в свою чергу, підвищує швидкість обертання крильчатки турбіни. Також чим більше обертається крильчатка турбіни, тим більше подача палива в камеру згоряння. На щастя, на холостих обертах обертання крильчатки відбувається на маленькій швидкості, що сприяє економії палива.

2. Встановіть блок протитуманок на дах автомобіля

10 простих способів поліпшити свій автомобіль

Якщо якість освітлення темних доріг вашого автомобіля залишає бажати кращого, а в душі ви заздрите власникам сучасних автомобілів з новомодними світлодіодними фарами, купіть собі блок противотуманок, які можна кріпити на дах машини. Встановивши такий блок, ви здивуєтеся, як може бути світло навіть там, де на дорозі немає ніякого освітлення.

Також можете купити світлодіодну люстру на дах, яка теж стане непоганою підмогою для штатної передньої оптики. Завдяки яскравому світлодіодному потоку світла ви будете бачити в повній темряві обидві узбіччя.

3. Прикріпіть спортивний автомобільний каркас безпеки – «клітку», щоб захистити себе від непередбачених ситуацій і аварій

10 простих способів поліпшити свій автомобіль 10 простих способів поліпшити свій автомобіль

Ми серйозно! Якщо ви коли-небудь відчуєте бажання брати участь в автоперегонах, вам обов’язково захочеться, щоб ваша машина була більш безпечною. Ця клітина – відмінне рішення.

4. Реєстратор даних допоможе вам відстежувати ваші найшвидші результати на треку

10 простих способів поліпшити свій автомобіль

Ви коли-небудь замислювалися, як швидко насправді ваш автомобіль розганяється з 0 до 100 км/год? Чи ви вважаєте, що це дуже швидко, якщо ви, наприклад, власник потужної спортивної машини? Але чи знаєте ви точно, за скільки ваш автомобіль бере з місця позначку «сто»? Ось цей реєстратор допоможе вам заміряти не тільки швидкість розгону з місця, але і дізнаватися час кола на треку. Так ви зможете аналізувати ваші тренувальні заїзди.

5. Купіть цей домкрат пневматичний, щоб вирватися з будь-яких неприємних ситуацій на бездоріжжі

10 простих способів поліпшити свій автомобіль

Придбайте домкрат пневматичний, який можна легко використовувати на нетвердою поверхні (сніг, пісок, бруд). Вантажопідйомність – 4000 кг

Дивіться також: Відео: Як безпечно підняти автомобіль за допомогою домкрата

Цей домкрат допоможе вам підняти автомобіль на бездоріжжі. Ви ніколи не знаєте, коли вам може знадобитися подібна річ. Тому не варто думати, що з вами такого не станеться, навіть якщо ви не захоплюєтеся бездоріжжям. Самі знаєте, ми живемо в Росії, де дороги не завжди асфальтовані. Так що возите домкрат пневматичний в багажнику.

6. Купити шини у відповідності з вашими потребами

10 простих способів поліпшити свій автомобіль 10 простих способів поліпшити свій автомобіль

Різні типи шин мають також різні плюси і мінуси. Тому визначитеся, яка гума найбільше підходить вашому автомобілю та вашим потребам. Якщо ви часто їздите за місто на дачу, ясно, що низькопрофільна гума не для вас. Краще в цьому випадку придбати покришки з великою висотою. Інакше після кількох ям на низькопрофільною гумі швидко з’являться грижі. Якщо ж ви переважно використовуєте машину в місті, де, як правило, рівний асфальт, без ям, то немає сенсу купувати шини з великим «м’ясом». Якщо вам потрібна гума для дріфту, то тут вже інша історія. Шукайте дешеву гуму, яку не шкода викинути через кілька заїздів.

7. Якщо у вас є $$$ або ₽₽₽ для реального тюнінгу, просто купіть новий двигун для своєї машини

10 простих способів поліпшити свій автомобіль

Вам набрид ваш штатний малопотужний двигун, але ви не хочете розставатися зі своєю машиною, а також у вас є гроші на шалений тюнінг? Тоді настав час викинути мотор вашої машини, купивши новий, який вдихне в ваш автомобіль нове життя.

Двигун вашого автомобіля – центральна силова установка вашої машини. Саме від нього залежить характер автомобіля в цілому. Не економте на цьому компоненті, якщо для вас потужність і крутний момент не порожні цифри в технічних характеристиках вашої машини.

8. Встановіть короткохідну кулісу перемикання перед МКПП, яка допоможе вам перемикати передачі ще швидше (і більш чітко)

10 простих способів поліпшити свій автомобіль

Хотіли б ви коли-небудь перемикати передачі МКПП так само швидко, як це роблять герої фільму «Форсаж»? Що ж, якщо ваша машина оснащена механічною коробкою передач, ви можете придбати короткохідну кулісу Short Shifter. Ця куліса має інші вигини і довжину важеля МКПП, за рахунок іншої геометрії перемикання стають більш швидкими і чіткими. Все це за рахунок короткого ходу важеля перемикання МКПП.

9. Розкішні комфортні сидіння дозволять вам відчути себе в своїй машині як в люкс-каре

10 простих способів поліпшити свій автомобіль

Подумайте про поліпшення вашого салону, щоб ви могли відчувати себе як у справжній гоночній машині або в розкішному лімузині. Ви заслуговуєте більшої розкоші і комфорту. Так, багато хто з нас не можуть дозволити придбати собі спорткар або розкішний позашляховик/седан. Але накопичити на шикарні або спортивні сидіння може кожен. Повірте, з новими сидіннями ваш автомобіль заграє зовсім по-іншому.

10. Використовуйте пристрій, який змусить ваш автомобіль звучати по-іншому

10 простих способів поліпшити свій автомобіль

Такі продукти, як Vroom Box, покликані допомогти тим автовласникам, яким не подобається, як звучить двигун і вихлоп їх машини. Особливо це актуально для тих, кому не подобається писклявий звук малопотужних турбованих двигунів.

Пристрій Vroom Box відтворює в салоні звуки, записані від справжніх потужних спортивних автомобілів. Так, це самообман. Але повірте, відчуття від таких звуків за кермом вашого автомобіля буде іншим.