10 хвилин на заряд-з’явився новий акумулятор

19

першим російським електромобілем стане chery

Великі циліндричні елементи здатні накопичувати більше енергії, що збільшить запас ходу електромобілів. У разі storedot, ціна акумуляторів порівнянна з вартістю сучасних, менш ефективних батарей.

Як заявив генеральний директор storedot дорон майерсдорф, компанія з першого дня прагнула до того, щоб для повного заряду акумулятора вистачало всього десяти хвилин. Це непорівнянно з часом заправки автомобілів з двигунами внутрішнього згоряння. Але якщо врахувати, що до 80% будь-який акумулятор заряджається досить швидко, то батареї storedot можна буде «тримати в тонусі» за допомогою коротких підзарядок, порівнянних за часом з заправками.

Як розповіли в компанії, при розробці акумуляторів 4680 довелося зіткнутися з серйозними проблемами. Формат циліндричної акумуляторної комірки зажадав хімічної адаптації – тут переважає кремній. Розробка ж зайняла у компанії три роки.

Бажання співпрацювати з storedot вже висловили в’єтнамська компанія vinfast, а також концерн daimler ag. Виробництво нових батарей має розпочатися до 2024 року.